Y Kuşağı Anneyim Ben! - Sabiha Gürkaynak Tuti Kitap ücretsiz indir

Y Kuşağı Anneyim Ben! - Sabiha Gürkaynak Tuti Kitap ücretsiz e-kitap indir

Yazar :

Y Kuşağı Aneyim Ben! - Sabiha Gürkaynak Y Kuşağı Aneyim Ben! - Sabiha Gürkaynak Ben bu kitabı ‘doğal doğum’la dünyaya getirdim. Sadece ‘ane sütü’yle besledim. ‘Düşe kalka büyütüm. ’ Yaralarını ‘öptüm, geçti’. İnceli kalınlı motor kasları yanı sıra ‘kalp kası’ prosecutor gelişsin diye ‘AŞK’a düşürdüm sık sık. Sonra ‘göz yakmayan’ şampuanla yıkadım, temizledim. Divergencies gibi koksun diye ‘içimin yağı’ndan sürdüm. ‘Organik’ kıyafetler bulamadığımda decennium elbiseme sardım, sarmaladım. Hormonsuz, GDO’suz coğrafyalarda büyütemesem de kalp iklimimde filizlensin diye ‘gönül bağı’, süper kahraman giysimden seralar kurdum. Paketli gıdalardan uzak tutuğum kadar paketli insanlardan prosecutor uzak tutmaya çalıştım. Tinime, tenime, kalbime iyi gelsin diye bin yaşadıysam bir yazdım, gerisini ‘imtihan kâğıdım’a sakladım. Tüm ‘o’ndan önceki hayatımın yükünü sırtımdan indirip bu kitaba yükledim. Oku bakalım, ‘çocukluğun’ kokacak mı? Bana olduğu gibi sana prosecutor ‘ilaç’ olacak mı?.

Y Kuşağı Anneyim Ben! - Sabiha Gürkaynak Tuti Kitap kitap indir bedava

 • Yazar:
 • Yayımcı: TUTİ KİTAP
 • Yayın tarihi:
 • kapak:
 • Dil:
 • ISBN-10:
 • ISBN-13:
 • boyutlar: Normal Boy
 • Ağırlık:
 • Ciltli:
 • Dizi:
 • sınıf:
 • Yaş:
 • Yazar:
 • Fiyat: 19,90 TL

Kitap eleştirileri

Y Kuşağı Anneyim Ben! - Sabiha Gürkaynak

marioarroba

Bunu Michael Chabon'un daha az perçinlenen okumalarından biri olarak buldum. Bu incelemeyi özetlemek için, bu kitabı Mütevazı Fare'nin en yeni albümü ile karşılaştıracağım: eski şeylere kıyasla çok iyi değil, ama senin üzerinde büyüyor ve her zaman orada olan her şeyden daha iyi. Kısaca bu kitabı başka bir şey karşılığında rafıma koymayı düşündüm, ama sonra "Tlingit dilinin tadını, şekerleme sesli harfleri ve çiğneme ünsüzleriyle tadını çıkarmayı öğrendim." Ne söyleyebilirim? Ben bir Chabon enayi. Ne yazmaya karar verirse onu okuyacağım ve yol boyunca ne kadar ağıt yakabileceğime bakılmaksızın büyük olasılıkla beğeneceğim.

2019-12-29 11:25

davturov

Geç Cumhuriyet döneminde antik Roma'nın büyük bir tedavisi. Eşsiz hatip ve avukat Cicero, düşmanları ve müttefikleri ve günün yozlaşmış, güce aç Roma politikacılarının tüm ihtişamına odaklandı. Bu adamlar tarafından yürütülen rüşvet, iftira, yalan ve hatta cinayet, Dems ve Cumhuriyetçilerimizi oldukça yumuşak gösteriyor!

2019-12-25 11:39

xemel3000d701

Bunu gerçekten sevmek istedim. Normalde sevdiğim kitap türüdür. Akademik bir ortamda gizli toplum cinayeti vb. Kitap hakkında sevdiğim birçok şey var. Kitabın ikinci bölümünün çok uzun olduğunu düşünmeme rağmen genel planın iyi yapılmış olduğunu ve sayfaları çevirmemi sağladığını düşünüyorum. Beni yakalamayan şey, gece ve gündüz saatlerinde birbirlerinin kapılarını içmeye ve çalmaya çok fazla zaman harcayan klişeli karakterlerdi. Bunlardan herhangi birinin eylemleri hakkında gerçek bir pişmanlık göstermesi güzel olurdu. Sadece öğrenilebilecekleri için değil, yaptıklarını gerçekten kötü hissettikleri için. Anlatıcı biraz daha sevimli veya empatik olsaydı da güzel olurdu. Yazarın herkesin varsayılan iyi noktalarını oynayacak kadar başarılı olduğunu düşünmüyorum. Anlatıcı, arkadaşlarına ne kadar önem verdiğini anlatıyor, ancak neden bu şekilde hissettiğini anlattıklarından asla bir anlam alamadım. Bunny ile ilgili sevecek bir şey bulamadım. Önceki bir incelemede belirli bir kitabın çok fazla gevşek bittiği şikayet etti. Ne yazık ki, bu kitap gevşek uçlar bırakmıyor. Yazar her şeyi sonunda reklam müzesinde bağladı. Okuyucu, üniversitedeki tesadüfi öğrenciye veya yerel polislere ne olduğunu gerçekten önemsiyor mu? Biraz daha iyi düzenlenmiş olsaydı, kitapta bazı gereksiz bilgileri kaldırarak muhtemelen üç yıldız verirdim. Ana karakterlerden herhangi birinin insanlığını hissettiysem dört yıldız. Belki de benim zevkime göre çok trite.

2019-12-22 07:18

bentjaminmf88

Bu kitabı, alışık olmadığım birkaç günlük bir süre boyunca okudum ama bunun çok akıllıca olduğunu hissettim. Hayal gücüm zaten yükseldi, bu yüzden bu kitap bana gerçeği biraz sorgulattı. Ben 5 yıldız vermek çünkü bu beklentileri ve önceki düşüncelerden yanlış yönlendirmeleri aşıyor. Oku, sonunda hiç hayal kırıklığı yok.

2019-12-20 02:01

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Y Kuşağı Anneyim Ben! - Sabiha Gürkaynak okumak itibaren EasyFiles

4.8 mb. indir kitap

Y Kuşağı Anneyim Ben! - Sabiha Gürkaynak indir itibaren OpenShare

4.5 mb. indir ücretsiz

Y Kuşağı Anneyim Ben! - Sabiha Gürkaynak indir itibaren WeUpload

4.5 mb. okumak kitap

Y Kuşağı Anneyim Ben! - Sabiha Gürkaynak indir itibaren LiquidFile

5.9 mb. indir

Y Kuşağı Anneyim Ben! - Sabiha Gürkaynak Tuti Kitap kitap indir bedava

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Y Kuşağı Anneyim Ben! - Sabiha Gürkaynak okumak içinde djvu

3.6 mb. indir DjVu

Y Kuşağı Anneyim Ben! - Sabiha Gürkaynak indir içinde pdf

3.8 mb. indir pdf

Y Kuşağı Anneyim Ben! - Sabiha Gürkaynak indir içinde odf

5.8 mb. indir ODF

Y Kuşağı Anneyim Ben! - Sabiha Gürkaynak indir içinde epub

4.8 mb. indir ePub

İlgili kitaplar

Kimsenin Bilemeyeceği Şeyler - Sinan Canan

Yazar: Tuti Kitap

Kimsenin Bilemeyeceği Şeyler - Sinan Canan Kimsenin Bilemeyeceği Şeyler - Sinan Canan Harika bir kitap okumak istiyorsanız… İşte, okumaktasınız zaten!. (Murat Menteş)Sinan Canan, fazlasıyla espritüel bir bilim insanı. [n]Beyin adlı bilimsel “stand-...

Değişen Beynim - Sinan Canan

Yazar: Tuti Kitap

Değişen Beynim - Sinan Canan Değişen Beynim - Sinan Canan Bu kitap bizat sizinle, bizimle ilgili. Ane karnından yaşamımızın sonuna kadar tüm yaşamımızı yönetmek gibi çetin bir işle mükelef initiative muhteşem et parçasının, yani beyninizin başrolü ...

Hata Yapmama İzin Ver - Jessica Lahey

Yazar: Tuti Kitap

HATA YAPMAMA IZIN VER Mutlu Çocuklar Yetiştirmek Isteyen Ane Babalara Rehber Arka Kapak Çocuk parkında sürekli evladının peşinde koşturan, çocuğunun evde unutuğu ödevini hemen okula yetiştiren yahut üniversite tercihlerinde canından aziz bildiği y...