franeels

Fran itibaren Ujirpur, West Bengal, Hindistan itibaren Ujirpur, West Bengal, Hindistan

Okuyucu Fran itibaren Ujirpur, West Bengal, Hindistan

Fran itibaren Ujirpur, West Bengal, Hindistan

franeels

Margaret Mahy'nin bu kitabın yayınlandığını duyurmak için özel bir etkinlik olarak okulumuza gelmesini istedik. Arka bahçemde kuruldu (bir çeşit: Mocauiti'de kuruldu ve Te Kuiti, Yeni Zelanda'da yaşadım) ve eve çok yakın bir şey okumak heyecan vericiydi ama bu kadar uzun bir süre gibi görünüyordu 20. yüzyılın başlarında) ve erkeklerin çalıyı temizledikleri ve aileleri için bir hayat yapmaya çalıştıkları, ailelerin çamurlarına kadar yaşadığı belli bir zamanda. Bu dizi hakkında en çok hatırladığım şey, ana karakter (adını hatırlamıyorum) gibi, posta sipariş kataloğundan bir dikiş makinesi satın almak için tasarruf eden ve kardeşi bir bıçağa düşüp gözünü kaybetme gibi cooee içinde hiçbir doktor çağırmak için. Sanırım bu benim evde yetiştirilen kurgu ve geriye dönüp baktığım ilk deneyimim olabilir, sonraki okuma seçimlerim ve ufkumda son derece olumlu bir etkisi olduğunu fark ettim. Bence Phyllis Johnston hala güçleniyor ve çocuklarını yakıyor. Bu kadar muhteşem bir kitap için ona çok büyük bir borç borçluyum. Teşekkür ederim.

franeels

Başka bir şaşırtıcı okuma. Eğer paranormal genç yetişkin seviyorsanız bunu seveceksiniz!

franeels

I love to look through books like this. Normally that's all I do - just look at the pictures. But I read every word of this one. It's inspiring to see all the different ways that creative people use and organize their spaces. What I especially liked about this book was that it wasn't just beautiful studios. There were a few that were really big, beautiful spaces, but many of them were messy, crammed, and small. I really liked seeing all the different storage solutions that people have found or made. I really want to hit some thrift stores and flea markets now to find some fun rolling carts and storage bins.

franeels

I think this is one of the few books I'm just going to return to the library without finishing. Like most of the books on my to-read list I don't remember anymore how this got there. Usually that doesn't matter - the books that make it to that list tend to be pretty good even if I don't remember why I wanted to read them originally. In this case it's not that it's bad writing. It's just that it's journal writing. When I read through my own journals, notes about who I hung out with and what they wore, what we ate, etc. bring back a whole set of associated memories that are meaningful to me. In this case I don't have those memories. And I'm having a hard time caring about this person's daily activities and thoughts. It may just be the reading mood I'm in at the moment. I'm feeling kind of scattered and like I don't have time to do all the things/read all the books I would like to. So not exactly the best frame of mind to immerse myself into someone else's less-than-tightly-plotted life.

franeels

One of my favorites!!