paulafusco

Paula Fusco Fusco itibaren Rogate, Petersfield, West Sussex GU31 5HT, İngiltere itibaren Rogate, Petersfield, West Sussex GU31 5HT, İngiltere

Okuyucu Paula Fusco Fusco itibaren Rogate, Petersfield, West Sussex GU31 5HT, İngiltere

Paula Fusco Fusco itibaren Rogate, Petersfield, West Sussex GU31 5HT, İngiltere

paulafusco

İç çekmek. Duygusal olarak bitkinim ve son 14 ayını bu serinin 4.176 sayfasını okuyarak, bölüm bölüm bölümleri okurken, oğluma yüksek sesle okudum. Bu, tatmin edici bir son veren sabırla ilgili bir dersti. Bu kitabı ve bu diziyi SEVİYORUM!

paulafusco

Tam Açıklama: Ücretsiz bir inceleme kopyası edindim, ancak bunun için ödeme yapmış olsam bile yine de aynı şeyi söylerdim. Mağazalara ulaşmadan önce kitabı okumak ve yorum yazmak zorunda olduğumu hissettim. Onu okuma listeme soktuğuma sevindim. Kısacası, müthiş kitabı ve insanlarla bir şekilde ya da diğerleriyle ilgilenen herkes okumalıdır. Bu sanırım hemen hemen herkes anlamına geliyor. Guy birkaç büyük kaynaktan alınan önerileri bir araya getirdi: kitaplar, bloglar, tanıdığı insanlar ve kişisel deneyimleri çok kolay erişilebilir bir şekilde bir araya getirildi. Sadece birlikte harmanlanan çok zengin bir içgörü / öneri zenginliği bu kitabı faydalı kılar. Ayrıca, Guy her zamanki Guy Kawasaki tarzında bir araya getirdi: konuşma ve mermi işaret etti. Böylece, kolay okuma için yapar. Ayrıca İçindekiler sayfasının, tesadüfen Guy'ın kitapta savunduğu bir teknik olan bir kontrol listesi olarak sunulduğunu da fark ettim. Kitabın güçlü noktası da zayıf noktasıdır. Tavsiye oldukça basit ve kullanımı kolaydır. Olumlu tarafı, ertesi gün kullanmaya başlamak kolaydır. Olumsuz tarafı, bir kişi kaybederse, madde çıtır kurşunlara yoğunlaştığı için geri bildirimi dahil edecek çok şey yoktur. Daha derin bir anlayış ve daha iyi başarı şansı için, Guy'ın ifade ettiği kitapları ve diğer kaynakları okumak daha iyidir. Bence Guy bunu biliyor ve işini geniş bir nitelik ve kaynakça ile yaptı. Gerisi okuyucuya kalmış. Araştırmanın zayıf göründüğü kısımlar var. Örneğin, Hintçe Tata'nın hangi dilde Büyükbaba anlamına geldiğini bilmiyorum ve ülkenin her yerinde oldukça seyahat ettim / yaşadım. Bu sadece bir kitabın diğer bölümlerinden biraz daha şüpheci yapar. Ama Guy'ın sadece iki kez burada olduğu göz önüne alındığında, onu gözden kaçırmaya meyilliyim. Genel: Büyük tavsiye büyük özeti. İyi bir araya getirmek. Çok daha sıkıcı bir şekilde yazılmış çok daha fazla materyal okumak için çok çaba harcar. Yine de bu kitapta durma ve Guy'ın bahsettiği kitaplara girme.

paulafusco

Sekizinci sınıf öğretmenim bize bunu okuduğumuzu söylediğinde, hepimiz bunun ghey ass shite yapan çiftlik hayvanları hakkında bir ghey kitabı olduğunu düşünmüştük. Bebeğim, Charlotte'un Web'i. Çocuk yanıldık.

paulafusco

Şefler uzun zamandır hikayelerini tariflerle anlatıyorlar. Anthony Bourdain hikayesini antikalıklarla anlattı ve hiçbir masraftan kaçınmadı. Kitchen Confidential onun hikayesidir ve söylediği için işler farklıdır.

paulafusco

Bunu, birçok insanın yaptığı gibi aynı sebepten dolayı okudum: Yazarların blogunu seviyorum ve bir YA kitabı ile ne yapacaklarını görmek istedim. Eğlenceli bir okuma. Yani, bazen oldukça saçma, ama kendini çok ciddiye almıyor. Keşke çok fazla marka adı ve pop kültür referansı olmasaydı - kitapla çıkıyorlar ve aynı zamanda oldukça tembel hissediyorlar. Bununla birlikte, edebi değerleri üzerine değerlendirilecek bir kitap türü değil - sadece, aptalca, eğlenceli bir okuma.

paulafusco

Loved this book....The miracle has happened--and on the 8th day God created a progressive evangelical Christian. And anyone who uses Elvis in a book title (one of his previous books) gets extra points.