jlanger

Jon Langer Langer itibaren Chandan Chauki, Uttar Pradesh 262902, Hindistan itibaren Chandan Chauki, Uttar Pradesh 262902, Hindistan

Okuyucu Jon Langer Langer itibaren Chandan Chauki, Uttar Pradesh 262902, Hindistan

Jon Langer Langer itibaren Chandan Chauki, Uttar Pradesh 262902, Hindistan

jlanger

Birçok düzeyde büyük sosyal yorum. ebedi

jlanger

Bazı ilginç etik sorular ortaya çıkaran unutulmaz, düşündürücü bir roman. Ne yazık ki, hikayenin sızlanan ve rahatsız edici bir ana karakter tarafından engellendiğini hissettim.

jlanger

Çoğunlukla sıkıcı.

jlanger

Bu kitabın konusu ilginç, ama iyi bir okuma olamayacak kadar etnografik bir çalışma.

jlanger

** spoiler uyarısı ** Bu kitabın 5 yıldızla sonuçlanmamasının tek sebebi ortada sıkılmaya başladığımdan kaynaklandığını düşünüyorum. Kitabın en sevdiğim bölümleri ayar Washington’dayken yapıldı. Kanada’daki Everett, Vietnam’daki Irwin ve Hindistan’daki Peter hakkındaki bölümlerin bittiği yer hakkında bilgi verirken, biraz sürüklenecek gibiydi. Bu yabancı ülkelerde tecrit edildiklerinde değil, aile olarak etkileşim kurdukları zamana hızlı ileri sarma düğmesine basmak istedim. Aksi halde ben onu bıraktım.

jlanger

Ben bir Highlander romantizm maratonundayım! Bu, uzun zaman önce Highlanders ve modern savaşçıların bir paranormal, zaman yolculuğu hikayesi. Yazar, okura mükemmel bir romantizm, macera, gizem ve sihir karışımı verir. Neredeyse hiç durmadan okudum ve öğleden sonra saat 3'e kadar okudum.

jlanger

İlham verici ve bırakması imkansız - bu kitabı okumaktan başka bir şey yapmadığım için birkaç gün neredeyse tamamen felç oldu. Seyahat etmeyi seven herkes için zorunluluktur, seyahatler sırasında stresli durumlarla uğraşmaktan hoşlanır ve insanlarla ilişkiler geliştirmeye değer verir. Teşekkürler Betty L.

jlanger

Birlikte dokunan birkaç masal ile, bu kanlı, tüyler ürpertici, iğrenç kitap herkes için küçük bir şeye sahiptir: macera, büyü, gizem, batıl inanç, işlevsiz aileler, kötü niyetli romantizm, ejderhalar, kan ve bağırsaklar ... Tamam, esas olarak biraz alaycı fantezi hayranları için bir şey, ama yine de iyi bir okuma. Anlatıcı düzenli olarak küçük çocukların okumaması gerektiğini, bunun şiddetli bir kitap olduğunu ve masalların yüzyıllar boyunca yumuşatıldığını ve sterilize edildiğini hatırlatır. Gerçekten, anlatıcı ilgi ve eylemi canlı tutan kişidir; elden geçirilen peri masalları, anlatıcı alaycı zekâsı olmadan oldukça düz olurdu (peri masalları olma eğilimindedir).

jlanger

Komik ve eğitici bu kafiye ve alliteration resim kitabı, işbirliğinin önemini vurgularken çocuklara dipleri için birçok farklı terim öğretiyor.

jlanger

Don Cherry'yi seviyorsanız veya büyük bir hokey hayranıysanız, bu kitabın tadını çıkaracaksınız. Bir kitaptan çok bir röportaj olan Don, bir hokey oyuncusu ve koçu olduğu günlerinden birçok hikaye anlatıyor. Hiç Stanley Kupası kazanmadığına inanmak zor. Eğer bir hokey hayranı değilseniz, bu kitap muhtemelen sizin için değil. Eğer Coach's Corner isterseniz, ben bunu bir yakın okumak gerekir düşünün.