palula

Palula Garc Garc itibaren Ozyorsky District, Moscow Oblast, Rusya itibaren Ozyorsky District, Moscow Oblast, Rusya

Okuyucu Palula Garc Garc itibaren Ozyorsky District, Moscow Oblast, Rusya

Palula Garc Garc itibaren Ozyorsky District, Moscow Oblast, Rusya

palula

Bu roman öyle dürüst ve yürekten bir not taşıyor ki, Catherine'in tarihin en meşhur boşanmalarından birini anlattığını gerçekten hissediyorsunuz. Her ne kadar merkez bölümü (evlilikleri arasında) eylemde bulunmasa da ve Catherine'in kaderi kararlaştırılınca katlanmak zorunda kaldığı inanılmaz hareketsizlik ve izolasyonu neredeyse çok iyi tasvir ediyor olsa da, kitabın diğer tüm yönleri kusursuz bir şekilde yürütülüyor.

palula

Rick Bragg bir tanrıdır.

palula

Bu, sadece dünya çapında ekonomik olarak meydana gelen şeyleri daha iyi anlamak istemeyen herkes için okunmalıdır (yani Güney Amerika'nın çoğu, Soğuk Savaşın sonunda Rusya, Japonya'nın "kayıp '90'ları", Güney Asya'nın parçalarının doğal olarak sömürülmesi felaketler, Katrina Kasırgası vb. ), aynı zamanda bugün dünya çapında ekonomik olarak neler olup bittiğine bağlı. Bu kitabı okumak size şu anki küresel ekonomik krize nasıl geldiğimizi daha iyi ve daha iyi anlayacaktır. Ve Dünya Bankası ve IMF iyi görünmüyor.

palula

Bu gece almaya pek başlamadım

palula

Bu kitabı gerçekten beğendim. Akılda bir hikaye ama antropoloğun hassasiyeti ile iyi yazıyor. Aynı zamanda Pakistan cinsel kültürünün işlevsiz yönleri hakkında bilgi verir ... bu aslında bir bütün olarak kültürüdür ...

palula

Bunu sevdim. "Aşk hikayesi" varken (ve önemliydi) Rönesans Sanatı ve felsefesi ve mimarisi ile kültürel / tarihsel analizi de içeriyordu. Sonuçta oldukça iyi bir okuma. Bu konuda derin düşüncelerim yok, ancak şimdi Dante'nin İlahi Komedisini okuyorum ve üniversite / lisede aldığım Rönesans Sanatı tarihi derslerinden tüm notlarımı ve kitaplarımı inceliyorum. Sanırım bu iyi bir şey.