kerimsuner

Kerim Suner Suner itibaren Lyndhurst, Hampshire, İngiltere itibaren Lyndhurst, Hampshire, İngiltere

Okuyucu Kerim Suner Suner itibaren Lyndhurst, Hampshire, İngiltere

Kerim Suner Suner itibaren Lyndhurst, Hampshire, İngiltere

kerimsuner

Bir cümleyle: BU KİTABI OKUYUNUZ! Ciddiyim! Çağdaş romanların ya da paranormal kitapların (benim gibi!) Hayranı olun, Everneath rafınızda bir zorunluluktur. Doğaüstü bir elementin, güzel yazıların ve kalbinizin göğsünüzden sıçramasını sağlayan mükemmel kusurlu karakterlerin mükemmel bir karışımına sahiptir! Everneath, Persephone ve Hades'ten öyle olacağını düşündüğümden çok farklıydı - ve demek istediğim EN İYİ şekilde! Brodi Ashton, insanlara yaşam için beslenen ölümsüz Everlivings'in orijinal ve büyüleyici bir dünyasını yarattı, arsa bükülmeleri ile gelip görmediğim ve ham duyguları o kadar güçlü görmedim ki bu bir çıkış olduğuna inanamadım! Ama benim en sevdiğim şey karakterler olmalıydı. Nikki ile anında bağlantı kurdum - zihni ve eylemleri inanması ve anlaması çok kolaydı. Ve evet, bir aşk üçgeni var ama bu kitapta mükemmel çalıştı! ♥ Jack ve Cole hem müthiş kitap erkekleri tarihinin en korkunç kitap erkeklerinden ikisiydi (ve her ikisi de çok tatlıydı)! Güzel, yürek parçalayan ve tamamen orijinal olan Everneath, nefesimi çalan bir çıkış oldu! Mümkünse bir milyon yıldız verirdim. İnsan duygularını kusursuz bir şekilde tasvir eden pek çok kitap yok ve Brodi Ashton kesinlikle bu yüzden favorilerimi yaptı! :) ALIN ya da BORROW ?: Bu kitabı sadece kapak için satın alırdım, ama içeride ne varsa kesinlikle her kuruşa değer! Kesinlikle bu kitabı satın alın! ;) (Mimi Valentine's YA Review Blog'da orijinal inceleme)

kerimsuner

Sevdim, bu kitabı sevdim. Güzel ve üzücü bir hikaye. Yere koyamadım ve bu tür kitapları çok sık okumuyorum. Çoğu insanın bu kitaptan gerçekten keyif alacağını düşünüyorum.

kerimsuner

I think I identified with Bridget Jones more than I would care to admit. The humor with which this book is written is timeless! Bridget's constant tracking of her weight fluctuation, her promises to herself to improve her lifestyle, and her humorous depictions of everyday life had me laughing out loud throughout the entire book. Worth a read, but WARNING: Not for younger readers. The movie is rated R for a reason, and the book is too. Certain "scenes" and language definitely make this not for younger readers.

kerimsuner

read this so fast. such an enveloping, intriguing book. heartbreaking. but i loved it.