briarcookad0d

Briar Cook Cook itibaren Damodara, Rajasthan 345001, Hindistan itibaren Damodara, Rajasthan 345001, Hindistan

Okuyucu Briar Cook Cook itibaren Damodara, Rajasthan 345001, Hindistan

Briar Cook Cook itibaren Damodara, Rajasthan 345001, Hindistan

briarcookad0d

Harriet Evans'ı seviyorum. Her şeyi onun tarafından okudum. Bunu bitirmek için geç kalktım ve pişman olma. Bitiş, işleri biraz fazla düzgünce birbirine bağlar, ancak hikayenin büyük bir temposu ve ilginç karakterleri var.

briarcookad0d

Aslında bir John Waters hayranı değilim, ama Atomic kitaplarda bunun imzalı bir kopyasını almak zorunda hissettim. Demek istediğim, Baltimore'da yaşıyorum ve mahallemde bu karşı kültür ikonunu gördüm .... Ve, demek istediğim, Cry Baby ... Bu kitabı büyük ölçüde Leslie Van Houten yüzünden duymuştum ve Waters'ın çeşitli medyası onun adına itiyor. Bu bölüm tek başına oldukça etkileyici şeylerdi. Büyük bir John Waters hayranıysanız, hayatının bazı detaylarının filmlerine ve diğer eserlerine paralel olarak daha ilginç olacağından eminim. Ve Baltimore'un şu andaki bir sakini olarak, kentle ilgili bazı düşüncelerini bazı şekillerde takdir edebilirim. Bu kitabı muhtemelen benden daha fazla takdir edecek birçok insan olduğunu söyleyebilirim, ancak en sevdiği sanatçılar hakkında bölüm tarafından yapıldı. Sanırım yeterince kalça değilim, ya da erkeğin zevklerini takdir edecek kadar avant garde değilim, ama iyi RAB kitap sürüklüyor. Bütün bunlar, Waters'a şu ya da bu şekilde ilham veren bazı gerçek karakterler hakkında kazandığım bilgilerden hoşlandığımı söyledi. Benimle düzleşen inandırıcı ilhamlarıydı - ona ilham veren kitaplar ve sanat, kişisel olarak ilginç bulabileceğim şeyler değildi. Her biri için sanırım.

briarcookad0d

Translating...

briarcookad0d

WOW 3. kitabı alıp hikayeyi bitirmeli. Beni yatmadan geçmiş birkaç gece okuma tuttu!

briarcookad0d

Translating...

briarcookad0d

-REDEF sollama-

briarcookad0d

There is something about this book that makes it so incredibly compelling. It takes you from the norm, and makes you think. It was awesome.

briarcookad0d

Excellent!