prashant13k

Prashant Kumar Kumar itibaren Texas itibaren Texas

Okuyucu Prashant Kumar Kumar itibaren Texas

Prashant Kumar Kumar itibaren Texas

prashant13k

Kötü Kanatlar Her zamanki gibi Courtney Allison Moulton asla kalbinizi acıyla acıtmaz ve kalbinizi neşeyle ve bir kızın bir erkekte isteyebileceği en şerefli şeylerle dolu yapmaz. Özet: Ellie hala başmelek Gabriel olmaktan şaşkına döndü. Bununla birlikte, koruyucu William'a deli gibi aşık oluyor. Ve Bastian ve onun kötü cadılarıyla savaşmaya devam ettiklerinde bunun için savaşırlar. Kitabı o kadar çok seviyorum ki ağlamak istememi sağladı.

prashant13k

Bu kitap harikaydı! Bu gerçekten sevdiğim ilk roman. Onu bastırmakta zorlandım. Bu yazarın daha fazlasını okumak için sabırsızlanıyorum.

prashant13k

** spoiler uyarısı ** Bence bunun gördüğüm en güzel kapaklardan birine sahip olduğunu söyleyerek başlayayım. Ama asıl kitaba geçiyorum. Bunu beğendim. İki kez okudum ve büyük olasılıkla tekrar okuyacağım. Özellikle Aislinn'in kraliçe olmayı ve Seth'le çıkmaya nasıl devam ettiğini sevdim. Ama en sevdiğim karakter Donia idi.

prashant13k

Sevdim!!! Bir sokak fuarında kaldırımdan düştüm, çünkü ailemle birlikte tatili kutlamak yerine bu kitabı okuyordum. Hata!

prashant13k

Bu kitap bağımsız olarak nasıl yaşayacağınızla ilgili bilgilerle doludur - yine de ebeveynler ile “yapma. Kanepede sörf yapma” demeye başlayan bir bölüm var. Sağlık, finans (OMG'nin ötesinde bir bütçe!), Annenizin size hiç öğretmediği veya sadece göz ardı ettiğiniz görgü kuralları, ailenizle geçinmek, flört etmek, yemek pişirmek, maneviyat, hemen hemen her şey var. Geçen Noel aldığım "Tough Chick'in Ev Geliştirme Rehberi" adlı tozdan çok daha kullanışlı ...

prashant13k

Sovyet işgali sırasında küçük bir kasaba olan Ukrayna hayatına getirilen karışıklık ve korku için iyi bir fikir. Kitap biraz kırmızılaşıyor, ancak yine de iyi bir okuma oldu.

prashant13k

I read this book when I should have been writing my thesis on a train from Philadelphia to Providence to see my brother. My friends Mary and Alison had recommended it to me after Eugenides was a guest teacher at Princeton. Evidently, JSF was in their class as well. Tony classmates. Whatever. This really is one of those pitch perfect books. I don't know if I can give it a solid five stars, but maybe I should reread it and see. I tried to read it in high school and it was too painful. I needed to go back in college and tackle it.

prashant13k

i hesitate to outrightly use terms like predictable and cliche, but this book is rife with common "now" afflictions (third-world vs. first-world transition, cross-cultural spirituality, etc.) that reveal quite a lot about the story's eventual outcome. while the story might be more about the journey than the destination, none of the revelations or realizations really sneak up on or enlighten the reader.

prashant13k

This is definitely one of the best books I've read in a long time. From page one, I was sucked in. The author does a fantastic job of allowing the reader to feel like he or she really gets to know Catherine and Ralph, and you can't help but loving them both. It moved at a great pace, answered all of my questions, and seemed to end at just the right point. I'd highly recommend it to any reader.