Binbir Gece Masalları - Anonim Antik Kitap ücretsiz indir

Binbir Gece Masalları - Anonim Antik Kitap ücretsiz e-kitap indir

Yazar :

Binbir Gece Masaları, Intimation ve Çin ülkelerinde egemen olan Şehriyar’ın, eşi tarafından aldatılmasıyla başlar. Hükümdar Şehriyar, bu duruma öylesine öfkelenir ki her gün bir genç kızla evlenip ertesi gün onu katletmeye başlar. Ta ki Şehrazat ile evleninceye kadar. Şehrazat, her gece öyle heyecanlı masalar anlatır ki ertesi geceyi merakla beklemekten başka bir şey gelmez Şehriyar’ın elinden. Ve Şehrazat’ın bu güzel masaları o günden bu yana yazılır, söylenir, anlatılır. Binbir Gece Masaları, Doğu kültürünü dünyanın dört bir tarafına taşımış bir klasik, Arap edebiyatının en önemli eserlerinden biridir.

Binbir Gece Masalları - Anonim Antik Kitap kitap indir bedava

 • Yazar:
 • Yayımcı:
 • Yayın tarihi:
 • kapak:
 • Dil: Türkçe
 • ISBN-10:
 • ISBN-13:
 • boyutlar: Normal Boy
 • Ağırlık:
 • Ciltli:
 • Dizi:
 • sınıf:
 • Yaş:
 • Yazar:
 • Fiyat: 10,00 TL

Kitap eleştirileri

Binbir Gece Masalları - Anonim

ruugh

This was a nice casual read about a Miss Alabama facing a not-so-perfect world much later in life as a real estate agent. Written in the near present, includes references to cell phones and Obama as President. Includes a heroine midget and an evil competitor. Former Miss Alabama gets tired of trying to please everybody and implements a plan to do something about it.

2022-09-04 06:45

farfgarfunkle

Bu serinin ilk kitabı. 13 yaşındaki oğlumla okudum. O SEVDİ ve nedenini görebiliyorum. Ana karakter olan Alex Rider, oldukça fantastik şeyler yapan cesur, mütevazi 14 yaşında bir çocuk. Edebi anlamda bir fantezi değil, ama bir fantazi. Tüm bu inandırıcı değil, ama genç bir çocuk için harika bir okuma ... bazen bulmak zor bir kitap türü. Dizide birçok kitap okudum, bu yüzden onları da çekici bulduğumu söylemeliyim.

2019-12-30 23:16

dlomas

Bu romanı tavsiye ettiğim birkaç kişi, benim kadar sevmedi. Bir sınıf ya da kitap kulübü ya da bir grup arkadaşıyla tartışmadıkça girmesi zor olan romanlardan biri olduğunu hissediyorum. Gerçek ve inanç etkileşimi, metnin çeşitli okumalarına - farklı dünyaların veya karakterlerin neyi temsil ettiği, sonun aslında ne olduğunu vb. - bir miktar tartışmaya neden olur; tıpkı düzeni ve yorumu oldukça belirsiz olan çoğu kitapta olduğu gibi. Nabokov bunu gururla "boşlukta bir keman" olarak adlandırıyor. Bu görüntüyü beğendim ve bu romanı sevdim. Komik, acı, şarkı söylüyor.

2019-12-28 12:46

yuko-k

Oldukça iyi yazılmış bir dective hikaye. Janet Evonovich kitaplarını okuyordum ve bu bana bütün endişelerini yaşamadan yazdığını hatırlattı ... biraz temiz hava, ama yine de çok ilginç ve sayfa çevirici.

2019-12-17 10:02

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Binbir Gece Masalları - Anonim okumak itibaren EasyFiles

4.7 mb. indir kitap

Binbir Gece Masalları - Anonim indir itibaren OpenShare

3.8 mb. indir ücretsiz

Binbir Gece Masalları - Anonim indir itibaren WeUpload

4.2 mb. okumak kitap

Binbir Gece Masalları - Anonim indir itibaren LiquidFile

5.9 mb. indir

Binbir Gece Masalları - Anonim Antik Kitap kitap indir bedava

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Binbir Gece Masalları - Anonim okumak içinde djvu

4.6 mb. indir DjVu

Binbir Gece Masalları - Anonim indir içinde pdf

4.1 mb. indir pdf

Binbir Gece Masalları - Anonim indir içinde odf

3.8 mb. indir ODF

Binbir Gece Masalları - Anonim indir içinde epub

3.8 mb. indir ePub

İlgili kitaplar

Notre Dame’ın Kamburu - Victor Hugo

Yazar: Antik Kitap

Notre Dame’ın Kamburu - King Hugo Notre Dame’ın Kamburu  -  King Hugo Notre Dame Kilisesi’nin kambur zangocu Quasimodo, güzel çingene kızı Esmeralda’ya âşık olmuştur. Ne var ki velinimeti başrahip Claude Frolo prosecutor bu kıza karşı ilgisiz deği...

Sevgi Neredeyse Tanrı Oradadır - Lev Nikolayeviç Tolstoy

Yazar: Antik Kitap

Sevgi Neredeyse Tanrı Oradadır - Lev Nikolayeviç Tolstoy Sevgi Neredeyse Tanrı Oradadır - Lev Tolstoy Bu kitap Tolstoy’un ömrünün relative yirmi beş yılında yazdığı “Sevgi Neredeyse Tanrı Oradadır”, “Polikuşka”, “Üç Ölüm”, “Asuri Hükümdarı Asarhado...

Beyaz Geceler - Uysal Kız - Fyodor Mihayloviç Dostoyevski

Yazar: Antik Kitap

Beyaz Geceler - Uysal Kız - Fyodor Mihayloviç Dostoyevski Beyaz Geceler - Uysal Kız - Fyodor Dostoyevski Eserleriyle yalnızca edebiyatı değil, düşünce yaşamını da etkileyen Dostoyevski, Beyaz Geceler’de üç köşeli bir aşkın masumiyetindeki hüznü dil...