vasantcompany11

Bharat Vasant Vasant itibaren Thpong, Kamboçya itibaren Thpong, Kamboçya

Okuyucu Bharat Vasant Vasant itibaren Thpong, Kamboçya

Bharat Vasant Vasant itibaren Thpong, Kamboçya

vasantcompany11

nispeten kısa ve tatlı, ama kesinlikle şaşırtıcı. Bu adamın okuduğum sırada bana hala konuyla ilgili ya da konuyla ilgili olduğunu düşünürsem sorduğumu hatırlıyorum - cevabım çok yankılan bir evet olurdu.

vasantcompany11

Kesinlikle sevilen Efsanevi ... Bütün konsept, eksik bir şey bulamadığım karakterler! Bu benim için tam bir uçurumdu ve Blood Moon için sabırsızlanıyorum! Karakterler pek çok ihtilafla ve zor kararlarla yüz yüze geldi. Bu kitapta bükümleri ve dönüşleri hiç görmedim! Kesin bir okumalısınız!

vasantcompany11

Gerçek şu ki, bu kitabın hikayesi ile ilgili bir sorunum var, özellikle Bay Darcy, Elizabeth ve Lydia ile ilgileniyorum. Bir spoiler incelemesi oluşturmak istemiyorum, bu yüzden orijinal çalışmanın tepesinde bir şey olmadığını söyleyeceğim! Erotik edebiyatı seviyorum ve bu kesinlikle bu kategoriye giriyor ama bu hikayede gerçekten Darcy'nin karakteriyle ilgili bir sorunum vardı. Sadece yazarın sahip olmaması gereken Darcy ile özgürlük aldığını hissediyorum.

vasantcompany11

Bu benim tüm zamanların en sevdiğim kitaplarından biri çünkü kendi kişiliğimin en önemli unsurlarından - maneviyat ve mizah - birkaçını anlatıyor. Çok iyi yazılmış ve eğlenceli ve birkaç gülmek anım vardı. Bu roman boyunca bir kez ağladım ve bu benim için çok nadir. Bu kitap, İsa'nın etrafta koşmaya ve Tanrı'nın sözünü yaymaya başlamadan önce neler olabileceğini (ama büyük olasılıkla hiç yakın değildi) yürürken bizi güldürmeye teşvik ederken anlamlı olmayı başarıyor. Meryem Magdalene kadındır ve İsa'nın en iyi arkadaşı Biff, Tanrı'nın oğluyla birlikte seyahat ettiği derginin hikayesini, karşılaştıkları sıkıntıyı ve nasıl hayatta kaldıklarını anlatır. Üzgün olmayacaksın!

vasantcompany11

I enjoyed this, although it took a little while to get used to the first person POV it's written in. I can't help but compare mysteries set in Egypt during this timeline to The Lord Meren Mysteries (Lynda S. Robinson), though, and this kind of pales next to those for me. But the writing style is a bit less purple than Robinson's, so it's more accessible. All in all, it's a pretty interesting take on the mystery of Nefertiti's disappearance.

vasantcompany11

Fleming's first James Bond novel is better than brain candy, though it is a quick one-sitting read. Notice how the characters are characterized by their ciragettes -- Felix Leiter only smokes Chesterfields, Bond smokes a Turkish/Balkan blend made by Morelands on Grosvenor Street, Le Chiffre smokes Caporals and Gauloises. Curiously, I found Bond's misogyny in the beginning and his sensitivity at the end a little overwrought, but I liked the Vesper Lynd character much more than her counterpart in the recent film. I was glad, also, to have finally had the game of Baccarat explained to me, and I have a new strategy on the roulette table. [Some unusual diction was occasionally distracting, particularly the frequent colloquial use of "directly" instead of "as soon as". I didn't know you could do that.] SMERSH is a *far* more terrifying and interesting enemy than the SPECTRE of the Bond films.

vasantcompany11

Okay book to fill the time. Not too great and not too bland. Although Dean Koontz has an imagination to turn my stomach. This book just makes me cringe with some of the stuff that happens in it.