Paranoya Kovac & Liska Serisi 2 Tami Hoag ücretsiz indir

Paranoya Kovac & Liska Serisi 2 Tami Hoag ücretsiz e-kitap indir

Yazar :

"Polisiyenin karliçesi, Tami Hoag. " New York Wise up Üzgünüm. Aynada yazılı tek kelime buydu. Tam karşısında ise tavana asılmış bir polis. Bu bir intahar olabilir miydi? Ya da trajik bir sona dönüşen oyun? Ne olursa olsun bir cinayet değildi. En azından üstün güçlere göre. Ama eski kurt dedektif Sam Kovac ile onun espirili ve hırslı ortağı Nikki Liska aynı kanaatte değildi. Birlikte genç polisi ölüme götüren nedenleri, onu kimin öldürmek isteyebileceğini öğrenmeye çalışarak, bir şüpheliden diğerine doğru giden uzun bir yolculuğa başlarlar. Ama gölgeleryalnızca şehrin elit tabakası üzerine değil, polis teşkilatının içlerine kadar uzanmaktadır. Birileri davanın mümkün olan en kısa şekilde, sonsuza dek kapanması için uğraşmaktadır. Ama ne Kovaç ne de Liska pes edecektir. Artık her ikisinin yaşamları da meslekleri de buna bağlıdır. Kovac ile Liska iki ay önce işlenen bir cinayetle yirmi yıl önce işlenen cinayet arasında katılın unutturmaya çalıştığı bağı kurmaya çalışırlar. Sırlar dökülmesin diye her şeyi yapabilecek katili avlama arzusuyla. .

Paranoya Kovac & Liska Serisi 2 Tami Hoag kitap indir bedava

 • Yazar:
 • Yayımcı: Koridor
 • Yayın tarihi:
 • kapak:
 • Dil:
 • ISBN-10: 9944983983
 • ISBN-13:
 • boyutlar:
 • Ağırlık:
 • Ciltli:
 • Dizi:
 • sınıf:
 • Yaş:
 • Yazar:
 • Fiyat:

Kitap eleştirileri

Paranoya Kovac & Liska Serisi 2

jadsleiman

Bu kitap gerçekten iyiydi. Zaten iki kez okudum. dikkatimi çekti. gerçekten akıl almaz ayrıntılar verir, gerçekten neler olduğunu aklınızda canlandırabilirsiniz.

2020-01-03 20:32

tavorga

Benim için, bu kitapta eksik olan tek şey, yazarın Alves Reis ve karısı arasındaki ilişkiyi, sadece yaptığı satın alımlar ve sahip olduğu sadakat / sadakat / arkadaşlık ile ilgili olarak istediği kadar keşfetmediğiydi. Ayrıca ülkesinde en büyük dolandırıcı olan bir babanın çocuklarının ne düşüneceğini merak etti ... Ayrıca, Alves Reis ve şirketin işlerini yaparken hareketlerini tükettiğini açıkladı.

2019-12-29 18:33

ilove-shoes

Saygıdeğer ve 1984 gibi tutarlı bir şekilde çağrılmış bir kitap hakkında ne söyleyebilirim, ilk olarak hem 6. hem de Hayvan Çiftliği'ni okudum, 6. sınıfta tekrar okumak istedim çünkü onlar hakkında çok fazla hatırlamadım ve ben asla pişman olmayacak. Hayvan Çiftliği, kontrol altında olanlara esprili kazılarla dolu inanılmaz derecede beklenmedik bir muameleydi, ancak Orwell'in birçok hükümet tarihini yeniden anlatması için beklenmedik bir mizahtan daha fazlasıydı. Şimdi Orwell'in 1984 seminal çalışması olarak gördüklerine ulaşmak için, bir şekilde biraz Hayvan Çiftliği, karanlık ve suratsız olmasını beklemeye gittim, ancak burada ve orada altta yatan mizahla, 1984 örneğinden radikal olarak daha karanlıktı ve Hayvan Çiftliğinden daha nüfuz edici (ama tamamen farklı bir nedenden dolayı). Bana yardım etmek ya da rahatlatmak umursamadı, bence sizi savaş ve manipülasyonun dehşetinden değil, düşüncenin büyük öneminden korkutmaktı. Bana göre en çok sıkışmış olduğunu düşündüğüm şeylerden biri, tembellik, kayıtsızlık ve gönüllülük tehdidini ortaya çıkardığı kadar güç tehlikelerini aydınlatmadı (bence) Kitapta bir (oldukça minik) bit olsa bile, harika olurdu ama Orwell'in neye karşı uyarı verdiğini neredeyse tamamen özetlediğini düşünüyorum ve çok az yazarın bir hikayenin tamamı boyunca sizi etkilediğini hissettim tamamen aklınıza bir fikir kaynak ve 1984 ile Orwell bu birkaç yazara başarıyla katıldı. Dürüstçe söyleyebilirim, 1984'ün sadece gerçek olduğu için değil, gerçek olduğu için değil, onunla yüzleştiği sorunu takdir etmek için felsefeyle çok fazla ilgilenmeniz veya siyasete dalmanız gerekmediğini söyleyebilirim. kitap ama kesinlikle bir hediye, sorun ve ayrıca İkinci Dünya Savaşı'nın öne çıkardığı sorunlardan ilham almasına rağmen, hiçbir zaman tarihlenmiş hissetmiyor ve bir şey sizi farklı ve zamanla korkutuyorsa, günlük eylemleri görmenin yeni bir biçimini bırakırsa Dünya çapında.

2019-12-24 19:35

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Paranoya Kovac & Liska Serisi 2 okumak itibaren EasyFiles

3.4 mb. indir kitap

Paranoya Kovac & Liska Serisi 2 indir itibaren OpenShare

4.9 mb. indir ücretsiz

Paranoya Kovac & Liska Serisi 2 indir itibaren WeUpload

3.2 mb. okumak kitap

Paranoya Kovac & Liska Serisi 2 indir itibaren LiquidFile

3.3 mb. indir

Paranoya Kovac & Liska Serisi 2 Tami Hoag kitap indir bedava

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Paranoya Kovac & Liska Serisi 2 okumak içinde djvu

5.3 mb. indir DjVu

Paranoya Kovac & Liska Serisi 2 indir içinde pdf

3.9 mb. indir pdf

Paranoya Kovac & Liska Serisi 2 indir içinde odf

5.3 mb. indir ODF

Paranoya Kovac & Liska Serisi 2 indir içinde epub

4.6 mb. indir ePub

İlgili kitaplar