Princess Top Funny: Things Pembe-Kolektif Çiçek Yayıncılık ücretsiz indir

Princess Top Funny: Things Pembe-Kolektif Çiçek Yayıncılık ücretsiz e-kitap indir

Yazar :

Princess Top Funny: Things Pembe-Kolektif Çiçek Yayıncılık kitap indir bedava

 • Yazar:
 • Yayımcı: Çiçek Yayıncılık
 • Yayın tarihi:
 • kapak:
 • Dil:
 • ISBN-10:
 • ISBN-13:
 • boyutlar: Normal Boy
 • Ağırlık:
 • Ciltli:
 • Dizi:
 • sınıf:
 • Yaş:
 • Yazar:
 • Fiyat: 42,63 TL

Kitap eleştirileri

Princess Top Funny: Things Pembe-Kolektif

stefen2874

Bu kitap hakkında ne düşüneceğimi pek bilmiyorum. New York metro sisteminden kaçan ve küresel ısınmayı durdurabileceğine inanan genç bir paranoyak şizofren olan William Heller hakkında iyi yazılmış bir hikayeydi. Annesi Violet ve Detective Lateef, kendisini veya başka birini incitmeden önce onu bulmaya çalışıyor. Hikaye alternatif olarak Will'in ve dedektiflerin bakış açısıyla anlatılıyor. İyi yazılmış ama rahatsız edici bir kitap olduğunu düşündüm, akıl hastalığının bir insana neler yapabileceğini gösteriyor. Üzülmem biraz zaman aldı çünkü çok üzücü, rahatsız edici ve rahatsız ediciydi.

2020-01-10 12:27

briarcookad0d

Translating...

2019-12-27 18:44

mrstrongest

Farklı ve eğlenceli! Bunu örerken, evi temizlerken, vb. Sesli bir kitapta dinledim.

2019-12-24 17:25

debani

** spoiler uyarısı ** Tamam, bu yüzden geleceği kucakladım ve bekletme listesinde iki - üç ay beklemek yerine, New Moon için e-kitabı yerel kütüphanemden indirdim. E-kitapların büyük bir hayranı değilim, Alacakaranlık Serisi ve diğer kitaplar için beğeneceğimden emin değilim, ancak büyük tutma listelerim var, bir istisna yapabilirim. Bekletme listesinde beklemediğim için mutluyum. Bu kitap biraz kötü. Volturi ile bitirmeyi ve onları görmeyi sevdim ve Emily beni gerçekten eğlendiren Porsche'yi (sp?) Çaldı. Ama Bella'yı kafanın yanına sokmak gibi hissettim. Edward'ın kalbini kırmasını sağlıyorum ve yaşadığı acıyı göstermeyi anlıyorum, ama ciddi şekilde sekiz ay boyunca olduğu gibi devam etmesi biraz fazla. Özellikle neyi çıkardıkları gerçeğiyle? Altı ay? Teknede bir kelime, kitabın 3 / 4'leri devam ediyor ve nasıl nefes alamadığı hakkında, çünkü ayrılıktan acıtıyor. Hiçbir normal insan bunu yapmaz, keder ve devam eder. Jacob, Jacob’un karakterini seviyorum, tatlı ve iyi bir arkadaş, Meyer arkadaşlığı kurmak ve karakterini yaratmak için iyi bir iş çıkardı. Bella'nın arkadaşlığını hak ettiğini düşünmüyorum, ancak Meyer onu oluşturmak ve yaratmak için iyi bir iş çıkardı. Kitabın az kullanılan özelliklerinden biridir, çünkü kitabın çoğu tam kabartır. İyinin yakın sonu, ben de çok iyi yaratılmış karakterler oldukları Volturi ile tanışmaktan hoşlandım. Kötü için kitapta bu kadar kısa bir süre kalmışlardı. Daha doğrusu… .. gizemli ve kendilerini nasıl tasvir ettikleri konusunda eğlendiler. Carlise’ın karakterini de seviyorum. Keşke daha çok kitapta olsaydı. Aslında, Carlise’in karakteri ve nasıl düşündüğü hakkında bütün bir diziyi okudum. Ho vampir oldu, tanıştığı kişi diğerlerini, hayatını ve zamanlarını yaptı. En azından Carlise’nin karakterinin özü var. İçinde bulunduğu kitabın birkaç bakışta bile, kitabın ana karakterleri Bella, Edward ve Jacob'u parlatıyor. Kitap, aşk hikayesine çok fazla odaklanmak ve onun bitti. Evet, hikayenin bir aşk hikayesi olduğunu varsayalım, ama okuyucuya kaç kez Bella'nın ne kadar korkunç uyuşmuş hissettiğini ve kollarının göğsüne nasıl sarıldığını anlatmak zorundasınız, çünkü Edward'ı kaybetmekten nefes alamıyor. (Diğer her sayfada olur, işte bu kadar) Diziyi, yalnızca arka plan karakterlerine ve arka plan hikayelerinin birkaç gizli görüntüsüne dayanarak bitiriyorum.

2019-12-19 17:45

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Princess Top Funny: Things Pembe-Kolektif okumak itibaren EasyFiles

3.6 mb. indir kitap

Princess Top Funny: Things Pembe-Kolektif indir itibaren OpenShare

5.3 mb. indir ücretsiz

Princess Top Funny: Things Pembe-Kolektif indir itibaren WeUpload

5.2 mb. okumak kitap

Princess Top Funny: Things Pembe-Kolektif indir itibaren LiquidFile

4.7 mb. indir

Princess Top Funny: Things Pembe-Kolektif Çiçek Yayıncılık kitap indir bedava

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Princess Top Funny: Things Pembe-Kolektif okumak içinde djvu

4.2 mb. indir DjVu

Princess Top Funny: Things Pembe-Kolektif indir içinde pdf

4.9 mb. indir pdf

Princess Top Funny: Things Pembe-Kolektif indir içinde odf

5.4 mb. indir ODF

Princess Top Funny: Things Pembe-Kolektif indir içinde epub

4.6 mb. indir ePub

İlgili kitaplar

Dünyamızdaki Hayvanlar

Yazar: Çiçek Yayıncılık

...

Bebeğim İçin - İlk Sözcükler

Yazar: Çiçek Yayıncılık

Bebeğim İçin - İlk Sözcükler Bu serideki kitaplar,birbirinden sevimli ve neşeli resimleriyle,en minik okuyucularımızın gülmesi,eğlenmesi ve öğrenmesi için tasarlanmıştır....

Klasik Masal - Pamuk Prenses Güzel Ve Canavar

Yazar: Çiçek Yayıncılık

...