vijaypowar

Vijay Powar Powar itibaren Saint-Lazare, QC J7T, Kanada itibaren Saint-Lazare, QC J7T, Kanada

Okuyucu Vijay Powar Powar itibaren Saint-Lazare, QC J7T, Kanada

Vijay Powar Powar itibaren Saint-Lazare, QC J7T, Kanada

vijaypowar

Büyüleyici, ilgi çekici, nefes kesici güzellikte güzel bir aşk hikayesi. Biliyorum ... bir çok sayıda sıfat ama cidden bu gerçekten harika bir hikayeydi ve bu konuda yeterince söyleyemem.

vijaypowar

Çok güzel bir kitap ... yine de ürkütücü. Çılgın bir baba ailesini misyoner olarak Afrika'ya taşır. Kitaplar aileyi kıtlık, hastalık (hem zihinsel hem de fiziksel) ve politik dengesizlikle uğraşmak zorunda kaldıkları için denemelerle takip ediyor.

vijaypowar

Tarihsel bağlamı ve suç hikayesi dramasıyla harika!

vijaypowar

Ben sadece cam ailesi ile daha iyi yaptığını düşünüyorum. belki de ilk önce seymour camıyla tanıştığım için tamamen tutulmuşlardı. Bazen çok okuduğunuz sırada olduğunu düşünüyorum - ilk önce onları oksaydım ördeklere nasıl tepki vereceğini kim bilebilir.

vijaypowar

Kefaret, acı aşk ve üzüntünün keskin bir karanlık kesimi gibidir. Bu kitabı ne kadar sevdiğimi yeterince tekrarlayamıyorum. İkinci Dünya Savaşı öncesinde / sırasında ortaya çıkan çağdaş kurgunun yeni bir örneği olarak, olağanüstü bir hikaye yakaladı. Bemoan olmama rağmen sevdiğim muazzam bir hikaye. Yazarın yeterince övgüde bulunamayacağım görüntüler üretmenin bir yolu var. Sadece tek bir cümle ortaya çıkıyor ve karakterin nasıl hissettiğini ve sahnenin nasıl göründüğünü tam olarak biliyorsunuz. Robbie'nin kum tepelerinde olduğu, Fransa'dan tahliye etmeye çalıştığı, savaştan dinlenmeye çalıştığı bu paragraf gibi: "Yemek midesine ulaştığında göğsünde ve boğazında bir sıcaklık çiçeği açıldı. Bu yollarda yürüyordu, gözlerini kapattığında, hareket eden asfalt ve botlarının görüş alanı içinde ve dışında sallandığını gördü, çiğnemesine rağmen saniyeler içinde kendini uykuya daldığını hissetti ve şimdi başka bir zamana girdi. diline rahatça yatıyor, tatlılığı başka bir dünyaya ait olan şekerli bir bademdi. " Bu harika. Şimdi bunun 350 sayfasını okuduğunuzu düşünün. Bu sadece bir deneyim. Parselin ne kadar perçinlendiğinden bahsetmiyorum, ana fikri ne kadar da üzücü bir şekilde bastırıyor. Güzel. Gerçekten, bir daha asla aptal genç varlığımdan şikayet etmemeliyim. - - - Side Not: Film uyarlaması, şimdiye kadar okuduğum bir kitabın en iyi uyarlamasıydı. Yapılan anlaşma. Ağlayan ve ağlayan ve Joe Wright'ın mükemmellik ve ağlayan hayranıydım.

vijaypowar

One of his best.