Harika Çapkın Pegasus Yayınları ücretsiz indir

Harika Çapkın Pegasus Yayınları ücretsiz e-kitap indir

Yazar :

Harika Çapkın Harika Çapkın  -  Christina Lauren AŞKTA TECRÜBE DİYE BİR ŞEY YOKTURZİRA HER SEVDA ACEMİ ÂŞIKLARIN BİR OYUNUDUR. ARKADAŞLIK + SEKS = AŞKAŞK - GÜVEN / CESARET = WHW x ENTERTAINMENT = ? Hana yirmi dört yaşında güzel heterogeneousness güzel bir bilim insanıdır. Ancak kafasını laboratuvarından dışarı çıkarmadığı için ağabeyi ona en iyi arkadaşı Wil'le dışarı çıkmasını tavsiye eder. Wil. hani şu Hana on iki yaşındayken evlerine gelip giden yakışıklı çocuk. Hani şu her kadının hasta olduğu Çapkın Wil. Şimdilerde otuz bir yaşına gelmiş olan Wil, Hana'ya “sosyaleşme” konusunda dersler verecektir. Hem de ne sosyaleşme! Ancak bu çapkından alınan aşk ve ilişki dersleri pek yolunda gitmez ve her ikisi de yıldırım çarpmışa döner. Toparlanmak içinse önce kendilerine şu üç harfli malum duyguyu itiraf etmeleri gerekmektedir. “Harika Serisi, tutku dolu bir aşk hikâyesi ile haşarı bir erotizmin kusursuz karışımı. Son kelimesine gelene kadar kitapları elinizden bırakamayacaksınız. ”Elena Raines.

Harika Çapkın Pegasus Yayınları kitap indir bedava

 • Yazar:
 • Yayımcı: PEGASUS YAYINLARI
 • Yayın tarihi:
 • kapak:
 • Dil:
 • ISBN-10:
 • ISBN-13:
 • boyutlar: Normal Boy
 • Ağırlık:
 • Ciltli:
 • Dizi:
 • sınıf:
 • Yaş:
 • Yazar:
 • Fiyat: 29,90 TL

Kitap eleştirileri

Harika Çapkın

1458532447953c

Con la serie del Capitán Alatriste, uno tiene la impresión de que Pérez Reverte quiere ser un émulo de Alexandre Dumas (por el que siente gran admiración, como se constató en El Club Dumas). Con esta novela, muestra su deseo de seguir la estela de Benito Pérez Galdós. La verdad es que la novela se lee ávidamente, mostrando la crudeza del combate sin limitación alguna. Sólida (como todas las de Pérez Reverte), con héroes populares... Muy buena elección.

2020-12-12 10:50

chriswillz

Sayfa Sayısı: 248 Hakkında: Kitap, oğlunun otizmi olan Louder Than Words ile ilgilenen ilk kitabının olağanüstü başarısının bir sonucudur. Bu kitap, aynı şeyi yapmaya çalışan karşılaştığı ebeveynlerin öykülerinin bir koleksiyonudur - otizm denilen zorlu rakibe karşı zorlu savaşla savaşın. Kitap hakkında ne düşündüğüm: Jenny McCarthy'nin Anne Savaşçılarına Övgü: Otistikleri Her Şeye Karşı Şifa Eden Bir Anne Ailesi !! İnsanların kalabalığa uymaya alışkın oldukları bir dünyada, Onun kitabında - Kelimelerden Daha Yüksek, Jenny McCarthy diğer yöne gitti ve sesini dünyaya geleneksel tıbbın açık bir şekilde görmezden gelmeye çalıştığını söylemek için kullanmayı seçti. Spektrumda bir çocuğunuz olduğunda, sürüş sizi inkar, öfke, hayal kırıklığı ve başkaları için ne yazık ki - istifadan alacaktır. Daha da üzücü olan şey, otizmin yaşam boyu süren bir durum olduğu fikrini kabul eden ebeveynlerin, doktorlarının ve çocuk doktorlarının ve hatta çocuk terapistlerinin tavsiyesinde bulunmasıdır. Bu kitapta umut bulacaksınız. Bu düşünceye meydan okumaya karar veren ve çocuklarını otizmin pençelerinden kurtarmak için cehenneme dönüp geri dönen başkaları da var. Kitap, çocuğunuzu iyileştirmeye yönelik bu yolculuğa başlama cesaretini verecektir. TÜM BOYUTLARDA - finansal, fiziksel, duygusal olarak - kesinlikle zor ve boşaltma. Ama yolculuğa çıkın, çünkü yolun sonunda çok faydalı bir yer - çocuğunuz, sağlıklı ve otizmden arınmış, kendi kişi olmaktan özgür. Kitabın sonunda bir DAN listesi geliyor! Her eyalet ve program ve tedavi için uygulayıcılar normalde çocuğun neden ve nasıl iyileşmesine yardımcı olduğuna dair bir açıklama önerdiler. Yazar ve hikâyelerini paylaşan veliler için minnettar olduğumu söylemek yetersiz kalıyor. Spektrumda bir çocuğunuz varsa, bu kitaba sahip olamazsınız!

2020-01-10 12:28

cachitosabd522

5 yıldızım tam üçleme içindir

2019-12-19 20:34

valency

Bu kitap 5 yıldız değerinde, hızı mükemmel. Karakterler harikaydı ve hikaye kitabı tüm zamanımı tahmin etmemi sağladı. Kitap 2 çıkana kadar sabırsızlanıyorum. Şimdi diğer kitaplarını da kütüphanede bekletiyorum! Onu sev!!!

2019-12-19 20:34

vyle

Bu kitabı sevdim. Sadece Anne Boleyn’in değil, Mary ve George’un hayatına bakışı şaşırtıcıydı. Sonunda biraz koştu, ama yine de iyi. Ve kullanılan kelimelerin bazıları zaman değildi. Ama sonuçta, iyi bir okuma. Filmden daha iyidir.

2019-12-17 05:07

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Harika Çapkın okumak itibaren EasyFiles

5.9 mb. indir kitap

Harika Çapkın indir itibaren OpenShare

4.2 mb. indir ücretsiz

Harika Çapkın indir itibaren WeUpload

4.4 mb. okumak kitap

Harika Çapkın indir itibaren LiquidFile

3.9 mb. indir

Harika Çapkın Pegasus Yayınları kitap indir bedava

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Harika Çapkın okumak içinde djvu

4.9 mb. indir DjVu

Harika Çapkın indir içinde pdf

3.3 mb. indir pdf

Harika Çapkın indir içinde odf

4.3 mb. indir ODF

Harika Çapkın indir içinde epub

4.5 mb. indir ePub

İlgili kitaplar

Uçurumun Kenarındaki Kız-Lucinda Riley

Yazar: Pegasus Yayınları

Uçurumun Kenarındaki Kız-Lucinda Riley Uçurumun Kenarındaki Kız - Lucinda Riley UÇURUMUN KENARINDAKİ KIZ Küçük gibi görünen bir sır yüz yılık bir kalp ağrısına neden olabilir collection? Bebeğini kaybeden Grania yaşadığı şokla ...

İtalyan Gelin - Jeanne Kalogridis

Yazar: Pegasus Yayınları

İtalyan Gelin - Jeane Kalogridis AŞKIN, İHANETİN VE ENTRİKALARIN GÖLGESİNDE GÜÇLÜ BİR KADIN “Tutkulu aşklardan ölümcül entrikalara, çarpıcı tarihî olaylar herkesi kitaba bağımlı hale getirecek. ” -Philipa Gregory Seks skandaları, politik ci...

Labirent Serisi Seti (4 Kitap) - James Dashner

Yazar: Pegasus Yayınları

Labirent Serisi Seti (4 Kitap) - James Dashner Labirent Serisi Seti (4 Kitap) - James Dashner   LABİRENT: ÖLÜMCÜL KAÇIŞHatırla. Hayata kal. Koş. “Açlık Oyunları gibi distopik hikâyeleri sevenler Thomas’la birlikte Kayran’government maceraya sürükle...