ruugh

Dmitry Korchagin Korchagin itibaren Mangla Bandh, Jharkhand, Hindistan itibaren Mangla Bandh, Jharkhand, Hindistan

Okuyucu Dmitry Korchagin Korchagin itibaren Mangla Bandh, Jharkhand, Hindistan

Dmitry Korchagin Korchagin itibaren Mangla Bandh, Jharkhand, Hindistan

ruugh

İnanılmaz! Birincisinden daha iyi olmasa iyi. Bir tane daha indiremedim! Gerçekten iyi.

ruugh

Fantastik ve hassas nesir. Hikaye, okulda kalmış ve umutsuzca bir yazar olmak istiyorsa bir çeşit Holden Caulfield'dır - ancak bu basit bir özettir. Sanatçı olma süreci ile ilgili. Eğer 1950'lerde, benim gibi Doğu Sahili Hazırlık Okulu türünün bir hayranı iseniz, özellikle seveceksiniz. Frost, Rand ve Hemingway karakter olarak kameo yaparlar.

ruugh

Bu kitapla ilgili olumlu bir şeyler bulmaya çalışırken zorlandım, Sarah'nın söylediklerini beğendim, "Martel umutlarımı başlangıçta bu kadar yükseltti, sadece mecazi bir denizdeki metaforik kayalara çarptırmak için mi?" Tamamen mecazi bir şeydi! Okumanın Tanrı'ya nasıl yakınlaşacağını göremedim - özellikle kurgu olduğu için. Çok az zevk için çok fazlaydı ama ben umuduyla sonuna kadar trugged ?????

ruugh

Komuta Tepeleri'nde Yergin, yirminci yüzyılda dünyayı dolaşan sosyalizmle flört / enflasyonu ve bunu izleyen piyasa ekonomisine tepkiyi anlatıyor. ABD'deki New Deal politikalarından Avrupa milliyetçiliğine ve Sovyet merkezi planlı ekonomisine, Asya kaplanlarına kadar, her sistem sıkıcı olmadan bilgilendirici bir düzeyde sunulmaktadır. Daha sonra, duruma göre, Yergin, bazılarını eksiklikleri ve hükümetin yerine fiyatın kullanıldığı bir sisteme geçişi, karar almayı etkilemek için inceler. Bu kitap, yirminci yüzyılda dünya ekonomik tarihine büyük bir giriş niteliğindedir, ancak bunaltıcı bir konu olmak ve tek bir lens aracılığıyla analiz etmek, açıkça bazı basitleştirmelere ve genellemelere yol açmaktadır. Sonuç - serbest piyasalar, sosyalist piyasalardan daha fazla zenginlik, özgürlük ve yenilik yaratır - belirli vakalar sunulduğundan daha karmaşık olmaya devam etmesine rağmen, tartışılması zor olan sonuçtur. Özellikle, Uzak Doğu'daki bazı “mucizelerin” gerçeği (Singapur piyasaya göre daha merkezi olarak planlanabilir mi?) genel eğilimler. Buna ek olarak, Çin, Hindistan ve (özellikle) Rusya'daki durumların tümü bu 2000 baskısının basıldığından beri bir güncelleme kullanabilir. Genel olarak, bu kitabı son elli yıl boyunca dünyayı yüceltmiş olan serbest bir pazara doğru yüksek düzeyde itme ve sağladığı faydalar ile ilgilenenlere şiddetle tavsiye ediyorum. Çoğu zaman geri adım atmak ve küçük olaylardan ziyade büyük hikayeye bakmak faydalıdır ve Yergin’in kitabı bunu harika bir şekilde yapıyor.

ruugh

I have read other books by Hailey Abbot but Getting Lost with Boys is by far my favorite. Cordelia is very organized and has a plan for everything. Jacob is messy and is a just go with the flow kind of guy. These two opposites are able to balance each other and make a great couple. I thought this was a sweet funny book and the plot is realistic. This is a quick easy summer read.