chriswillz

Chris William William itibaren Polderevka, Nizhegorodskaya oblast', Rusya, 607051 itibaren Polderevka, Nizhegorodskaya oblast', Rusya, 607051

Okuyucu Chris William William itibaren Polderevka, Nizhegorodskaya oblast', Rusya, 607051

Chris William William itibaren Polderevka, Nizhegorodskaya oblast', Rusya, 607051

chriswillz

Favori bir yazarın oldukça farklı bir kitabı. Heyecan verici ve ilginç. İlginç son.

chriswillz

Sayfa Sayısı: 248 Hakkında: Kitap, oğlunun otizmi olan Louder Than Words ile ilgilenen ilk kitabının olağanüstü başarısının bir sonucudur. Bu kitap, aynı şeyi yapmaya çalışan karşılaştığı ebeveynlerin öykülerinin bir koleksiyonudur - otizm denilen zorlu rakibe karşı zorlu savaşla savaşın. Kitap hakkında ne düşündüğüm: Jenny McCarthy'nin Anne Savaşçılarına Övgü: Otistikleri Her Şeye Karşı Şifa Eden Bir Anne Ailesi !! İnsanların kalabalığa uymaya alışkın oldukları bir dünyada, Onun kitabında - Kelimelerden Daha Yüksek, Jenny McCarthy diğer yöne gitti ve sesini dünyaya geleneksel tıbbın açık bir şekilde görmezden gelmeye çalıştığını söylemek için kullanmayı seçti. Spektrumda bir çocuğunuz olduğunda, sürüş sizi inkar, öfke, hayal kırıklığı ve başkaları için ne yazık ki - istifadan alacaktır. Daha da üzücü olan şey, otizmin yaşam boyu süren bir durum olduğu fikrini kabul eden ebeveynlerin, doktorlarının ve çocuk doktorlarının ve hatta çocuk terapistlerinin tavsiyesinde bulunmasıdır. Bu kitapta umut bulacaksınız. Bu düşünceye meydan okumaya karar veren ve çocuklarını otizmin pençelerinden kurtarmak için cehenneme dönüp geri dönen başkaları da var. Kitap, çocuğunuzu iyileştirmeye yönelik bu yolculuğa başlama cesaretini verecektir. TÜM BOYUTLARDA - finansal, fiziksel, duygusal olarak - kesinlikle zor ve boşaltma. Ama yolculuğa çıkın, çünkü yolun sonunda çok faydalı bir yer - çocuğunuz, sağlıklı ve otizmden arınmış, kendi kişi olmaktan özgür. Kitabın sonunda bir DAN listesi geliyor! Her eyalet ve program ve tedavi için uygulayıcılar normalde çocuğun neden ve nasıl iyileşmesine yardımcı olduğuna dair bir açıklama önerdiler. Yazar ve hikâyelerini paylaşan veliler için minnettar olduğumu söylemek yetersiz kalıyor. Spektrumda bir çocuğunuz varsa, bu kitaba sahip olamazsınız!

chriswillz

The male journey. Now that I'm older, I'm kind of bored with the male journey. I think a good read for under 25.

chriswillz

Book sequels can be disappointing (i.e. the Ellen Foster follow-up), but I was very pleasantly surprised by this. "The Sparrow" was so powerful that being able to get back into that world with those characters was like a relief.

chriswillz

Batman has mommy issues. Watch him work them out.

chriswillz

You'll never look at Japanese housewives the same way after reading this...

chriswillz

Following the escapades of Finley Anderson Tanner as she tries to solve the mystery of who really killed the man her best friend is charged with murdering. Fun and light in the Stephanie Plum vein, crossed with the Shopaholic. The plot isn't quite as original, especially the side story involving Finley's boyfriend Patrick, which you can predict a mile away. But still entertaining.