Treasure Hunt-Sarah Sweeney Redhouse Kidz Yayınları ücretsiz indir

Treasure Hunt-Sarah Sweeney Redhouse Kidz Yayınları ücretsiz e-kitap indir

Yazar :

Find Forage-Sarah Sweney Find Forage - Sarah Sweney Find Forage, hazine avına çıkan ve böylece yeni bir oyun keşfeden bir ailenin ormanda geçen macerasını anlatıyor. Pre-intermediate seviyesindeki bu öyküyü okuduktan sonra kitabın arkasındaki okuduğunu anlama, sözcük ve dilbilgisi sorularını yapabilirsiniz. Ayrıca ikinci seviyede öğrenciler artık konuşma ve yazma alıştırmaları yapmaya attorney general başlayabilecekler. İkinci seviyede okurların 25 ila 35 yeni sözcük öğrenmeleri hedefleniyor ve kitabın arkasındaki resimli sözlükten bu sözcüklerin tanımlarını ve cümle içinde örnek kulanımlarını görebilirsiniz.  .

Treasure Hunt-Sarah Sweeney Redhouse Kidz Yayınları kitap indir bedava

 • Yazar:
 • Yayımcı: Redhouse Kidz Yayınları
 • Yayın tarihi:
 • kapak:
 • Dil:
 • ISBN-10:
 • ISBN-13:
 • boyutlar: Normal Boy
 • Ağırlık:
 • Ciltli:
 • Dizi:
 • sınıf:
 • Yaş:
 • Yazar:
 • Fiyat: 15,00 TL

Kitap eleştirileri

Treasure Hunt-Sarah Sweeney

robertwats5dfd

Wow, these books don't end so much as just pause for a breather. Which I probably need after over 900 engrossing pages. Instead of being disjointed or confusing, Martin's structure of jumping around from one character's perspective to another provides both a great flow of the overall story and the abililty to really "bond" with each character. Even characters you think are on the "wrong side". My only complaint is the same as book 1 - do we need to know every name of every ship and every knight etc etc. It's easy to gloss by when things get bogged down in too many details like that though. I think it would drive me nuts if I was reading this series as it came out over many years. It's comforting to know I've already got 2 more books waiting for me and another soon to be published so that I can return to the world of kings and wolves and dragons whenever I am ready.

2020-08-15 00:02

mikemorris

"Ona hayatında bilmesi gereken her şeyin bir anda ya da diğerinde bildiği görülüyordu, ama tüm bunları bir anda, aynı anda, tek bir anda bilmiyordu" (284) ). Lorrie Moore garip hassas nesirlerde ifade edilen bir dizi an yazıyor. Karakterleri bu anları sentezleyemese de Moore bunu iyi yapıyor. Her öyküde, öznelerinin yabancılaşması ve özlemiyle, tüm mizah perçelerini takdir ederek ayıldım.

2020-01-11 16:01

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Treasure Hunt-Sarah Sweeney okumak itibaren EasyFiles

3.1 mb. indir kitap

Treasure Hunt-Sarah Sweeney indir itibaren OpenShare

4.2 mb. indir ücretsiz

Treasure Hunt-Sarah Sweeney indir itibaren WeUpload

4.8 mb. okumak kitap

Treasure Hunt-Sarah Sweeney indir itibaren LiquidFile

4.6 mb. indir

Treasure Hunt-Sarah Sweeney Redhouse Kidz Yayınları kitap indir bedava

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Treasure Hunt-Sarah Sweeney okumak içinde djvu

5.7 mb. indir DjVu

Treasure Hunt-Sarah Sweeney indir içinde pdf

4.3 mb. indir pdf

Treasure Hunt-Sarah Sweeney indir içinde odf

3.2 mb. indir ODF

Treasure Hunt-Sarah Sweeney indir içinde epub

5.5 mb. indir ePub

İlgili kitaplar

Gürültücü Güven Sahilde-Angie Morgan

Yazar: Redhouse Kidz Yayınları

Gürültücü Güven Sahilde-Angie Morgan Gürültü yapmayı çok seven kahramanımız Güven, yepyeni macerası ile yeniden karşınızda! Sizleri bu kitapta kumdan kaleler, dondurmalar ve yengeçlerle dolu bir yaz macerası bekliyor, çünkü Güven ve ablası İpek sah...

Octopuss Garden - Ahtapotun Bahçesi-Ringo Starr

Yazar: Redhouse Kidz Yayınları

Enterprises Garden - Ahtapotun Bahçesi-Ringo Name Ünlü müzik grubu The Beatles'ın sevilen şarkılarından gasper olan Enterprises's Garden, bu kitapta rengârenk resimlerle büyüleyici bir deniz macerası olarak okurların karşısına çıkıyor. Bu kitapta ç...