Hileli Finansal Raporlama Önleme Ve Tespit-Serkan Terzi Beta Yayınevi ücretsiz indir

Hileli Finansal Raporlama Önleme Ve Tespit-Serkan Terzi Beta Yayınevi ücretsiz e-kitap indir

Yazar :

Hileli Finansal Raporlama Önleme Ve Tespit-Serkan Terzi Birinci Bölüm: finansal Denetim ve Muhasebe Skandaları Konu 1: Finansal Denetim Konu 2: Muhasebe Skandaları ve Nedenleri İkinci Bölüm: Hile Kavramı ve Türleri Konu 1: Hilenin Kısa Tarihçesi Konu 2: Hile Kavramı ve Özelikleri Konu 3: Hilenin Unsurları Konu 4: Hile Yapanların Karakteristik Özelikleri Konu 5: Hile Türleri ve Sınıflandırmalar Üçüncü Bölüm: Finansal Tablo Hileleri ve Kırmızı Bayraklar Konu 1: Finansal Tablo Hileleri ve Türleri Konu 2: Hileli Finansal Raporlamada Kırmızı Bayraklar Dördüncü Bölüm: Hile Denetimi ve Denetçilerin Sorumlulukları Konu 1: Hile Denetimine İhtiyaç Duyulmasının Nedenleri Konu 2: Hile Denetimi İle İlgili Düzenlemeler Konu 3: Hile Denetiminde Denetçinin Sorumlulukları Beşinci Bölüm: Hileli Finansal Raporlamanın Önlenmesi Konu 1: Hile Prospect Değerlendirilmesi Konu 2: Organizasyon Yapısı, Kültürü ve Etik Değerler Konu 3: Denetim Komitesi ve Kurumsal Yönetim Konu 4: İç Kontrol Sisteminin Etkinliği ve Denetçilerin Roleri Altıncı Bölüm: Hileli Finansal Raporlamanın Tespitinde Kulanılan Yöntemler Konu 1: Geleneksel Yöntemler Konu 2: Benford Kanunu ve İlişkili Tutar faktörü.

Hileli Finansal Raporlama Önleme Ve Tespit-Serkan Terzi Beta Yayınevi kitap indir bedava

 • Yazar:
 • Yayımcı: BETA YAYINLARI
 • Yayın tarihi:
 • kapak:
 • Dil:
 • ISBN-10:
 • ISBN-13:
 • boyutlar: Normal Boy
 • Ağırlık:
 • Ciltli:
 • Dizi:
 • sınıf:
 • Yaş:
 • Yazar:
 • Fiyat: 26,00 TL

Kitap eleştirileri

Hileli Finansal Raporlama Önleme Ve Tespit-Serkan Terzi

gregorfisc7233

What a surprise this one was. Went to library to pick up a requested item and noticed this on the trolly to be shelved. I am going to read more of her books. This story was so easy to read and really did fulfil the blurb on the back - a woman's story related with humour and compassion which offers a fresh, illuminating insight into what it means to be 'normal'. The term 'dysfunctional' was bandied around a lot in the 1980's and 1990's which annoyed me immensely at the time. This book is a wonderful story of how a woman operates in a difficult world. She certainly wasn't dysfunctional.

2020-09-08 09:11

vyle

Bu kitabın çocuklar POV'dan nasıl olduğunu gerçekten sevdim. Çok fazla duygu ile doluydu; Gerçekten kendimi benim kadar ağlarken bulmayı beklemiyordum. Hikaye hattı harikaydı, seks sıcak ve garipti, ama sonu biraz hayal kırıklığı buldum, yani kitaba bir takip olabileceğini duyana kadar. Şimdi sadece ikinci kitabın yazılması konusunda endişeliyim.

2019-12-25 03:21

luismonterroza87

Daha fazla lütfen! Çizgi roman koleksiyonu. Çok çeşitli sanatçıların ve bu antolojide yer alan birçok "cevapsız bağlantı" hakkındaki yorumlarının tadını çıkardı. Favorilerimden bazıları: Marshmallow !! Rama Hughes tarafından 20 Mayıs 1987, Dan Archer tarafından Jimmy'nin Brooklyn'deki Jimmy's sevimli çocuğu, Julia Wertz tarafından Mat Leunig tarafından Baskı Palini Arıyor ... Yani benimle yine de Jonathan Baylis ve T.J. Kirsch Ahh! Başlıkları yazarken sık kullanılanlarımı emmeye çalışan sayfaları çeviriyorum. Bu kitabı bugün kütüphaneye geri vermek zorundayım ve şimdiden ayrılık kaygısı çekiyorum.

2019-12-17 17:39

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Hileli Finansal Raporlama Önleme Ve Tespit-Serkan Terzi okumak itibaren EasyFiles

4.7 mb. indir kitap

Hileli Finansal Raporlama Önleme Ve Tespit-Serkan Terzi indir itibaren OpenShare

4.5 mb. indir ücretsiz

Hileli Finansal Raporlama Önleme Ve Tespit-Serkan Terzi indir itibaren WeUpload

4.4 mb. okumak kitap

Hileli Finansal Raporlama Önleme Ve Tespit-Serkan Terzi indir itibaren LiquidFile

4.5 mb. indir

Hileli Finansal Raporlama Önleme Ve Tespit-Serkan Terzi Beta Yayınevi kitap indir bedava

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Hileli Finansal Raporlama Önleme Ve Tespit-Serkan Terzi okumak içinde djvu

4.9 mb. indir DjVu

Hileli Finansal Raporlama Önleme Ve Tespit-Serkan Terzi indir içinde pdf

3.2 mb. indir pdf

Hileli Finansal Raporlama Önleme Ve Tespit-Serkan Terzi indir içinde odf

5.7 mb. indir ODF

Hileli Finansal Raporlama Önleme Ve Tespit-Serkan Terzi indir içinde epub

4.3 mb. indir ePub

İlgili kitaplar

Gizli Kamera

Yazar: Beta Yayınevi

Gizli Kamera *Görüntü Teknolojisindeki Gelişim ve Gizli Kamera *Dünyada ve Türkiye’de Gizli Kamera Uygulamaları *Türk Televizyonlarında Gizli Kamera Uygulamaları *Dönemin Önde Gelen Basın Mensuplarının Gizli Kameraya İlişkin Görüşleri *Gizli Kamera...

Donanım Mimarisi - Sinan Karabulut

Yazar: Beta Yayınevi

...

Regülasyon - Yeşim Reel

Yazar: Beta Yayınevi

Regülasyon - Yeşim Rel Regülasyon konusu incelendiğinde, “Neden regülasyon?” Ve “Ekonomik birimlerin kararları neden kısıtlanır?” Sorularının cevaplanabilmesi elzemdir. Bunun yanı sıra, bir regülasyon teorisi, regülasyondan kimlerin yarar sağlayaca...