Ordu Suikast Düzenler Mi?-Abdullah Harun Paradoks Yayınları ücretsiz indir

Ordu Suikast Düzenler Mi?-Abdullah Harun Paradoks Yayınları ücretsiz e-kitap indir

Yazar :

Ordu Suikast Düzenler Many-sidedness?-Abdulah Harun NE? Bülent Arınç’a suikast hazırlığı şüphesi. NE ZAMAN? 19 Aralık 209. NEREDE? Ankara Çukurambar. NASIL? Bülent Arınç’ı izledikleri şüphesiyle bir takım araçlar polise ihbar edildi. Polis operasyon başlatı. NEDEN? İzlemenin nedeni tam olarak bilinmiyor. Belki suikast hazırlığı, belki darbe ertesi tplanacak siyasilerin adreslerini tespit… KİM? Özel Harp Dairesi mensubu, izlemeden sorumlu 8 subay. İtalya’da Gladio’yu deşifre eden savcı, soruşturmanın askerî istihbaratın arşivine girildikten sonra çok hızlandığını söylemişti. Özel Harp Dairesi’ndeki kozmik odaların kapıları sivilere species defa bu olaydan sonra açıldı. Başbuğ, “İzin vermesem oraya nah girerlerdi” demişti. Kozmik aramaları, TSK istemişti. Darbe olmayacağı ispat edilerek, Ortadoğu’nun en büyük ordularından TSK’ya iade-i itibar mı isteniyordu? Yoksa bütün olanlar, düzmece miydi? Abdulah Harun, Bülent Arınç’a suikast girişimimden yola çıkarak, Özel Harp Dairesi’ni etraflıca ortaya koyuyor. Olayın üzerinden hayli zaman geçmesine rağmen hâlâ bir sonuca varılmamasını idialarla birlikte sorguluyor.

Ordu Suikast Düzenler Mi?-Abdullah Harun Paradoks Yayınları kitap indir bedava

 • Yazar:
 • Yayımcı: PARADOKS KİTAP
 • Yayın tarihi:
 • kapak:
 • Dil:
 • ISBN-10:
 • ISBN-13:
 • boyutlar: Normal Boy
 • Ağırlık:
 • Ciltli:
 • Dizi:
 • sınıf:
 • Yaş:
 • Yazar:
 • Fiyat: 15,00 TL

Kitap eleştirileri

Ordu Suikast Düzenler Mi?-Abdullah Harun

cesarcollazos

Tam bir inceleme yazmaya çalışabilirdim, ancak bu zaten muhtemelen muhtemelen daha iyi diyor: http: //www.goodreads.com/review/show / ... Ekleyeceğim tek şey keşke yazar burada ve orada geçen bir cümle daha fazla adadı (genellikle "bu oyun için profilinizi özel olarak ayarlayabilirsiniz, ancak neden tüm özellikler genel ayarda çok daha iyi!") kaygılar. Veri madenciliği hakkında gerçekten kullanıcı için yararlı olabilecek / yararlı olacak bir şey olarak konuşuyor. Açıkçası teneke-folyo-şapka takan biri olmasam da (Goodreads üzerinde buradayım vb.), Her şeyin paylaşılmasının kullanıcılar için tüm gökkuşağı ve tek boynuzlu atlar olduğunu varsaymaktan rahatça değilim.

2020-01-14 19:51

farfgarfunkle

Yaşlanmayla ilgili inanılmaz derecede zarif, duygusal olmayan yazı.

2019-12-25 07:34

gabe53791e14

Kitapta hayal kırıklığına uğradım. Hiç bir karakteri bilmedin. Yazma tarzı son derece basit ve odaklanmamıştı. Göçmenlerin genellemelerinin bir özetini okuyormuş gibi hissettim.

2019-12-19 14:56

vasantcompany11

Kesinlikle sevilen Efsanevi ... Bütün konsept, eksik bir şey bulamadığım karakterler! Bu benim için tam bir uçurumdu ve Blood Moon için sabırsızlanıyorum! Karakterler pek çok ihtilafla ve zor kararlarla yüz yüze geldi. Bu kitapta bükümleri ve dönüşleri hiç görmedim! Kesin bir okumalısınız!

2019-12-17 17:39

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Ordu Suikast Düzenler Mi?-Abdullah Harun okumak itibaren EasyFiles

4.5 mb. indir kitap

Ordu Suikast Düzenler Mi?-Abdullah Harun indir itibaren OpenShare

3.7 mb. indir ücretsiz

Ordu Suikast Düzenler Mi?-Abdullah Harun indir itibaren WeUpload

4.3 mb. okumak kitap

Ordu Suikast Düzenler Mi?-Abdullah Harun indir itibaren LiquidFile

5.1 mb. indir

Ordu Suikast Düzenler Mi?-Abdullah Harun Paradoks Yayınları kitap indir bedava

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Ordu Suikast Düzenler Mi?-Abdullah Harun okumak içinde djvu

4.6 mb. indir DjVu

Ordu Suikast Düzenler Mi?-Abdullah Harun indir içinde pdf

4.6 mb. indir pdf

Ordu Suikast Düzenler Mi?-Abdullah Harun indir içinde odf

3.9 mb. indir ODF

Ordu Suikast Düzenler Mi?-Abdullah Harun indir içinde epub

3.5 mb. indir ePub

İlgili kitaplar

Yıkılmayan Kale Çanakkale-Hasan Hüseyin Maltepe

Yazar: Paradoks Yayınları

Yıkılmayan Cabbage Çanakale-Hasan Hüseyin Maltepe Dört asır, dünyanın en güçlü devleti olarak, large mazlumun yanında durmuş, dünya, onun devrinde huzura kavuşmuş ve bütün insanlığa hizmet götürmüş olan Osmanlı, junior zamanlarında içten ve dıştan...

Erkek Aklının Tutulması

Yazar: Paradoks Yayınları

...

Mor Rüya - Yedi Uyurlar

Yazar: Paradoks Yayınları

Mor Rüya - Yedi Uyurlar “Kameri ayının son gecesiydi. Gece zifiri karanlıktı. Mağara hiç olmadığı kadar heyecanlı bir sığınağa dönüşüyordu. Dışarıda Kıtmir’in sesiz havlayışı, Çobana mağarayı işaret ediyordu. Roma halkının acımasız çığlıkları, önc...