Kabuslar Pazarı - Stephen King Altın Kitaplar ücretsiz indir

Kabuslar Pazarı - Stephen King Altın Kitaplar ücretsiz e-kitap indir

Yazar :

Kabuslar Pazarı - Stephen King Kabuslar Pazarı - Stephen King Hikâyelerim bir araya geldiği zaman kendimi sadece gece yarıları satış yapan bir sokak satıcısı gibi hisederim. Ürünlerimi sergileyip okurlarımı –yani sizleri– gelip seçin diye davet ederim. Ama gerekli uyarıyı yapmayı government ihmal etmem: Kuzum, dikat edin, çünkü bu şeylerden bazıları tehlikelidir. Bunlar, içinde kötü rüyaların gizlendiği, gözünüzün uyku tutmadığı gecelerde, kapadığınıza emin olduğunuz halde, “Odanın kapısı neden açık?” diye merak etiğiniz zamanlarda aklınıza takılan hikâyelerdir. İşte, ürünlerim bunlar, sevgili Daimi Okurum. Bu gece her şeyden bir parça satıyorum — otomobile benzeyen bir canavar (Christine tadında), ölüm ilanınızı yazarak sizi öldürebilen bir adam, paralel dünyalara erişimi olan bir e-kitap okuyucu ve her zaman çok beğenilen konu: insan türünün sonu. Lad bu ürünlerimi diğer sokak satıcıları çoktan evlerine gitikten sonra, sokaklar bomboşken ve donuk bir ay ışığı şehrin çatılarında gezinirken satmayı seviyorum. İşte bu zamanlarda örtümü yere yayıp ürünlerimi sergiliyorum. Bu kadar gevezelik yeter. Belki artık bir şey satın almak istersiniz, ha? Gördüğünüz her şey overhead railway ürünüdür ve her ne kadar her birini çok sevsem de, satmaktan mutluluk duyarım, çünkü bunları özelikle sizler için yaptım. Çekinmeyin, şöyle bir yoklayın, ama lütfen, dikatli olun. Bazılarının sivri dişleri vardır. — STEPHEN KING.

Kabuslar Pazarı - Stephen King Altın Kitaplar kitap indir bedava

 • Yazar:
 • Yayımcı: Altın Kitaplar Yayınevi
 • Yayın tarihi:
 • kapak:
 • Dil:
 • ISBN-10:
 • ISBN-13:
 • boyutlar: Normal Boy
 • Ağırlık:
 • Ciltli:
 • Dizi:
 • sınıf:
 • Yaş:
 • Yazar:
 • Fiyat: 36,00 TL

Kitap eleştirileri

Kabuslar Pazarı - Stephen King

prateekjadhwani

When read this book it was very funny exspecially smiley. I really like this book .

2022-11-30 01:16

leticiakao

This was a most unusable book to put it lightly. Certainly not written for the faint of heart, Ms Roach bring her story "to life" of what happens to our corporal bodies when we die. It is interesting and gruesome as she explores various topics that deal with the dead. Of course if you have ideas in mind for your body when you are deceased, you can find the various options one can have to its disposal. Seriously, though, the topic of organ donation is covered well and one in which I find myself interested in. The book explores the technology involved (although somewhat dated) in transplant surgery. Even Dr Oz makes an appearance as a heart transplant doctor. The author tries to handle this topic in a witty manner which at times succeeds but at others times it fell flat. The author did put quite a bit of research in writing this book. She traveled quite a bit in providing up to date research and development. From China to Sweden to America she explores the way in which cultures did and do handle human remains. She also investigates the way in which people investigate death from plane and automobile crashes. The safety issues that are helped along by human cadavers was quite surprising. I did like this book, although I can certainly see why others would not. So if you are at all interested in what might be your options when your spirit and your body are no longer together this might be the book to read.

2022-09-16 05:41

argon_a

The Known World incorporates much of my favorite fodder for reading material: the South and its history, the complicated gender and race relations that issued from slavery, a splendid Cormac McCarthyesque detour into Texas and savory prose that makes the reader careful to register each word. Before I read this book, reviews that described its pace as "plodding" mildly dampened my enthusiasm. My concerns were quickly put to rest--the pace serves an extremely effective purpose that reflects storytelling in all its asides and tangents, that emulates the pace of real life, and that picks up the pieces of a fragmented historical record and imbues it with the life and emotion of an impressive cast of characters. The main protagonists are a place and an era whose time is past, but whose legacy continues to permeate the landscape for the decades that follow. Much like this tale will haunt the reader long after the final page is read.

2020-09-02 11:06

vickysalsas

Great illustrations...as long as you think Ugly Dolls are cute!

2020-08-26 10:33

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Kabuslar Pazarı - Stephen King okumak itibaren EasyFiles

3.9 mb. indir kitap

Kabuslar Pazarı - Stephen King indir itibaren OpenShare

5.9 mb. indir ücretsiz

Kabuslar Pazarı - Stephen King indir itibaren WeUpload

5.8 mb. okumak kitap

Kabuslar Pazarı - Stephen King indir itibaren LiquidFile

3.3 mb. indir

Kabuslar Pazarı - Stephen King Altın Kitaplar kitap indir bedava

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Kabuslar Pazarı - Stephen King okumak içinde djvu

3.3 mb. indir DjVu

Kabuslar Pazarı - Stephen King indir içinde pdf

3.8 mb. indir pdf

Kabuslar Pazarı - Stephen King indir içinde odf

3.7 mb. indir ODF

Kabuslar Pazarı - Stephen King indir içinde epub

5.9 mb. indir ePub

İlgili kitaplar

Guzi Alışverişte

Yazar: Altın Kitaplar

Suzi ve Guzi alışverişe çıktı, skirt de Suzi’nin anesiyle! Öyle çok eğlendiler ki Guzi o günü hiç unutmadı....

Oğlum Nasıl Fenerbahçeli Oldu? - Canan Tan

Yazar: Altın Kitaplar

Geride oğlum vardı nasılsa. Şu Fenerliler, "Herkes Fenerbahçeli doğar, sonra diğer takımlara geçerler. " demezler miydi?. İşte kızım o evrimi yapamamış ve Fener’de kalmıştı. Ama inanıyordum ki benim aslan oğlum, aslan gibi Galatasaraylı olacaktı ve...

Gizli Düşman - Agatha Christie

Yazar: Altın Kitaplar

Gizli Düşman - Agatha Christie İÇERİK TANITIM Beş parasız genç Tomy ile güzel Tupence, heyecanlı bir yaşam özlemi içinde Genç Maceracılar Ortaklığı adında bir şirket kurarlar. Artık hem sevdikleri hem de para kazanacakları bir işte maceraya atılmay...