İncir Tadında İyilik Öyküleri-Kolektif Timaş Yayınları ücretsiz indir

İncir Tadında İyilik Öyküleri-Kolektif Timaş Yayınları ücretsiz e-kitap indir

Yazar :

İncir Tadında İyilik Öyküleri-Kolektif İncir Tadında İyilik Öyküleri - En son ne zaman hiç karşılık beklemeyen bir iyilikle karşılaştınız? Sıcacık hikâyeler, kısa anekdotlar, umut vadeden sözler, biyografiler ve incirli tariflerle renklendirilmiş harikulade bir öykü kitabı… Çilek Tadında Aşk Öyküleri’nden sonra İncir Tadında İyilik Öyküleri, üslubu ve içeriği ile hayataki küçük iyiliklere şahit olmak isteyenler için… • Okudukça tam government ihtiyacınız olan iyimserliği kalbinizde duyacağınız öyküler • Tolstoy’dan Oblomov’a yerli yabancı yazar ve romanlardan esintiler • Florence Nightingale’den Rahibe Teresa’ya, Rosa Parks’tan Eva Peron’a yaptıkları iyiliklerle hatırlanan şahsiyetlerin yaşam öyküleri • Ve hayatın her ânına bir iyilik serpiştirmeye niyetlenenlere incirli tarifler Belki de aradığınız “iyilik”, bu kitapta.

İncir Tadında İyilik Öyküleri-Kolektif Timaş Yayınları kitap indir bedava

 • Yazar:
 • Yayımcı: Timaş Yayınları
 • Yayın tarihi:
 • kapak:
 • Dil:
 • ISBN-10:
 • ISBN-13:
 • boyutlar: Normal Boy
 • Ağırlık:
 • Ciltli:
 • Dizi:
 • sınıf:
 • Yaş:
 • Yazar:
 • Fiyat: 16,50 TL

Kitap eleştirileri

İncir Tadında İyilik Öyküleri-Kolektif

masphil98fb1c

No matter how random and disjointed, the general theme touched home with me. It also taught me the importance of Bombay/Mumbai. Good lesson about journalism as well.

2020-12-13 16:13

detroitdave

Önce burada değerlendirmeleri okumak olsaydı, ben bu kitabı okumak olmaz bence. Şaşırtıcı bir şekilde, olumsuz yorumlar çoğunluğu ile katılıyorum, ama yine de kitap sevdim. Gerçek bir hikaye olmasını beklemiyordum, bu yüzden zevk için okudum. Karakter isimleri aptalca ve diyalogların bazıları inanılmazsa, beni rahatsız etmedi. Bu bir kurgu. Genellikle dergi formundaki kitaplardan hoşlanırım. Ve bence hikaye bittikten sonra (veya bu durumda, hikayenin yaratılmasına neden olan şey) hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız bir kitap başarılı olur. Yazar bu kitap için çok fazla araştırma yaptı ve diyalogu o kadar da kazanmamış ve birkaç ayrıntıyı karıştırmış olsa da, yine de eğlenceli bir okuma olduğunu düşünüyorum.

2020-01-09 14:11

bindiraval

Jon Michaud'un ilk romanı When Tito Loved Clara'ya hayranlığım hakkında çok fazla şey söylemekten çekiniyorum, çünkü Jon ve ben arkadaş ve eski iş arkadaşlarıyız ve yazdığım her şey ya bu ilişki nedeniyle önyargılı olacak ya da böyle algılanacak. Ama bunu çok söyleyeceğim: Tito'nun ezici özlem ve kayıp duygusunu kolayca unutamam; veya Clara'nın bazı sert gerçeklerden sonra başa çıkma mekanizmalarının temelini oluşturan keskin gelişmiş hırsları; ya da Deysei'nin başlangıçtaki olgunluğu, hala genç tatlılığı ve sevilme hevesiyle derinlemesine renklendirildi; veya Yunis'in müstehcen, narsisistik kişisel sınırlarını aşma girişimleri; ne de Thomas'ın güvensizliklerinin üstesinden gelme ve ulaşamayacak kadar uzak bir ayartma ile ortak bir zemin bulma dürtüsü. Bunlar romanın bazı karakterlerinin kısmi tanımlarıdır, ancak bu karakterler tamamen kendi dünyalarında yaşarlar - kültürel gerginlikle zengin, ailesel deyimlerle dolu, ancak yine de canlı, hoş ve tanınabilir bir hisle dolu bir dünya. yer ve zaman. Kitabı bitirdiğimden bu yana bir hafta geçti ve bu romanı sadece romanın anılarıma dayanarak yazdım. Yazar, mürekkep ve hayal gücünü et ve kan yerine koymayı bu kadar silinmez bir şekilde başarmıştır.

2020-01-02 21:55

gichuki47392b

Çok güzel, biraz rahatsız edici. Bu sonsuza kadar iyi olmadan Sonsuza kadar Savaş ile çok ortak noktası var. Hükümet, askerleri savaşmak için çağrılıncaya kadar kriyoda (sonra durağan, sonra kalıp tamponları) nasıl tutacağını anladı. Bu maliyetleri düşürüyor, değil mi? Aynı zamanda gönüllü bir program. Bir çeşit. Kahramanımız her uyandığında dünyadaki farklılıklar ve kaçış (sadece sonsuz savaş) olana kadar programın sapma yolları beni içine çekti.

2019-12-25 20:20

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

İncir Tadında İyilik Öyküleri-Kolektif okumak itibaren EasyFiles

5.5 mb. indir kitap

İncir Tadında İyilik Öyküleri-Kolektif indir itibaren OpenShare

3.5 mb. indir ücretsiz

İncir Tadında İyilik Öyküleri-Kolektif indir itibaren WeUpload

5.5 mb. okumak kitap

İncir Tadında İyilik Öyküleri-Kolektif indir itibaren LiquidFile

5.5 mb. indir

İncir Tadında İyilik Öyküleri-Kolektif Timaş Yayınları kitap indir bedava

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

İncir Tadında İyilik Öyküleri-Kolektif okumak içinde djvu

3.5 mb. indir DjVu

İncir Tadında İyilik Öyküleri-Kolektif indir içinde pdf

4.2 mb. indir pdf

İncir Tadında İyilik Öyküleri-Kolektif indir içinde odf

4.8 mb. indir ODF

İncir Tadında İyilik Öyküleri-Kolektif indir içinde epub

4.9 mb. indir ePub

İlgili kitaplar

Firavunun Öldüremediği Musa'dır

Yazar: Timaş Yayınları

Firavunun Öldüremediği Musa'dır Hazreti Musa Kur’an-ı Kerim’de adından en çok söz edilen peygamber. Hayatı hakında ayet ve hadislere dayanarak teferuata varıncaya kadar çok şey söylenebiliyor. Fakat üzerinde ısrarla durulması gereken bir şey var ki...

Fıkra Tadında Anne Baba Eğitimi-Ahmet Maraşlı

Yazar: Timaş Yayınları

Fıkra Tadında Ane Baba Eğitimi-Ahmet Maraşlı Fıkra Tadında Ane Baba Eğitimi - Ahmet Maraşlı Çoğu kez gülüp geçtiğimiz ama vermek istediği mesajı fark etmediğimiz fıkralar aslında bizi pek çok gerçekle yüzleştirir. Sordukları sorulara geçiştirer...

Satranç - Stefan Zweig

Yazar: Timaş Yayınları

New York’tan Buenos Aires’e giden bir yolcu gemisinde başlar Satranç. Yolcular arasında bulunan bir milyoner, dünya satranç şampiyonu Mirko Czentovic’e, para karşılığında satranç oynamayı önerir. İkisinin oyununu izleyen Avusturyalı Dr. B. , oyun s...