Can Arkadaşımın Doğum Günü-Aytül Akal Uçanbalık Yayıncılık ücretsiz indir

Can Arkadaşımın Doğum Günü-Aytül Akal Uçanbalık Yayıncılık ücretsiz e-kitap indir

Yazar :

Can Arkadaşımın Doğum Günü-Aytül Akal doğum günü, güzel bir armağanla sevgimi anlatmanın zamanı. ama armağan seçmek zor iş! seçtiğim armağanı beğenecek mi? dahası. kumbaramdaki para yetecek mi? fle alsam, ne alsam?. Can arkadaşımın doğum günü.

Can Arkadaşımın Doğum Günü-Aytül Akal Uçanbalık Yayıncılık kitap indir bedava

 • Yazar:
 • Yayımcı:
 • Yayın tarihi:
 • kapak:
 • Dil:
 • ISBN-10:
 • ISBN-13:
 • boyutlar: Normal Boy
 • Ağırlık:
 • Ciltli:
 • Dizi:
 • sınıf:
 • Yaş: 3 - 6 Yaş
 • Yazar:
 • Fiyat: 8,00 TL

Kitap eleştirileri

Can Arkadaşımın Doğum Günü-Aytül Akal

khovanskayaolga

Meet 14 year old Billie Jo Kelby. Something terrible happened one afternoon to Billie Jo, something horrible that ripped her family apart. Something she can’t forgive herself for and neither can her father. And the dust just keeps piling up, dust, dust, and more dust. As hard as she tries to keep it out, the dust just keeps on coming in, laying like a thick blanket on her heart and mind. Read through the free verse poems Billie Jo uses to describe her life in the dust bowl and landscape of Oklahoma during the Great Depression. Follow Billie Jo’s journey through her darkness in and out of the dust and feel your own emotions intertwining with hers as they range from bitterness and despair to hope and self-acceptance. Can she find peace? Will it ever rain and wash away all the dust and pain?

2020-09-10 05:29

matosheryc

Very good eye opening teachings that made sense to me. This is one I'll have to read again just to be sure I get all of what the author is trying to say.

2020-08-26 10:33

patrickrutz

Gevşek fikirler ama içerik ya da ağırlık ... Sanırım radyodaki konuşma iyi geliyor, ama kağıt üzerinde değil.

2020-01-01 11:38

dlomas

"Altıdan Sekiz Siyah Adam'a" ve "Şef Kim?" Bazı hikayeler biraz uzun ve komik değil, ama diğerleri bunu telafi ediyor. "Yaşayan Ölülerin Nuiti" gibi başkalarıyla birlikte daha önce bahsedilenler beni yüksek sesle güldürdü.

2019-12-22 21:25

paulafusco

Tam Açıklama: Ücretsiz bir inceleme kopyası edindim, ancak bunun için ödeme yapmış olsam bile yine de aynı şeyi söylerdim. Mağazalara ulaşmadan önce kitabı okumak ve yorum yazmak zorunda olduğumu hissettim. Onu okuma listeme soktuğuma sevindim. Kısacası, müthiş kitabı ve insanlarla bir şekilde ya da diğerleriyle ilgilenen herkes okumalıdır. Bu sanırım hemen hemen herkes anlamına geliyor. Guy birkaç büyük kaynaktan alınan önerileri bir araya getirdi: kitaplar, bloglar, tanıdığı insanlar ve kişisel deneyimleri çok kolay erişilebilir bir şekilde bir araya getirildi. Sadece birlikte harmanlanan çok zengin bir içgörü / öneri zenginliği bu kitabı faydalı kılar. Ayrıca, Guy her zamanki Guy Kawasaki tarzında bir araya getirdi: konuşma ve mermi işaret etti. Böylece, kolay okuma için yapar. Ayrıca İçindekiler sayfasının, tesadüfen Guy'ın kitapta savunduğu bir teknik olan bir kontrol listesi olarak sunulduğunu da fark ettim. Kitabın güçlü noktası da zayıf noktasıdır. Tavsiye oldukça basit ve kullanımı kolaydır. Olumlu tarafı, ertesi gün kullanmaya başlamak kolaydır. Olumsuz tarafı, bir kişi kaybederse, madde çıtır kurşunlara yoğunlaştığı için geri bildirimi dahil edecek çok şey yoktur. Daha derin bir anlayış ve daha iyi başarı şansı için, Guy'ın ifade ettiği kitapları ve diğer kaynakları okumak daha iyidir. Bence Guy bunu biliyor ve işini geniş bir nitelik ve kaynakça ile yaptı. Gerisi okuyucuya kalmış. Araştırmanın zayıf göründüğü kısımlar var. Örneğin, Hintçe Tata'nın hangi dilde Büyükbaba anlamına geldiğini bilmiyorum ve ülkenin her yerinde oldukça seyahat ettim / yaşadım. Bu sadece bir kitabın diğer bölümlerinden biraz daha şüpheci yapar. Ama Guy'ın sadece iki kez burada olduğu göz önüne alındığında, onu gözden kaçırmaya meyilliyim. Genel: Büyük tavsiye büyük özeti. İyi bir araya getirmek. Çok daha sıkıcı bir şekilde yazılmış çok daha fazla materyal okumak için çok çaba harcar. Yine de bu kitapta durma ve Guy'ın bahsettiği kitaplara girme.

2019-12-16 07:32

guilherme-2093

Muhteşem değil, ama oldukça ilginç. Anlatıcı, sinirlerimi çok etkiledi. Genç kitaplara yönelik tüm kadın anlatıcıların neden 6 çocuk için daha uygun bir ses tonu kullanmaları gerekiyor? Anlatım, sürekli bir dinleme için çok yüksek ve karayolu gürültüsünü duyması zor bir yoldur. Ayrıca, anlatıcı'nın Wisconsin aksanı, Brooklyn'den olduğu gibi geliyor.

2019-12-12 15:20

jlanger

Birçok düzeyde büyük sosyal yorum. ebedi

2019-12-12 01:55

sunny_2014708c

Muhteşem ve acı dolu dürüst. Bu kadın nasıl yazılacağını biliyor. Bu kitabı indiremedim çünkü bu genç anorektik dünyasına tamamen karışmıştım. Pek çok insana dokunulmazlık duygusuyla değil, kendinize ve etrafınızdakilere yaptıklarına karşı dürüst davranarak deneyimlerini paylaşarak yardımcı oldu.

2019-12-11 16:13

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Can Arkadaşımın Doğum Günü-Aytül Akal okumak itibaren EasyFiles

5.9 mb. indir kitap

Can Arkadaşımın Doğum Günü-Aytül Akal indir itibaren OpenShare

3.9 mb. indir ücretsiz

Can Arkadaşımın Doğum Günü-Aytül Akal indir itibaren WeUpload

5.7 mb. okumak kitap

Can Arkadaşımın Doğum Günü-Aytül Akal indir itibaren LiquidFile

3.9 mb. indir

Can Arkadaşımın Doğum Günü-Aytül Akal Uçanbalık Yayıncılık kitap indir bedava

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Can Arkadaşımın Doğum Günü-Aytül Akal okumak içinde djvu

5.1 mb. indir DjVu

Can Arkadaşımın Doğum Günü-Aytül Akal indir içinde pdf

4.8 mb. indir pdf

Can Arkadaşımın Doğum Günü-Aytül Akal indir içinde odf

3.6 mb. indir ODF

Can Arkadaşımın Doğum Günü-Aytül Akal indir içinde epub

5.9 mb. indir ePub

İlgili kitaplar

Uçanbalık Erken Öğrenme Seti 60+ Toplam 29 Parça 2018-19 Güncel Baskı

Yazar: Uçanbalık Yayıncılık

Uçanbalık Erken Öğrenme Seti, Zekâ Gelişiminin Yüzde 90’Inın Gerçekleştiği 0-6 Yaş Arası Dönemdeki Öğrenme Sürecinin En Sağlıklı Ve Verimli Şekilde Gerçekleşmesi İçin Hazırlandı. Erken Öğrenme Seti’Nde Meb Programının Yanı Sıra, Dünyada Başarısını ...

Küçük Filozof: Neden İstediğimi Yapamıyorum? - Oscar Brenifier

Yazar: Uçanbalık Yayıncılık

Küçük Filozof: Neden İstediğimi Yapamıyorum? - Oscar Brenifier Küçük Filozof: Neden İstediğimi Yapamıyorum? Oscar Brenifier ocuklara felsefeyi sevdiren "Filozof Çocuk" serisinin yazarı Fransız filozof Oscar Brenifier’den küçük çocukların düşünme eğ...

Küçük Mor Balık - Ayla Çınaroğlu

Yazar: Uçanbalık Yayıncılık

Küçük Mor Balık - Ayla Çınaroğlu Geometrik şekiler ve küçük öykülerle resim eğitimine başlangıç. Eğlendirerek özendirmeyi amaçlayan özgün yardımcı kitaplar....