delfinae

Delfina Esses Esses itibaren Giroli, Maharashtra, Hindistan itibaren Giroli, Maharashtra, Hindistan

Okuyucu Delfina Esses Esses itibaren Giroli, Maharashtra, Hindistan

Delfina Esses Esses itibaren Giroli, Maharashtra, Hindistan

delfinae

Translating...

delfinae

Ben kurgu olmayan juvenille kitap okumak büyük bir hayranıyım. Yetişkin olmayan kurgusal kitapların verdiği tüm bilgileri verir, ancak daha sinsi ve verimli. Bu sanat kitabına harika bir giriş. Çocuklarınızla paylaşmak harika.

delfinae

Kent Kontu öngörülemez bir erdem kardeşidir.

delfinae

Bu kitap hem gerçekten harika hem de korkunç şekillerde ilerliyordu. Gerçekten iyi ve gerçekten önemli olarak nitelendirdiğimi gördüğüm birkaç film var, ancak zaman zaman o kadar güçlü rahatsız edici ki onları tekrar görmek istediğimden emin değilim. (Erkekler Ağlamaz ve Canavar iki örnektir.) Bu kitabın böyle kısımları var - bu bana geri dönüyor ve onu okuduktan yıllar sonra ürperdi. Ancak Francesca Lia Block'un tüm kitabı gibi, yoğun bir güzellik ve sevinç de var ve sonuçta sadece üzücü değil, hareketli bir kitap. Ecstasia'nın takibi ve hem çok farklı hem de eşit derecede önemli.

delfinae

Bundan hala emin değilim. Kız kardeşlerin arkasındaki gizemi çözemedim.

delfinae

Çok kötü, iyi.

delfinae

Elli sayfa sonra bu kitabı hor görmeye hazırlandım. DÜZELTMELERDEN nefret ettim ve hem Jonathan Franzen hem de karakterlerinin son derece olası olmadığını gördüm. Ama sonunda bu şeyi sevdim. Karakterleri uzun zamandır okuduğum her şey kadar iyice araştırıldı ve Franzen'in detaylarından çok zevk aldım. Dürüst olmak gerekirse, bu kitabı kapsamı nedeniyle sevdiğimi düşünüyorum. Dalmış gibi hissettim ve keşke karakterlerine bu kadar dikkat çeken daha fazla roman. Belki bir sürü büyük kitap okumalıyım.