g_force

Gordon Humphries Humphries itibaren Middleville, NY 13406, Birleşik Devletler itibaren Middleville, NY 13406, Birleşik Devletler

Okuyucu Gordon Humphries Humphries itibaren Middleville, NY 13406, Birleşik Devletler

Gordon Humphries Humphries itibaren Middleville, NY 13406, Birleşik Devletler

g_force

Çok geleneksel antropoloji.

g_force

Bu kitabın biraz ürkütücü olduğunu söyleyerek başlayayım. 566 sayfada, şimdiye kadar ele aldığım en uzun kitap değil, ama en yoğunlarından biri olabilir. Her sayfa kelimenin tam anlamıyla bilgi ile doluydu. Tek ciltli tarihin büyük bir hayranıyım. Her şey hakkında biraz bilmek isterim, ama çok fazla yoğunlaşmak istemiyorum. Ben aşırı bilimsel zevk de yok. Cantor'un * Uygarlığı * bu kriterler için oldukça mükemmel bir seçimdir: düzyazı, konusuna aşina olmayan biri için çok "okunabilir", açıkça bilgili ve 566 sayfada 1.000 yıldan fazla Batı Uygarlığına genel bir bakış sunuyor. Mesele şu ki, daha önceki ifademe rağmen, kitap hakkındaki şikayetim, içinde okuduğum şeylerin çoğunu tutmanın çok zor hale geldiği ÇOK ÇOK var. Her şeyden önce bitirmek oldukça uzun sürdü, çünkü bilgi yoğunluğu onu yavaş okumayı sağlıyor. Buradaki etki, 150 sayfa önce okuduğum şeyin, örneğin, okuduğum şeylerin bir kısmını gerçekten unuttuğum ya da karıştırdığım oldu. Bu sorunlu bir şeydi, çünkü tarih elbette katmanlar halinde inşa edildi ve bu yüzden 150 sayfa önce olan şey 75 sayfa sonra ne olduğunu anlamak için çok önemli. Sanırım çözüm, Norman Cantor tarafından "Orta Çağ'da Devlet, Ulus ve Monarşi" eşliğinde "Orta Çağ'da Katolik Kilisesi" diyen iki veya üç kitap olabilirdi. Bu kitapların her ikisini de okumuş olurdum ve her konuya daha net ve daha özel bir odaklanmaya izin verirken, her birinin bariz bir şekilde birbirine geçmesine bakarken izin verebilirlerdi. Bununla birlikte, düzyazı, dediğim gibi, bir tarih için çok zevkliydi ve konu, kütlesinin hacminde tutulmasının zor olmasına rağmen, oldukça ilginçti. Bu kitabı tarih hakkında okumaktan hoşlandıklarını bilen ve iri bir kitap üzerinde yoğunlaşmaya istekli olan, ancak ilk kez tarih okuyucusu dememek isteyen birine tavsiye ederim.

g_force

Benim en sevdiğim. Şikago'daki bir grup öğretmenin, çocukların Roe ile Wade arasındaki suçların büyük oranda azalmasına nasıl katkıda bulunmuş olabileceğine dair standart testler üzerinde hile yapıp yapmadığına dair sonuç çıkarmak için istatistiklerin nasıl kullanılabileceğinin pratik uygulamaları üzerine büyüleyici bir kitap gençlik yıllarında. Okuması kolay ve bırakması zor.

g_force

Bu çok saçma bir şey! Bazı fantezi unsurları ile karışık, önyükleme için! Birçok Kipling swashbucklers gibi, yazıların bazıları tarihli ve artık PC değil, ama hepsini perspektif içinde tutmak, hala harika bir okuma!

g_force

Janell Moon, bilgeliğin sesini geliştirmemize ve manevi netliğimizi derinleştirmemize yardımcı olur. Bizi nezaketi sevme yollarına götürecek ve ruhumuzu geliştirmeye devam edecektir.

g_force

Her best friend brother gets her pregnant...she spends most of the book throwing up and pushing him away for reasons that don't seem entirely clear. Probably slightly better than I made it sound, but definitely not awesome.

g_force

Simple, sweet story about the healing power of dogs in our lives. This book is on my list to re-read some day. This is a good Christmas story and also a good dog story - two of my favorite topics to read about.