davidaduke6685

David Duke Duke itibaren North Kesteven District, Lincolnshire, İngiltere itibaren North Kesteven District, Lincolnshire, İngiltere

Okuyucu David Duke Duke itibaren North Kesteven District, Lincolnshire, İngiltere

David Duke Duke itibaren North Kesteven District, Lincolnshire, İngiltere

davidaduke6685

Bu iyi bir kitaptır

davidaduke6685

Kazdım. Pete'in Amerikan Kızılderili sınıfı

davidaduke6685

Birkaç kadının bu tür sorumluluklar üstlendiği bir süre boyunca The Washington Post'un saygın sahibi, başkanı ve Washington'daki başkanı olduğu için Katharine Graham'ın anısına ilgi duydum (kitap ayrıca Pulitzer Ödülünü kazandı) . Çok az bağlantısının iyi anlaşıldığı için, yaşam öyküsünün açılış bölümünden 20. yüzyıl için "Kim Kimdir" gibi okunacağını bilmiyordum. Ancak bunu tekil bir hikaye yapan şey bu değil - Graham'ın temel adalet duygusu, başkaları için gerçek bir endişe ve hem kişisel hem de profesyonel yaşamındaki yüksek standartlar ve dürüstlük her sayfadan yayılıyor. Ve yaşamındaki zor - birkaç trajik olaydan - uzak durmaktan çekinmiyor: Her yukarı ve aşağıya, her zaman çok uygun bir şekilde net bir göz ve açık bir analiz uygulanmaktadır. Bu kitapta söylenti veya innuendo bulamazsınız (bunun için Wikipedia'ya gitmek zorunda kaldım). Graham'ın yazı stili de elbette düzgün ve zahmetsiz bir his ile doğrulukun özüdür. Her ne kadar kitap oldukça uzun olsa da, hayatındaki en önemli dönemlerden birini alamadım - zorlayıcı bir yaşamın iyi bir işareti.

davidaduke6685

Bu okumak için süper eğlenceliydi. Hala 2. kitaptan elde edilmesi zor olabilecek karakterleri seviyorum. Eylem sürekli ve sizi içeride tutar. Bazı ilginç din olayları. Doğrudan İncil'den alıntı yapıldığında biraz garip olduğunu düşünmüştüm ... ama nihai varlık için adını değiştirdi, ayrık olmaya çalışmıyor. Ama bu iyi. Asıl can sıkıcı olan, ilişki ile problemin doğrudan ilerlemek yerine öne doğru fırlamış olması. Farklı bir şekilde veya zaman dışında, aynı problemlere geri dönmeye devam edin. Ana “çatışma” veya “endişe” asla gerçekten değişmez. Ancak, sonuçta, eğlenceli bir okuma ve birkaç ay içinde dışarı çıkmak için üçüncü için heyecanlıyım.

davidaduke6685

Goodreads bu seçeneği olsaydı ben 3 1/2 yıldız verecekti. Evie'nin kanseri var. Ona yapılabilecek hiçbir şey olmadığı söylendi. Ölüyor. Dr. ofisten bir taksi alır ve durmasını söyler ve onun için ölümcül olabilecek bir trafik kazasına neden olur. Ama neyse ki onun için bir vampir tarafından takip edildi. Onunla kaçar ve onu değiştirir. Vampir James, onun hakkında farklı bir şey hissetti ve ölümcül bir hastalıktan muzdarip olduğunu biliyordu. Ona yaklaşıp ölümsüz olmak isteyip istemediğini sormak için iyi bir zaman bekledi ve bekledi. Evie, değişimiyle birlikte tavadan ateşe atlar. Bir vampir savaşı ufukta ve ölümsüz varlığı erken sona erme tehlikesiyle karşı karşıya. Evie ve James arasındaki romantizm ani ve dürüstçe bana orada birkaç popüler dizinin bir karışımını hatırlatıyor. Elisa Paige'nin daha iyi parçalardan bazılarını aldığını ve kendi vampir romantizmini yarattığını söyleyebilirim. Ben aşağı koyamadım çünkü dün gece, 11:30 okumaya kadar kaldı. Sonu yoğundur ve sizi büyük bir uçurum askısına bırakır. Bunun eğlenceli bir roman olduğunu söyleyebilirim. Samimiyet ve küfürlere duyarlı herkes için dikkat. Her ikisi de bu kitabın sayfalarında bulunmaktadır. http: //lisaisabookworm.blogspot.com/2 ...

davidaduke6685

Oldukça iyi, ama büyük bir ödül kazanan için düşündüğü kadar güçlü değil.

davidaduke6685

En iyi ergenlik öncesi kız hiç okuma

davidaduke6685

This was really original and very good! I am very surprised with this book and I can't wait for spring 2012 to read Sapphire Blue!!!! and the ending and the sneak peak let me agonizing for more!! Another torture to endure for a whole year. I totally recommend it!!

davidaduke6685

Made me laugh out loud. Not necessarily an exciting plot, but still an enjoyable memoir