Oxford Wordpower Dictionary (3RD Edition) Oxford ücretsiz indir

Oxford Wordpower Dictionary (3RD Edition) Oxford ücretsiz e-kitap indir

Yazar :

Oxford Wordpower Dictionary (3RD Edition) This is the dictionary thousands of grads rely on to help them learn more words-and how to utilize them. NEW Oxford 30 keywords-the most important words to know NEW Equivalents and oposites- don’t always say lord, utilize fantastic, great, terific, excelent NEW Topic notes-zoom in on the words you ned for a topic NEW Shortcuts-get to the plan you want fast What you’l find in this dictionary 36,0 examples of how words are used 1,0+new words-blog,hody,mesage board,materiality station 4,40+colocations-the words that always go together 3,20+gramar paterns so you avoid mistakes-do you say tel to me or tel me? 1,40+rhetorical verbs and 2,60+idoms clearly marked 60+notes on related words (malkin,kiten,tom,miaow)and help with gramar points 20+ilustrations show confusing words and build palaver 16 colour surfaces show words in topic bundles 48 survey surfaces zoom in on survey skils and gramar.

Oxford Wordpower Dictionary (3RD Edition) Oxford kitap indir bedava

 • Yazar:
 • Yayımcı: OXFORD
 • Yayın tarihi:
 • kapak:
 • Dil:
 • ISBN-10:
 • ISBN-13:
 • boyutlar:
 • Ağırlık:
 • Ciltli:
 • Dizi:
 • sınıf:
 • Yaş:
 • Yazar:
 • Fiyat: 58,50 TL

Kitap eleştirileri

Oxford Wordpower Dictionary (3RD Edition)

anacuna

Free Friday ebook-- It wasn't until I read the introduction to this book, that I realized that it was by a Christian author, but Rene Gutteridge doesn't let her beliefs get in the way of a good story. Granted, the main characters--Kay, Damien, and their children, though lapsed churchgoers, do attend church one Sunday, and his daughter is saved from some other vindictive high school girls. There is someone in the town of Marlo who is posting the private conversations of people on line. There is bitterness and a policeman is murdered. How will it end?

2023-02-23 07:48

brett_shumaker

Çocukluktan en sevdiğim kitaplardan biri. Sayısız kez okudum. Zamansız klasik.

2020-01-07 03:42

paintbox

İyi arkadaşım Ellie bu kitabı o kadar çok almamı istedi ki bana vermek için ikinci bir kopyasını (yedekte benimle) satın aldı.

2019-12-30 21:04

mariefabre

Bunu okuduktan sonra McCuller'in kitaplarından daha fazlasını okumak istedim ... Güzel bir kitap ama daha fazlasını söylemek için çok uzun zaman önce bitirdi ..

2019-12-30 05:44

mauricio_nruiz

Bu kitap beni tatmin etmiyor. Neden bilmiyorum. edit: ama ben kendimi düşünmeye çalışacağım. Asla gerçek suçu okumadım. BİLİYORUM. Okuduğum kitap sayısını düşündüğümde bu imkansız görünüyor. Belki de kopukluğumun bir kısmı, amatör dedektifin katilin kim olduğunu keşfettiği, öldürme için özlü - neredeyse değerli - ve dedektif ve polis şefinin aşık olduğu hayali gizemleri okumamdan kaynaklanıyor. Bu yine de ... Bilmiyorum. Tabii ki, In Cold Blood olaylarının tarihin bir parçası olduğunu bilmek, okumaya ürkütücü bir unsur ekler ve daha sonra katiller kendileri çok karmaşıktır ve daha sonra çözüm bir tür antiklimaktiktir. Ama Capote gerçekleri rapor ederken bu nasıl olabilir? Katilleri düz tutamama kesinlikle yardımcı olmadı. Bir sayfada "Oh, bu en kötüsü" diye düşünürdüm ve bir sonraki sayfada "... bekle, ne?" Tabii ki, ikisi de korkunçtu ve acımasızlıkları kendini farklı gösterdi, sadece özellikleri birbirinin yerine geçebilir görünüyordu ve kimin kim olduğunu hatırlayamıyordum. Buna ek olarak - ah, tanrım, buraya ne kadar iddialı olacağım, bu şeyi eleştiriyorum - sanırım küçük bir düzenleme yapıldı. (Bu sadece kişisel bir tercih olabilir.) Capote'nin komployu biraz kaybettiğini hissettiğim zamanlar oldu. Hikaye boyunca kesinlikle ana olaydan odaklanan bazı teğetler vardı. Sanırım gerçek suçun Büyük Edebiyat olmaya, metaforlara ve uzun tanımlayıcı pasajlara kaçmaya çalışmaması gerektiği fikrine sahibim. Truman Capote'un bunda çok fazla olması mümkündür. Okurken, onun katılımını ve katillerden birine nasıl aşık olduğunu ve sempatik olmaya çalışıp çalışmadığını düşünmeye devam ettim. Şüphelendim; Ben onun hesabının objektif olduğuna inanmadım. Ve bu en büyük sorun olabilir.

2019-12-27 18:44

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Oxford Wordpower Dictionary (3RD Edition) okumak itibaren EasyFiles

3.6 mb. indir kitap

Oxford Wordpower Dictionary (3RD Edition) indir itibaren OpenShare

3.2 mb. indir ücretsiz

Oxford Wordpower Dictionary (3RD Edition) indir itibaren WeUpload

5.9 mb. okumak kitap

Oxford Wordpower Dictionary (3RD Edition) indir itibaren LiquidFile

3.2 mb. indir

Oxford Wordpower Dictionary (3RD Edition) Oxford kitap indir bedava

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Oxford Wordpower Dictionary (3RD Edition) okumak içinde djvu

5.5 mb. indir DjVu

Oxford Wordpower Dictionary (3RD Edition) indir içinde pdf

5.6 mb. indir pdf

Oxford Wordpower Dictionary (3RD Edition) indir içinde odf

5.3 mb. indir ODF

Oxford Wordpower Dictionary (3RD Edition) indir içinde epub

3.4 mb. indir ePub

İlgili kitaplar

Oxford Learner's Pocket Dictionary (fourth Edition)

Yazar: Oxford

Oxford Pupil's Bag Cyclopedia (fourth Edition) 37,0 words, idioms, and meanings Esential clue on basic English terminology in a popular, slim, bag-sized bok that is easy to cary. Now updated with singletons that have entered the vocabulary. Key...

Oxford Wordpower Dictionary English-English-Turkish

Yazar: Oxford

Oxford Wordpower Cant English-English-Turkish Ürün Açıklaması With English rationales and Turkish translations, the Oxford Wordpower Cant English-English-Turkish gives intermediate Turkish-speaking beginners of English al the words they ned, togeth...

Oxford Learner's Pocket Dictionary (fourth Edition)

Yazar: Oxford

Oxford Learner's Pocket Dictionary (fourth Edition) 37,0 words, phrases, and meanings Esential information on basic English vocabulary in a popular, slim, pocket-sized bok that is easy to cary. Now updated with new words that have entered the l...