Hiç Hesapta Yoktun Sen - Nazmiye Sümer Mendirek Yayıncılık ücretsiz indir

Hiç Hesapta Yoktun Sen - Nazmiye Sümer Mendirek Yayıncılık ücretsiz e-kitap indir

Yazar :

Hiç Hesapta Yoktun Sen - Nazmiye Sümer Hiç Hesapta Yoktun Sen - Nazmiye Sümer “BİR SONRAKİ SAYFAYI OKUMAK İÇİN SAVVY BİR BAHANENİZ OLACAK” MERAL KIR AYLARDAN AŞK VE AŞKI SEÇTİM KİTAPLARININ YAZARI Kendime yediremiyordum. Benimle evlenmek istediğini anesinin aracılığıyla ileten bu adam, kendini şimdi bana farklı bir kişi olarak tanıtıyordu. İntikam almam artık kaçınılmazdı. “Evli misin?” diye sorduğumda şaşırdı. “Hayır,” dedi. Soğukanlılığımı korumaya çalışarak devam etim. “Peki, nişanlı olabilir misin ya government bir kız arkadaşın var mı?” derken göz ucuyla elerine baktım. Bunu bilinçli yapıyordum. Sorduğum sorular onu şüphelendirmiş olmalıydı ki, bana teredütle bakarken yine, “Hayır,” dedi. “Güzel!” dedim neşeyle.   “Beni kaçırsana!”  Karadenizin hırçın dalgaları arasında hayat bulan, büyüleyici bir aşk hikayesi.

Hiç Hesapta Yoktun Sen - Nazmiye Sümer Mendirek Yayıncılık kitap indir bedava

 • Yazar:
 • Yayımcı: Mendirek Yayıncılık
 • Yayın tarihi:
 • kapak:
 • Dil: Türkçe
 • ISBN-10:
 • ISBN-13:
 • boyutlar: Normal Boy
 • Ağırlık:
 • Ciltli:
 • Dizi:
 • sınıf:
 • Yaş:
 • Yazar:
 • Fiyat: 25,00 TL

Kitap eleştirileri

Hiç Hesapta Yoktun Sen - Nazmiye Sümer

stasabogoj5472

Vay be ne gerçekten eğlenceli bir okuma! Kulağa garip gelebilir, ama her zaman en sevdiğim karakteri hayata gelen bir kitaptan hayal ettim ve bu kitap hayallerimi gerçekleştirdi! Amy'nin romandaki yolculuğunu görmek ve onun buluşmasını ve sonunda en sevdiği karakteri Alexander Banks'a aşık olduğunu görmek gerçekten harikaydı. Bu konuda gerçekten hoşlanmadığım tek şey arsa biraz fazla hızlı hareket etti ve hikayenin daha uzun olmasını diledim! En sevdiğiniz kitap karakterinin hayat bulmasını her zaman hayal ettiyseniz, bu kitabı bir deneyin!

2020-01-03 06:47

palula

Bu, sadece dünya çapında ekonomik olarak meydana gelen şeyleri daha iyi anlamak istemeyen herkes için okunmalıdır (yani Güney Amerika'nın çoğu, Soğuk Savaşın sonunda Rusya, Japonya'nın "kayıp '90'ları", Güney Asya'nın parçalarının doğal olarak sömürülmesi felaketler, Katrina Kasırgası vb. ), aynı zamanda bugün dünya çapında ekonomik olarak neler olup bittiğine bağlı. Bu kitabı okumak size şu anki küresel ekonomik krize nasıl geldiğimizi daha iyi ve daha iyi anlayacaktır. Ve Dünya Bankası ve IMF iyi görünmüyor.

2019-12-23 02:56

g_force

Bu kitabın biraz ürkütücü olduğunu söyleyerek başlayayım. 566 sayfada, şimdiye kadar ele aldığım en uzun kitap değil, ama en yoğunlarından biri olabilir. Her sayfa kelimenin tam anlamıyla bilgi ile doluydu. Tek ciltli tarihin büyük bir hayranıyım. Her şey hakkında biraz bilmek isterim, ama çok fazla yoğunlaşmak istemiyorum. Ben aşırı bilimsel zevk de yok. Cantor'un * Uygarlığı * bu kriterler için oldukça mükemmel bir seçimdir: düzyazı, konusuna aşina olmayan biri için çok "okunabilir", açıkça bilgili ve 566 sayfada 1.000 yıldan fazla Batı Uygarlığına genel bir bakış sunuyor. Mesele şu ki, daha önceki ifademe rağmen, kitap hakkındaki şikayetim, içinde okuduğum şeylerin çoğunu tutmanın çok zor hale geldiği ÇOK ÇOK var. Her şeyden önce bitirmek oldukça uzun sürdü, çünkü bilgi yoğunluğu onu yavaş okumayı sağlıyor. Buradaki etki, 150 sayfa önce okuduğum şeyin, örneğin, okuduğum şeylerin bir kısmını gerçekten unuttuğum ya da karıştırdığım oldu. Bu sorunlu bir şeydi, çünkü tarih elbette katmanlar halinde inşa edildi ve bu yüzden 150 sayfa önce olan şey 75 sayfa sonra ne olduğunu anlamak için çok önemli. Sanırım çözüm, Norman Cantor tarafından "Orta Çağ'da Devlet, Ulus ve Monarşi" eşliğinde "Orta Çağ'da Katolik Kilisesi" diyen iki veya üç kitap olabilirdi. Bu kitapların her ikisini de okumuş olurdum ve her konuya daha net ve daha özel bir odaklanmaya izin verirken, her birinin bariz bir şekilde birbirine geçmesine bakarken izin verebilirlerdi. Bununla birlikte, düzyazı, dediğim gibi, bir tarih için çok zevkliydi ve konu, kütlesinin hacminde tutulmasının zor olmasına rağmen, oldukça ilginçti. Bu kitabı tarih hakkında okumaktan hoşlandıklarını bilen ve iri bir kitap üzerinde yoğunlaşmaya istekli olan, ancak ilk kez tarih okuyucusu dememek isteyen birine tavsiye ederim.

2019-12-22 15:45

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Hiç Hesapta Yoktun Sen - Nazmiye Sümer okumak itibaren EasyFiles

3.8 mb. indir kitap

Hiç Hesapta Yoktun Sen - Nazmiye Sümer indir itibaren OpenShare

3.1 mb. indir ücretsiz

Hiç Hesapta Yoktun Sen - Nazmiye Sümer indir itibaren WeUpload

3.6 mb. okumak kitap

Hiç Hesapta Yoktun Sen - Nazmiye Sümer indir itibaren LiquidFile

3.8 mb. indir

Hiç Hesapta Yoktun Sen - Nazmiye Sümer Mendirek Yayıncılık kitap indir bedava

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Hiç Hesapta Yoktun Sen - Nazmiye Sümer okumak içinde djvu

5.3 mb. indir DjVu

Hiç Hesapta Yoktun Sen - Nazmiye Sümer indir içinde pdf

3.5 mb. indir pdf

Hiç Hesapta Yoktun Sen - Nazmiye Sümer indir içinde odf

4.1 mb. indir ODF

Hiç Hesapta Yoktun Sen - Nazmiye Sümer indir içinde epub

5.9 mb. indir ePub

İlgili kitaplar

Kır Papatyası - Dilek Taygun

Yazar: Mendirek Yayıncılık

Kır Papatyası - Dilek Taygun Kır Papatyası - Dilek Taygun (Yelomi) ‘’Sen yasak elmasın, papatya…’ “Kızma…” Kızın ağzından bu kelime yalvarır bir tonda çıkmıştı. Adam daha fazla dayanamayarak masanın üzerinden elini uzatarak kızın elinin üzerine bır...

Kör Fahişe Bıçağı

Yazar: Mendirek Yayıncılık

Kör Fahişe Bıçağı  ....

Yakışıklı Bakıcı

Yazar: Mendirek Yayıncılık

Yakışıklı Bakıcı Hayatımın en güzel zamanlarında beş yaşındaki kardeşime -ki native ona Küçük Şeytan diyorum- bakmakla sınanıyordum. Eva'nın bitmek bilmeyen istekleri, sonsuz kaprisi ve hiçbir şeyden memnun olmayan kişiliği ile boğuşurken aklıma ge...