Neden Aşık Oluyoruz Lucy Vincent ücretsiz indir

Neden Aşık Oluyoruz Lucy Vincent ücretsiz e-kitap indir

Yazar :

"Aşkın sırrı nihayet çözüldü! Yaşayanlar bilir: Hayatımız olağan seyrinde sürüp giderken, bir gün her şey alt üst oluverir. Artık ne eskisi gibi düşünebiliyoruz, ne de dünyaya eskisi gibi bakabiliyoruzdur. İşte activity en muhteşem sihir gerçekleşmiş, insanın başına gelebilecek en güzel, en esrarengiz şey bizim de başımıza gelmiştir: Âşık olmuşuzdur. Peki aşk denen sihirli olayın nasıl ve neden gerçekleştiğini merak ettiniz mi hiç? Örneğin neden belli kişilere daha fazla yakınlık duyarız? Âşık olduğumuzda neden yeniden doğmuş gibi hissederiz? Aşk denen bu benzersiz olay nasıl gerçekleşiyor? İnsanın zihninde ve bedeninde ne tür dönüşümler oluyor? Bütün bu soruların cevabı ve daha fazlası elinizdeki kitapta. Neden Âşık Oluyoruz?'prosecutor Lucy Vincent bilimsel araştırmalardaki en son gelişmeleri de göz önüne alarak adeta aşkın içyüzünü gözler önüne seriyor. Hem aşkın pek farkında olmadığımız yönlerini, tuzaklarını, "işleyişi"ni, hem de hiç tükenmeyen büyüsünü, nükteli yanlarını son derece akıcı bir dille ortaya koyuyor. Neden Âşık Oluyoruz?'prosecutor herkes için bir şeyler var: Hem aşkı tatmış olanlar için, hem de aşk henüz kapısını çalmamış olanlar için. Kimbilir, belki de bu kitabı bitirdiğinizde. " (Tanıtım Bülteninden).

Neden Aşık Oluyoruz Lucy Vincent kitap indir bedava

 • Yazar:
 • Yayımcı: Aylak Kitap
 • Yayın tarihi:
 • kapak:
 • Dil:
 • ISBN-10: 9786055691691
 • ISBN-13:
 • boyutlar:
 • Ağırlık:
 • Ciltli:
 • Dizi:
 • sınıf:
 • Yaş:
 • Yazar:
 • Fiyat:

Kitap eleştirileri

Neden Aşık Oluyoruz

paintbox

Yine de sonuna kadar tahmin etmemi sağlayan başka bir DWJ konusu. Her zamanki gibi, günlük tasarruf işlerinin çoğunu yapan çocuklar, ancak bu sefer herkesin günlük tasarruf talimatlarının sadece masal olduğunu düşünmesi daha da karmaşık hale geldi. Arsadan birçoğu, Faber John olarak adlandırılan şehrin kurucusuna kadar, Latin'de Smith anlamına gelen (kimsenin Latince'deki bir karakterin isminin anlamı da önemlidir) Doctor Who hikayelerini (yabancılar eksi) hatırlattı. bu yüzden kaçırdığım diğer kitaplarında böyle şeyler olup olmadığını merak ediyorum. Time City'nin tarihin geri kalanıyla ilişkisini hala anlamıyorum, ama sanırım orada "timey-wimey" ifadesi geçerli. Keşke bunun bir devamı olsaydı. Ve hala gerçekten tereyağı turtası istiyorum.

2019-12-27 03:32

kerimsuner

Bir cümleyle: BU KİTABI OKUYUNUZ! Ciddiyim! Çağdaş romanların ya da paranormal kitapların (benim gibi!) Hayranı olun, Everneath rafınızda bir zorunluluktur. Doğaüstü bir elementin, güzel yazıların ve kalbinizin göğsünüzden sıçramasını sağlayan mükemmel kusurlu karakterlerin mükemmel bir karışımına sahiptir! Everneath, Persephone ve Hades'ten öyle olacağını düşündüğümden çok farklıydı - ve demek istediğim EN İYİ şekilde! Brodi Ashton, insanlara yaşam için beslenen ölümsüz Everlivings'in orijinal ve büyüleyici bir dünyasını yarattı, arsa bükülmeleri ile gelip görmediğim ve ham duyguları o kadar güçlü görmedim ki bu bir çıkış olduğuna inanamadım! Ama benim en sevdiğim şey karakterler olmalıydı. Nikki ile anında bağlantı kurdum - zihni ve eylemleri inanması ve anlaması çok kolaydı. Ve evet, bir aşk üçgeni var ama bu kitapta mükemmel çalıştı! ♥ Jack ve Cole hem müthiş kitap erkekleri tarihinin en korkunç kitap erkeklerinden ikisiydi (ve her ikisi de çok tatlıydı)! Güzel, yürek parçalayan ve tamamen orijinal olan Everneath, nefesimi çalan bir çıkış oldu! Mümkünse bir milyon yıldız verirdim. İnsan duygularını kusursuz bir şekilde tasvir eden pek çok kitap yok ve Brodi Ashton kesinlikle bu yüzden favorilerimi yaptı! :) ALIN ya da BORROW ?: Bu kitabı sadece kapak için satın alırdım, ama içeride ne varsa kesinlikle her kuruşa değer! Kesinlikle bu kitabı satın alın! ;) (Mimi Valentine's YA Review Blog'da orijinal inceleme)

2019-12-26 00:43

timna

Süper! Bir köpeğin düşüncelerini duymayı seviyorum ... (Man Bites Dog - ick hariç). İyi yazılmış - hiç düşünmediğim durumlarda metafiziği hikayeye harmanlıyor (araba yarışı / sürüş). 'Drama' olmasına rağmen hoşuma gitti. Mizah gelmeye devam etti ve beni meşgul ve okumaya devam etti. Çok iyi.

2019-12-20 02:01

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Neden Aşık Oluyoruz okumak itibaren EasyFiles

4.9 mb. indir kitap

Neden Aşık Oluyoruz indir itibaren OpenShare

3.7 mb. indir ücretsiz

Neden Aşık Oluyoruz indir itibaren WeUpload

3.1 mb. okumak kitap

Neden Aşık Oluyoruz indir itibaren LiquidFile

3.5 mb. indir

Neden Aşık Oluyoruz Lucy Vincent kitap indir bedava

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Neden Aşık Oluyoruz okumak içinde djvu

4.8 mb. indir DjVu

Neden Aşık Oluyoruz indir içinde pdf

5.6 mb. indir pdf

Neden Aşık Oluyoruz indir içinde odf

5.9 mb. indir ODF

Neden Aşık Oluyoruz indir içinde epub

3.1 mb. indir ePub

İlgili kitaplar