stefen2874

Stephen Ng Ng itibaren Gharmi Village 33700, Nepal itibaren Gharmi Village 33700, Nepal

Okuyucu Stephen Ng Ng itibaren Gharmi Village 33700, Nepal

Stephen Ng Ng itibaren Gharmi Village 33700, Nepal

stefen2874

Vaov! Ne ayrıcalık, tuzak ve acı bir hayat. Mükemmel okuma.

stefen2874

Tanrı'yı dinledi ve itaat etti ... Çocukları sevdi, imanla yaşadı ... ve bir süre Belfast'ta yaşadı!

stefen2874

Kesinlikle harika bir kitap, cehennem filmi gibi boktan.

stefen2874

Mükemmel, iyi yazılmış bir kitap ve okunması kolay.

stefen2874

Bu kitap hakkında ne düşüneceğimi pek bilmiyorum. New York metro sisteminden kaçan ve küresel ısınmayı durdurabileceğine inanan genç bir paranoyak şizofren olan William Heller hakkında iyi yazılmış bir hikayeydi. Annesi Violet ve Detective Lateef, kendisini veya başka birini incitmeden önce onu bulmaya çalışıyor. Hikaye alternatif olarak Will'in ve dedektiflerin bakış açısıyla anlatılıyor. İyi yazılmış ama rahatsız edici bir kitap olduğunu düşündüm, akıl hastalığının bir insana neler yapabileceğini gösteriyor. Üzülmem biraz zaman aldı çünkü çok üzücü, rahatsız edici ve rahatsız ediciydi.

stefen2874

Bunu AD&D oynamaya ilk başladığımda (ve hatta bu Dragonlance romanlarını okumadan önce) okudum ve hem D & D tipi istatistikler hem de hikaye dünyası için yeni olduğu için gerçekten inanılmaz derecede etkileyici. Daha sonra, bir süre oynadıktan sonra, özel sınıflarının çoğunun, özellikle sihirbazların ve din adamlarının çok oynanabilir olmadığını gördük, ancak hala sahip olsaydım, göz atmak hala eğlenceli olurdu.

stefen2874

Merlin karakterine odaklanan modern Arthur edebiyatının bir klasiği iken, türün çoğu Arthur'un kendisine odaklanır.

stefen2874

This book was amazing! It kept me guessing from page one and the action was great. It dint really stop, so it kept me interested. I will definitely be reading the second one, City of Ashes, to find out what happens next. :]

stefen2874

I liked it.It was ok