vasantcompany11

Bharat Vasant Vasant itibaren Thpong, Kamboçya itibaren Thpong, Kamboçya

Okuyucu Bharat Vasant Vasant itibaren Thpong, Kamboçya

Bharat Vasant Vasant itibaren Thpong, Kamboçya

vasantcompany11

nispeten kısa ve tatlı, ama kesinlikle şaşırtıcı. Bu adamın okuduğum sırada bana hala konuyla ilgili ya da konuyla ilgili olduğunu düşünürsem sorduğumu hatırlıyorum - cevabım çok yankılan bir evet olurdu.

vasantcompany11

Kesinlikle sevilen Efsanevi ... Bütün konsept, eksik bir şey bulamadığım karakterler! Bu benim için tam bir uçurumdu ve Blood Moon için sabırsızlanıyorum! Karakterler pek çok ihtilafla ve zor kararlarla yüz yüze geldi. Bu kitapta bükümleri ve dönüşleri hiç görmedim! Kesin bir okumalısınız!

vasantcompany11

Gerçek şu ki, bu kitabın hikayesi ile ilgili bir sorunum var, özellikle Bay Darcy, Elizabeth ve Lydia ile ilgileniyorum. Bir spoiler incelemesi oluşturmak istemiyorum, bu yüzden orijinal çalışmanın tepesinde bir şey olmadığını söyleyeceğim! Erotik edebiyatı seviyorum ve bu kesinlikle bu kategoriye giriyor ama bu hikayede gerçekten Darcy'nin karakteriyle ilgili bir sorunum vardı. Sadece yazarın sahip olmaması gereken Darcy ile özgürlük aldığını hissediyorum.

vasantcompany11

Bu benim tüm zamanların en sevdiğim kitaplarından biri çünkü kendi kişiliğimin en önemli unsurlarından - maneviyat ve mizah - birkaçını anlatıyor. Çok iyi yazılmış ve eğlenceli ve birkaç gülmek anım vardı. Bu roman boyunca bir kez ağladım ve bu benim için çok nadir. Bu kitap, İsa'nın etrafta koşmaya ve Tanrı'nın sözünü yaymaya başlamadan önce neler olabileceğini (ama büyük olasılıkla hiç yakın değildi) yürürken bizi güldürmeye teşvik ederken anlamlı olmayı başarıyor. Meryem Magdalene kadındır ve İsa'nın en iyi arkadaşı Biff, Tanrı'nın oğluyla birlikte seyahat ettiği derginin hikayesini, karşılaştıkları sıkıntıyı ve nasıl hayatta kaldıklarını anlatır. Üzgün olmayacaksın!

vasantcompany11

I enjoyed this, although it took a little while to get used to the first person POV it's written in. I can't help but compare mysteries set in Egypt during this timeline to The Lord Meren Mysteries (Lynda S. Robinson), though, and this kind of pales next to those for me. But the writing style is a bit less purple than Robinson's, so it's more accessible. All in all, it's a pretty interesting take on the mystery of Nefertiti's disappearance.