valency

Valentia Stewart Stewart itibaren Barijpur, West Bengal, Hindistan itibaren Barijpur, West Bengal, Hindistan

Okuyucu Valentia Stewart Stewart itibaren Barijpur, West Bengal, Hindistan

Valentia Stewart Stewart itibaren Barijpur, West Bengal, Hindistan

valency

Bu kitap 5 yıldız değerinde, hızı mükemmel. Karakterler harikaydı ve hikaye kitabı tüm zamanımı tahmin etmemi sağladı. Kitap 2 çıkana kadar sabırsızlanıyorum. Şimdi diğer kitaplarını da kütüphanede bekletiyorum! Onu sev!!!

valency

Burada biraz önyargı (harry potter manyak im), bunu okuyun. Eğer yutturmaca ne hakkında biraz meraklıysanız, en azından ilk beş bölümden alın ve alın. Başlangıç yavaş, ama inanın bana inanıyor ve bilmeden önce kitabın 6. baskısı elinizde. Ayrıca, henüz okumadıysanız, dünya size komik görünümler vermeye başlıyor ve daha kötü bir muggle olup olmadığını merak ediyor.

valency

'Chelsea Lately' filmini izlemeye çalıştığım bir zamandan çok etkilenmedim, bu kitabı benim kadar sevmemi beklemiyordum. Aslında çok iyi bir hikaye anlatıcısı ve kitabın başlığı aslında tüm hikayelerin bir gecelik standlarla ilgili olduğunu ima ederek bence bir kötülük yapıyor. Bunun yerine, ailesi, arkadaşları ve (kendini küçümseyen) hakkında David Sedaris'in hikayelerinin çoğu kadar komik olan birçok fıkra vardır. Eğlenceli okuma, muhtemelen diğer kitaplarını kontrol edecektir.

valency

Sonu ile son derece hayal kırıklığına uğrattı. Yazar yoruldu ve bitirmek istemedi mi? Nasıl birçok arsa ipliği böyle bırakılabilir? Son derece tatmin edici değil.

valency

Just couldn't get into this one...it disturbed me that an older man, 30ish, I think fell in love with Alice, a girl of seven. Kind of weirded me out.