İkircikli Biricik-İlhami Algör İletişim Yayınevi ücretsiz indir

İkircikli Biricik-İlhami Algör İletişim Yayınevi ücretsiz e-kitap indir

Yazar :

İkircikli Biricik-İlhami Algör İletişim Yayınevi kitap indir bedava

 • Yazar:
 • Yayımcı: İLETİŞİM YAYINLARI
 • Yayın tarihi:
 • kapak:
 • Dil:
 • ISBN-10:
 • ISBN-13:
 • boyutlar: Normal Boy
 • Ağırlık:
 • Ciltli:
 • Dizi:
 • sınıf:
 • Yaş:
 • Yazar:
 • Fiyat: 17,50 TL

Kitap eleştirileri

İkircikli Biricik-İlhami Algör

khovanskayaolga

This book is about a cause I truly believe in, but as a readable book it is sorely lacking. It reads like a grade 6 homework assignment - what I did this summer. Couldn't stand it. Read the first 30 pages or so and that was more than enough for me.

2022-09-13 04:43

jdp3991

Not sure Just orded it today

2020-12-24 16:28

mikemorris

Bu yeni fantezi hakkında iyi şeyler duymuştum, bu yüzden onu okuduğumda hayal kırıklığına uğradım. Bunun, bir Yaz Gecesi Gecesi Rüyası'nın (en sevdiğim Shakespeare oyunlarından biri) unsurlarını içeren modern bir fantezi olduğunu duymuştum, ama bu çok anlamlı değildi, özellikle karakterleri umursamadım veya umursamadım ve ben ona giremedim.

2020-01-09 06:35

prashant13k

** spoiler uyarısı ** Bence bunun gördüğüm en güzel kapaklardan birine sahip olduğunu söyleyerek başlayayım. Ama asıl kitaba geçiyorum. Bunu beğendim. İki kez okudum ve büyük olasılıkla tekrar okuyacağım. Özellikle Aislinn'in kraliçe olmayı ve Seth'le çıkmaya nasıl devam ettiğini sevdim. Ama en sevdiğim karakter Donia idi.

2019-12-25 22:28

davidaduke6685

Birkaç kadının bu tür sorumluluklar üstlendiği bir süre boyunca The Washington Post'un saygın sahibi, başkanı ve Washington'daki başkanı olduğu için Katharine Graham'ın anısına ilgi duydum (kitap ayrıca Pulitzer Ödülünü kazandı) . Çok az bağlantısının iyi anlaşıldığı için, yaşam öyküsünün açılış bölümünden 20. yüzyıl için "Kim Kimdir" gibi okunacağını bilmiyordum. Ancak bunu tekil bir hikaye yapan şey bu değil - Graham'ın temel adalet duygusu, başkaları için gerçek bir endişe ve hem kişisel hem de profesyonel yaşamındaki yüksek standartlar ve dürüstlük her sayfadan yayılıyor. Ve yaşamındaki zor - birkaç trajik olaydan - uzak durmaktan çekinmiyor: Her yukarı ve aşağıya, her zaman çok uygun bir şekilde net bir göz ve açık bir analiz uygulanmaktadır. Bu kitapta söylenti veya innuendo bulamazsınız (bunun için Wikipedia'ya gitmek zorunda kaldım). Graham'ın yazı stili de elbette düzgün ve zahmetsiz bir his ile doğrulukun özüdür. Her ne kadar kitap oldukça uzun olsa da, hayatındaki en önemli dönemlerden birini alamadım - zorlayıcı bir yaşamın iyi bir işareti.

2019-12-16 00:46

vijaypowar

Çok güzel bir kitap ... yine de ürkütücü. Çılgın bir baba ailesini misyoner olarak Afrika'ya taşır. Kitaplar aileyi kıtlık, hastalık (hem zihinsel hem de fiziksel) ve politik dengesizlikle uğraşmak zorunda kaldıkları için denemelerle takip ediyor.

2019-12-14 18:35

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

İkircikli Biricik-İlhami Algör okumak itibaren EasyFiles

3.9 mb. indir kitap

İkircikli Biricik-İlhami Algör indir itibaren OpenShare

3.4 mb. indir ücretsiz

İkircikli Biricik-İlhami Algör indir itibaren WeUpload

5.9 mb. okumak kitap

İkircikli Biricik-İlhami Algör indir itibaren LiquidFile

5.1 mb. indir

İkircikli Biricik-İlhami Algör İletişim Yayınevi kitap indir bedava

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

İkircikli Biricik-İlhami Algör okumak içinde djvu

5.2 mb. indir DjVu

İkircikli Biricik-İlhami Algör indir içinde pdf

4.6 mb. indir pdf

İkircikli Biricik-İlhami Algör indir içinde odf

5.2 mb. indir ODF

İkircikli Biricik-İlhami Algör indir içinde epub

3.7 mb. indir ePub

İlgili kitaplar

Miguel-Alfredo Gomez Cerda

Yazar: İletişim Yayınevi

Miguel-Alfredo Gomez Cerda Miguel’in herkesinki gibi, sıradan bir hayatı vardı: Okul sonrası arkadaşlarıyla spor sahasında buluşup maç yapıyor, akşamları televizyon seyrediyor ya da video oyunu oynuyor, hafta sonlarıysa ane babasıyla alışveriş ...

Kum Kitabı - Jorge Luis Borges

Yazar: İletişim Yayınevi

Kum Kitabı - Jorge Luis Borges Kum Kitabı - Jorge Luis Borges Mitolojik kahramanların, büyülü olayların, fantastik mekânların iç içe geçtiği Kum Kitabı, Borges’in engin hayal gücünün ve edebi dehasının izini sürüyor. Esere adını veren “Kum K...

Sevgili Arsız Ölüm - Latife Tekin

Yazar: İletişim Yayınevi

Sevgili Arsız Ölüm - Latife Tekin “1957 yılında Kayseri’nin Bünyan kasabasına bağlı Karacefenk köyünde doğdum. Yürümeyi öğrenir öğrenmez okula başladım. Okul, evimizin erkek odasıydı. Sedirlerin altında cinlerle oynaşırken okumayı, yazmayı öğrendim...