Teddynin Saçma Sapan Günlüğü: Neden Hep Ben Silinemiyor-490 ücretsiz indir

Teddynin Saçma Sapan Günlüğü: Neden Hep Ben Silinemiyor-490 ücretsiz e-kitap indir

Yazar :

Önemli uyarı! Eğer beşinci sınıfa giden başarılı bir çocuğun başından geçenleri okumak istiyorsanız, başka birinin günlüğünü okumanızı tavsiye edrim. ! Çünkü bu, başarılı bir çocuğun hikayesi değil! Bu Tedy´nin Saçma Sapan Günlüğü. Tedy kim diversification? O, asosyal kelimesinin sözlükteki karşılığı. O, rezil olmayı hobi haline getirmiş biri. O, utangaçlar dünyasının kralı. ama durun bir dakika! Hayata her şey birden değişebilr diversification?.

Teddynin Saçma Sapan Günlüğü: Neden Hep Ben Silinemiyor-490 kitap indir bedava

 • Yazar:
 • Yayımcı:
 • Yayın tarihi:
 • kapak:
 • Dil:
 • ISBN-10:
 • ISBN-13:
 • boyutlar:
 • Ağırlık:
 • Ciltli:
 • Dizi:
 • sınıf:
 • Yaş:
 • Yazar:
 • Fiyat: 12,00 TL

Kitap eleştirileri

Teddynin Saçma Sapan Günlüğü: Neden Hep Ben

itzy_vg

The Faerie Ring by Kiki Hamilton is full of Fey, intrigue, surprises, and love – to name a few things. Then we have princes, street urchins, and sick children. It’s like Oliver Twist with faeries thrown in. For a while during the story I thought I knew what was coming. With the exception of who falls in love with whom, I had not figured it out quite right. That makes me happy. The surprises thrown in were exciting and fulfilling. The Faerie Ring is clearly the beginning of a series, but it ends in such a way that leaves the reader satisfied, but looking forward to more. The problems that arose in this book are resolved, and we are left with a new set of questions. Questions that Tiki herself is wanting answers to, and I’m guessing a large part of this series is finding those answers. I appreciate that there is no cliffhanger, nothing to make the wait painful. I feel confident saying that the next book will be worth the wait.

2022-10-10 17:01

jessevalentim

Worst. Book. Ever.

2020-08-09 08:24

franeels

Margaret Mahy'nin bu kitabın yayınlandığını duyurmak için özel bir etkinlik olarak okulumuza gelmesini istedik. Arka bahçemde kuruldu (bir çeşit: Mocauiti'de kuruldu ve Te Kuiti, Yeni Zelanda'da yaşadım) ve eve çok yakın bir şey okumak heyecan vericiydi ama bu kadar uzun bir süre gibi görünüyordu 20. yüzyılın başlarında) ve erkeklerin çalıyı temizledikleri ve aileleri için bir hayat yapmaya çalıştıkları, ailelerin çamurlarına kadar yaşadığı belli bir zamanda. Bu dizi hakkında en çok hatırladığım şey, ana karakter (adını hatırlamıyorum) gibi, posta sipariş kataloğundan bir dikiş makinesi satın almak için tasarruf eden ve kardeşi bir bıçağa düşüp gözünü kaybetme gibi cooee içinde hiçbir doktor çağırmak için. Sanırım bu benim evde yetiştirilen kurgu ve geriye dönüp baktığım ilk deneyimim olabilir, sonraki okuma seçimlerim ve ufkumda son derece olumlu bir etkisi olduğunu fark ettim. Bence Phyllis Johnston hala güçleniyor ve çocuklarını yakıyor. Bu kadar muhteşem bir kitap için ona çok büyük bir borç borçluyum. Teşekkür ederim.

2019-12-25 13:48

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Teddynin Saçma Sapan Günlüğü: Neden Hep Ben okumak itibaren EasyFiles

4.4 mb. indir kitap

Teddynin Saçma Sapan Günlüğü: Neden Hep Ben indir itibaren OpenShare

5.2 mb. indir ücretsiz

Teddynin Saçma Sapan Günlüğü: Neden Hep Ben indir itibaren WeUpload

4.3 mb. okumak kitap

Teddynin Saçma Sapan Günlüğü: Neden Hep Ben indir itibaren LiquidFile

3.4 mb. indir

Teddynin Saçma Sapan Günlüğü: Neden Hep Ben Silinemiyor-490 kitap indir bedava

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Teddynin Saçma Sapan Günlüğü: Neden Hep Ben okumak içinde djvu

4.1 mb. indir DjVu

Teddynin Saçma Sapan Günlüğü: Neden Hep Ben indir içinde pdf

4.3 mb. indir pdf

Teddynin Saçma Sapan Günlüğü: Neden Hep Ben indir içinde odf

4.8 mb. indir ODF

Teddynin Saçma Sapan Günlüğü: Neden Hep Ben indir içinde epub

3.7 mb. indir ePub

İlgili kitaplar