Kara Kule 2 - Üçün Çekilişi - Stephen King Altın Kitaplar ücretsiz indir

Kara Kule 2 - Üçün Çekilişi - Stephen King Altın Kitaplar ücretsiz e-kitap indir

Yazar :

Kara Kule 2 - Üçün Çekilişi - Stephen Monarch Kara Kule romanının sonunda Roland, yani Silahşor, Silahlı Adamla karşılaşmıştı. Ardından Roland, Orta-Dünyada Batı Denizi kıyısında uyanır. Karşısında her smoke ayrı zamanlarda Up-to-date York kentine açılan üç kapı görür. Roland, Kara Kuleye ulaşmak için bu kapılardan üç kişiyi judo zamanına çekmek zorundadır. Kapı: Yıl 1987. Roland, Edie Dean adlı eroin bağımlısı tutukluyla karşılaşır. Edie çekilen kişilerden biridir. Kapı: Yıl 1964. Gölgelerin Kadını, zenci Odeta Holmes bir chute kazasında bacaklarını kaybetmiştir. İçinde öfke ve nefretle yanıp tutuşan ikinci bir kadın yaşamaktadır ve muscle kadın Rolandla karşılaşır. Kapı: Yıl 197. Jack Mort insanları ölüme iten ve akıl almaz zalimlikler yapan bir canidir. Ve ne yazik ki Rolandın çektiği sibling kişidir. Sizce, arayış içindeki Roland ka-tetini tamamlamak için yeni arkadaşlar mı edinmiştir? Yoksa bilmeden tamamen farklı bir bela mı ortaya salmıştır?.

Kara Kule 2 - Üçün Çekilişi - Stephen King Altın Kitaplar kitap indir bedava

 • Yazar:
 • Yayımcı: ALTIN KİTAPLAR
 • Yayın tarihi:
 • kapak:
 • Dil:
 • ISBN-10:
 • ISBN-13:
 • boyutlar: Normal Boy
 • Ağırlık:
 • Ciltli:
 • Dizi:
 • sınıf:
 • Yaş:
 • Yazar:
 • Fiyat: 33,00 TL

Kitap eleştirileri

Kara Kule 2 - Üçün Çekilişi - Stephen King

andreaklann

so i didn't like this one as much as her first but it was a page turner nonetheless. it is loosely based on a true story, which just makes it that much more fascinating.

2020-12-04 09:09

hmgarciar

Annelerini kaybeden biri olarak ben şahsen bu hikayeyle ilgilendim. Ana karakterin deneyimlediği duyguların birçoğu, yani bilinmeyen, anne / kız aktivitelerini kaçırmak, kendinizdeki kayıp ve çaresizlik hissini de hissettim. Bütün annelerin ve kızlarının özel bir bağlantısı olduğunu düşünüyorum. Diğer biyolojik ilişkilerden daha fazlası. Bu kitap, annesinin ölümünü ve kendi hayatını nasıl etkilediğini ve evliliğe, anneliğe, kariyerine vb. Nasıl baktığını anlamaya çalışan bir kadının yolculuğudur. Birinin ölümünün sizin geri kalanınızı etkileyebileceği garip görünüyor hayat, ama öyle ve kitabın ele alış tarzını seviyorum. Birçok insanın yaşadıklarınızı unuttuğunu ve kahkaha attığınız ve eğlendiğinizin, artık o acıya ve "terk etme" duygusuna maruz kalmayacağınız görünüşte mutlu bir varlığa sahip olduğunuzu hissediyorum. Sevilen birinin ölümüyle ilgili bir çözüm olduğuna inanmıyorum ve bu kitabın "mutlu son" her ne kadar "sorunlarının" birçoğu çözülmemiş olsa da, onlarla başa çıkmanın ve birlikte yaşamanın bir yolunu buluyor.

2020-01-15 21:10

gaflopes

Herkes oldukça haklı olmak ister mi? Bu fütüristik roman, herkes plastik cerrahiyi kucakladığında neler olduğuna bakar ve hükümetin size neyin doğru olduğunu söylemesine izin verir. Beyin yıkama, plastik cerrahi ve özgür Çirkinlerde çatışır.

2020-01-09 09:11

delfinae

Bu kitap hem gerçekten harika hem de korkunç şekillerde ilerliyordu. Gerçekten iyi ve gerçekten önemli olarak nitelendirdiğimi gördüğüm birkaç film var, ancak zaman zaman o kadar güçlü rahatsız edici ki onları tekrar görmek istediğimden emin değilim. (Erkekler Ağlamaz ve Canavar iki örnektir.) Bu kitabın böyle kısımları var - bu bana geri dönüyor ve onu okuduktan yıllar sonra ürperdi. Ancak Francesca Lia Block'un tüm kitabı gibi, yoğun bir güzellik ve sevinç de var ve sonuçta sadece üzücü değil, hareketli bir kitap. Ecstasia'nın takibi ve hem çok farklı hem de eşit derecede önemli.

2020-01-04 23:57

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Kara Kule 2 - Üçün Çekilişi - Stephen King okumak itibaren EasyFiles

5.2 mb. indir kitap

Kara Kule 2 - Üçün Çekilişi - Stephen King indir itibaren OpenShare

3.2 mb. indir ücretsiz

Kara Kule 2 - Üçün Çekilişi - Stephen King indir itibaren WeUpload

4.8 mb. okumak kitap

Kara Kule 2 - Üçün Çekilişi - Stephen King indir itibaren LiquidFile

5.7 mb. indir

Kara Kule 2 - Üçün Çekilişi - Stephen King Altın Kitaplar kitap indir bedava

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Kara Kule 2 - Üçün Çekilişi - Stephen King okumak içinde djvu

4.4 mb. indir DjVu

Kara Kule 2 - Üçün Çekilişi - Stephen King indir içinde pdf

4.8 mb. indir pdf

Kara Kule 2 - Üçün Çekilişi - Stephen King indir içinde odf

3.1 mb. indir ODF

Kara Kule 2 - Üçün Çekilişi - Stephen King indir içinde epub

5.8 mb. indir ePub

İlgili kitaplar

Guzi Alışverişte

Yazar: Altın Kitaplar

Suzi ve Guzi alışverişe çıktı, skirt de Suzi’nin anesiyle! Öyle çok eğlendiler ki Guzi o günü hiç unutmadı....

Oğlum Nasıl Fenerbahçeli Oldu? - Canan Tan

Yazar: Altın Kitaplar

Geride oğlum vardı nasılsa. Şu Fenerliler, "Herkes Fenerbahçeli doğar, sonra diğer takımlara geçerler. " demezler miydi?. İşte kızım o evrimi yapamamış ve Fener’de kalmıştı. Ama inanıyordum ki benim aslan oğlum, aslan gibi Galatasaraylı olacaktı ve...

Gizli Düşman - Agatha Christie

Yazar: Altın Kitaplar

Gizli Düşman - Agatha Christie İÇERİK TANITIM Beş parasız genç Tomy ile güzel Tupence, heyecanlı bir yaşam özlemi içinde Genç Maceracılar Ortaklığı adında bir şirket kurarlar. Artık hem sevdikleri hem de para kazanacakları bir işte maceraya atılmay...