hmgarciar

Hector Garcia Garcia itibaren Barcheston, Shipston-on-Stour, Warwickshire CV36, İngiltere itibaren Barcheston, Shipston-on-Stour, Warwickshire CV36, İngiltere

Okuyucu Hector Garcia Garcia itibaren Barcheston, Shipston-on-Stour, Warwickshire CV36, İngiltere

Hector Garcia Garcia itibaren Barcheston, Shipston-on-Stour, Warwickshire CV36, İngiltere

hmgarciar

Annelerini kaybeden biri olarak ben şahsen bu hikayeyle ilgilendim. Ana karakterin deneyimlediği duyguların birçoğu, yani bilinmeyen, anne / kız aktivitelerini kaçırmak, kendinizdeki kayıp ve çaresizlik hissini de hissettim. Bütün annelerin ve kızlarının özel bir bağlantısı olduğunu düşünüyorum. Diğer biyolojik ilişkilerden daha fazlası. Bu kitap, annesinin ölümünü ve kendi hayatını nasıl etkilediğini ve evliliğe, anneliğe, kariyerine vb. Nasıl baktığını anlamaya çalışan bir kadının yolculuğudur. Birinin ölümünün sizin geri kalanınızı etkileyebileceği garip görünüyor hayat, ama öyle ve kitabın ele alış tarzını seviyorum. Birçok insanın yaşadıklarınızı unuttuğunu ve kahkaha attığınız ve eğlendiğinizin, artık o acıya ve "terk etme" duygusuna maruz kalmayacağınız görünüşte mutlu bir varlığa sahip olduğunuzu hissediyorum. Sevilen birinin ölümüyle ilgili bir çözüm olduğuna inanmıyorum ve bu kitabın "mutlu son" her ne kadar "sorunlarının" birçoğu çözülmemiş olsa da, onlarla başa çıkmanın ve birlikte yaşamanın bir yolunu buluyor.

hmgarciar

tek söyleyebileceğim OMG

hmgarciar

I love the illustrations, the fantasy, and the stories within each picture. My son loves this book so much that he has memorized it and loves to "read" it to me.

hmgarciar

One of my favorite poets. This is a good volume if you want everything Wright every published, but if you don't then you may want to stick to "selected poems" or start with "The Branch Will Not Break".