masphil98fb1c

Mason Phillips Phillips itibaren Mala Horozhanka, Lviv Oblast, Ukrayna itibaren Mala Horozhanka, Lviv Oblast, Ukrayna

Okuyucu Mason Phillips Phillips itibaren Mala Horozhanka, Lviv Oblast, Ukrayna

Mason Phillips Phillips itibaren Mala Horozhanka, Lviv Oblast, Ukrayna

masphil98fb1c

Bu kitap oldukça iyiydi. Biraz tekrarladı (anne gerçekten kötü, kötü ve ortalama), ama dikkatimi çekti.

masphil98fb1c

Leigh, eğer doğru hatırlıyorsam, bu kitabın duygusal temyizinde çok saldırgan olduğunu düşündü. İlk defa okuduğumda bu kitabı gerçekten çok beğendim. GERÇEKTEN hayrandı. Aslına bakarsan, hatırladığım kadarıyla, 4 yerine beş yıldız vereceğim. Yani, ilk bölüm ya da aslında bir tür önsöz olabilir, ama yine de ... muhteşem. Lanet olsun güzelim. Bu, şimdi gerçek kimliğimin bir parçası. Bu uyandırılmış hissi benim kim olduğumun bir parçası. Tekrar okuyunuz ... daha sonra ne hakkında olduğunu anlatacağım;) İlk bakışta bazı yönler benimle gerçekten bir akor vurdu. 'Garip' kız kardeşi (şimdi adını hatırlayamıyorum) şeyleri geriye doğru yazma, bu yeni bağlamda onları anlamaya çalıştı ... tam anlamıyla bulunduğum yerdeydi. “Aras, geriye doğru hecelendi. Yabancı, tanıdık bir şekilde” Adımı, yıllar önce yazdığımın anlattığı bir çizgi. O şiir benim kim olduğumu, adımın ne anlama geldiğini anlattı. Kingsolver oradaydı. Tanrı onu sever.

masphil98fb1c

İnanılmaz derecede güzel hikaye ve sanat!

masphil98fb1c

Bunu yakında okumaya devam etmeyi planlıyorum. Bu, okumayı hatırlayabildiğim ilk gerçek edebi eserdi. Heyecanlıyım.

masphil98fb1c

Bunu okulda okuyun ama bugüne kadar hala favorilerimden biri. Artık büyüdüğümde ondan ne alabileceğimi görmek için tekrar okumak istiyorum.

masphil98fb1c

Patterson'dan bir başka güzel kitap.

masphil98fb1c

Çocuklarıma okuduğum tüm büyük klasik kitapları listelemeyeceğim, ancak villusların bu kitabı çok sevdiğini belirten özel bir yakınlık sözleri olan en küçük kitaplarım. Açıkçası ... tüm klasikleri çocuklara okumak zorundasınız ... düşünmeden önce ve her yatmadan önce.

masphil98fb1c

I would highly recommend this book to anyone who is interested in Young Adult fiction, or just looking for a good read. I immensely enjoyed it. Five stars for Rachael Neumeier!!

masphil98fb1c

I loved his way with words... very descriptive & keeps you interested. However, it is very heavy - you really need to pay attention - chapters go by with no real plot development - but I was captivated to get to the ending.

masphil98fb1c

No matter how random and disjointed, the general theme touched home with me. It also taught me the importance of Bombay/Mumbai. Good lesson about journalism as well.

masphil98fb1c

Joan De La Haye's 'Shadows' is a well-crafted exploration of a group of damaged characters in South Africa who are involved in a very complicated web of sex, love and murder. The intertwining stories of the characters, as well as the lurking demon's place in the devolution of the main character's psyche, made Shadows a fine page-turner. On the other hand, the prominent inclusion of an incestual storyline was a bit much for me to stomach. While it did help to make the ending be a bit more strong, I feel some of those elements could have been left out. Then again, for a book about 'Shadows' this inclusion did do a fairly good job of having the shadows be reliant on personal, as well as external, demons.