Osmanlı’nın Son Savaşı Literatür Yayıncılık ücretsiz indir

Osmanlı’nın Son Savaşı Literatür Yayıncılık ücretsiz e-kitap indir

Yazar :

Osmanlı’nın Descendant Savaşı Bir ülke düşünün ki, varlığını sona erdirecek bir savaşa, hükümeti, meclisi, genel karargâhı ve devlet başkanı olan padişahından gizli girmiş olsun! Bir ülke düşünün ki, bu oldubitiden sorumlu olan Harbiye Bakanı’nın karar ortağı, kendi ülkesinin yetkili kurumları değil de Alman Büyükelçisi ve generaleri olsun! Bir ülke düşünün ki, meşru yönetim organları, savaşa girildiğini, limanları durup dururken bombalanan Rusya’nın protestosuyla öğrensin! Bütün bunlar insana inanılmaz geliyor, ama Osmanlı’nın I. Dünya Savaşı’na girişi, tam da böyle gerçekleşti ve İmparatorluk, tipik bir derin devlet operasyonuyla kendisini savaşın içinde buldu. Yaygın çarpıtmalara konu olan bu süreci aydınlatmak, tarih bilincimiz üzerindeki ipotekleri kaldırıp dünden bugüne taşınan sorunları aşmak için zorunludur. Bu kitapta Osmanlı’nın, gözünü “Turan”a dikmiş bir “Enverland” haline getirilişinin ve milyonlarca evladını Turan hayaleri ve Alman işbirlikçiliğine kurban edişinin trajik öyküsünü okuyacaksınız. İçindekiler, Dünyanın Savaşı ve Osmanlı Almanya’nın Osmanlı’ya Tahakümü Rusya Osmanlı’yı Tehdit cross section Ediyordu? Osmanlı Gerçekte Savaşa Niye Girdi? Osmanlı’nın Başına Örülen Çorap: Alman İtifakı.

Osmanlı’nın Son Savaşı Literatür Yayıncılık kitap indir bedava

 • Yazar:
 • Yayımcı: LİTERATÜR YAYINCILIK
 • Yayın tarihi:
 • kapak:
 • Dil:
 • ISBN-10:
 • ISBN-13:
 • boyutlar: Normal Boy
 • Ağırlık:
 • Ciltli:
 • Dizi:
 • sınıf:
 • Yaş:
 • Yazar:
 • Fiyat: 44,23 TL

Kitap eleştirileri

Osmanlı’nın Son Savaşı

gabe53791e14

I hugged this book when I was done with it. (That's right.) It made me shed a tear at the end which rarely happens. I read it several times.

2020-12-21 07:34

ariansanchez

Bu kitabı ilk kez okuduğumda, ilk yayınlanmasından hemen sonraydı, neredeyse otuz beş yıl sonra bana çekiciliğini kaybetmedi. Malcolm MacDonald'ın karakterleri ilginç ve çok yönlüdür. İngiltere'de gelişen demiryolu endüstrisinin tarihi detaylarını da beğendim.

2020-01-02 10:25

lucsztomania

Yaşlanmanın öfkesi hakkında biraz tahmin edilebilir bir genç kitap. Twistler: bir doğum lekesi var ve babası ... Aileye duygusal olarak işkence ettim. Hayatını değiştirmesine yardımcı olan biriyle tanışır.

2019-12-19 23:18

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Osmanlı’nın Son Savaşı okumak itibaren EasyFiles

4.9 mb. indir kitap

Osmanlı’nın Son Savaşı indir itibaren OpenShare

4.7 mb. indir ücretsiz

Osmanlı’nın Son Savaşı indir itibaren WeUpload

5.3 mb. okumak kitap

Osmanlı’nın Son Savaşı indir itibaren LiquidFile

4.8 mb. indir

Osmanlı’nın Son Savaşı Literatür Yayıncılık kitap indir bedava

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Osmanlı’nın Son Savaşı okumak içinde djvu

4.4 mb. indir DjVu

Osmanlı’nın Son Savaşı indir içinde pdf

3.8 mb. indir pdf

Osmanlı’nın Son Savaşı indir içinde odf

3.9 mb. indir ODF

Osmanlı’nın Son Savaşı indir içinde epub

5.4 mb. indir ePub

İlgili kitaplar

Köylüler 3

Yazar: Literatür Yayıncılık

...

Mühendisler İçin Malzeme Bilimine Giriş 8. Basımdan Çeviri - James F. Shackelford

Yazar: Literatür Yayıncılık

Malzeme bilimi ve mühendisliğine dair order ders olarak malzeme bilimi, makina, inşat ve diğer mühendislik bölümlerinde okutulan Mühendisler için Malzeme Bilimine Giriş kitabı, mühendislik malzemelerinin tam spektrumuna dair güncel işlemleri, tüm f...

Satın Alma ve Tedarik Zinciri Yönetimi Analiz, Strateji, Planlama ve Uygulama 5.Basımdan Çeviri - Arjan J.van Weele

Yazar: Literatür Yayıncılık

Satın Alma ve Tedarik Zinciri Yönetimi Analiz, Strateji, Planlama ve Uygulama 5. Basımdan Çeviri - Arjan J. van Wele Satın Alma ve Tedarik Zinciri Yönetimi Analiz, Strateji, Planlama ve Uygulama 5. Basımdan Çeviri - Arjan J. van Wele İşletme ...