detroitdave

David Hannah Hannah itibaren Texas itibaren Texas

Okuyucu David Hannah Hannah itibaren Texas

David Hannah Hannah itibaren Texas

detroitdave

Önce burada değerlendirmeleri okumak olsaydı, ben bu kitabı okumak olmaz bence. Şaşırtıcı bir şekilde, olumsuz yorumlar çoğunluğu ile katılıyorum, ama yine de kitap sevdim. Gerçek bir hikaye olmasını beklemiyordum, bu yüzden zevk için okudum. Karakter isimleri aptalca ve diyalogların bazıları inanılmazsa, beni rahatsız etmedi. Bu bir kurgu. Genellikle dergi formundaki kitaplardan hoşlanırım. Ve bence hikaye bittikten sonra (veya bu durumda, hikayenin yaratılmasına neden olan şey) hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız bir kitap başarılı olur. Yazar bu kitap için çok fazla araştırma yaptı ve diyalogu o kadar da kazanmamış ve birkaç ayrıntıyı karıştırmış olsa da, yine de eğlenceli bir okuma olduğunu düşünüyorum.

detroitdave

Joan of Arc hakkında okuduğum ilk kitap. Bu nedenle, bence çok iyi yazılmış ve girilmesi kolay. Çok detaylı değil. Sanýrým Joan of Arc hakkýnda onun hakkýnda öđrenmeye baţlamak için yeterli bilgi var.

detroitdave

Bu kitabın yine de komik olacağına inanıyorum, ancak Los Angeles'ı biliyorsanız, gerçekten komik.

detroitdave

This is one instance where I decided to re-visit a highschool reading in the hopes that, now older and wiser (ahem), I'd have a new appreciation and understanding for it. Unfortunately for me, I did not. A good book by all accounts, but not completely for my taste.

detroitdave

I don't think I can say anything about David Sedaris's writing that hasn't already been said. It's brilliant, it's hilarious, and he makes reading stories about painful events--whether they're embarrassing, devastating, or just plain uncomfortable--well, fun. Can't wait to read more of his work.