Müzik Teknolojisine Giriş Müzik Eğitimi Yayınları ücretsiz indir

Müzik Teknolojisine Giriş Müzik Eğitimi Yayınları ücretsiz e-kitap indir

Yazar :

Müzik Teknolojisine Giriş Müziğin yaşantımızda çok önemli bir yeri vardır. Sinemada, tiyatroda, konserde, CD’de, radyoda, sokakta, evde ve birçok yerdedir müzik. Ancak müziği dinlemek ya prosecutor dinleyiciye ulaştırmak için “müzik teknolojisi” gerekir. Müzik teknolojisi, müziği kaydetmek, yayınlamak ya prosecutor kitlelere ulaştırmak için gereken bütün bilgileri içerir. Geniş kapsamlı ve çok disiplinli bir konudur. Bu kitap başlangıç düzeyinde bir kitaptır. İçerisinde, sesin oluşumuyla ilgili temel kavramları, mikrofonlar, mikserler gibi teknik donanımların özeliklerini ve işlevlerini bulabilirsiniz. Ayrıca, müzik teknolojisi alanında kulanılan yazılımlar, AUSTRAL teknolojisi ve stüdyo türleri de bu kitabın kapsamı içindedir. Müzik Teknolojisine Giriş kitabı kolay anlaşılabilir dili, sunduğu bilgi düzeyi ve güncel örnekleri ile rahatlıkla anlaşılabilecek ve üniversitelerin ilgili bölümlerinde ders kitabı olarak kulanılabilecek bir kitaptır.

Müzik Teknolojisine Giriş Müzik Eğitimi Yayınları kitap indir bedava

 • Yazar:
 • Yayımcı:
 • Yayın tarihi:
 • kapak:
 • Dil:
 • ISBN-10:
 • ISBN-13:
 • boyutlar: Normal Boy
 • Ağırlık:
 • Ciltli:
 • Dizi:
 • sınıf:
 • Yaş:
 • Yazar:
 • Fiyat: 25,00 TL

Kitap eleştirileri

Müzik Teknolojisine Giriş

predragmilankovic

i recently read both this and _what's luck got to do with it?_ by mazur. _don't_ bother with the mazur book; they both cover pretty much the same territory, but mlodinow's is better written.

2022-11-02 16:28

catalingol49e8

çok çok çok çok çok çok iyi!

2019-12-29 04:35

lucamf

Bu kitabı alıp, örneğin bir bilim romanı veya dramatik bir roman gibi okumayı beklemek tamamen yanlış bir yaklaşım olacaktır. "Bay Y'nin Sonu", sadece kuantum fiziği, din ve / veya bilinç keşfi ile çok ciddi bağlantıları nedeniyle değil, Garip'in bir keşfi. Bunlar romanın meselesi ve oynadığı sahne daha az olur. Nihayetinde, bir kadının hayatının keşfi ve onunla ilgili yetersizlik duyguları. Her şey onun farkında olmadığı soruların cevaplarını, daha fazlasını istemekten kaynaklanıyor; kendi yaşamının sınırlarının ötesinde. Nihayetinde, aynı şeyi yerinde yapıp yapmayacağımız sorusuyla yüzleşir. Herkes için değil. Nihayetinde, kullanılan jargon rahatsız edici olabilir ve bitiş ve ilgili hikayeler, erken arsa fragmanlarının vaatleriyle karşılaştırıldığında biraz zayıf görünebilir. Ancak bazı azim ve kutunun dışında düşünmek için bilinçli bir çaba, çok zengin ve düşündürücü bir roman verecektir. Ve bir bonus olarak, teorik fizik hakkında yol boyunca bir şeyler öğreneceksiniz. Sonuçta, bir pazarlık.

2019-12-28 10:33

ninjabreadboy

Beni hazırlıksız yakalayan ve baştan beri şaşırtan başka bir klasik. Her şeyi sevdim. Şimdilik Emily Brontë'nin hoş bir sürpriz olan yazılarına dikkat çekmek istiyorum. Onun sözlerini sevdim. Tanımladığı dünyaya inanılmaz bir netlikle taşındığını hissettim. Manzaralar (her zaman güzel olmayan) ve bize tanıttığı karakterler, gerçekten zevk aldığım şeyi dikkatlice okumama izin verdi. Herhangi bir beklentiden arınmış bir kitap okumaya çalışıyorum. Çok nadir olan itiraf ediyorum. Bu kitap tarafsız kalamadığım kitaplardan biriydi. Bu Rüzgar Fırtınası Dağı hakkındaki en çeşitli fikirleri duymuş, okumuştum ve ne olacağını bilmeden kitabı alıp merak ediyordum. Daha önce de olabilirdi, seni yakalama zamanı, ama bence doğru zamandı ve bu okumayı daha iyi yapamazdın. Kitap hakkında en sevdiğim şeylerden biri, yazarın bize, insanı ve karakterini acımasızca sunma biçimiydi. Hayattaki her şey bir masal değil ve bu kitap bunu gösteriyor. Hayatta her türlü duruma ve insana sahibiz - kötü, iyi vb. Kötü, acımasız, bencil insanlar hakkında okumak biraz canlandırıcı. Bu romanın ana karakteri Heathcliff, hepsi ve daha fazlası. Hayatının, bize hayatını anlatan bir temizlikçi Nellis Dean tarafından izlediği yolu biliyoruz. Raporları her türlü duyguyu getirdi. Kendimi üzgün, sinirli, yardımsever ve hatta bazen acımak hissettim. Duyguların karışımı çok yoğundur. Hatta bir ucundan karakterlerden nefret ettim, bir ucundan hayranım. Joseph gibi kayıtsızlığa neden olan diğerleri. Bir çeşit gizemi ile çok yoğun bir hikaye. Kesinlikle sahip olduğu sonucu beklemiyordum, ama yardım edemiyorum ama bunun en uygun olduğunu düşünüyorum. İnsan doğası hakkında konuşmak asla kolay değildir. İyi ve kötü hakkında eşit olarak konuşun. Her zaman düşünme eğilimim var - bu neden kötü? Bunu kim böyle sınıflandırıyor? ”Ve“ iyi ”kavramı da öyle. Yazar bu konuyu o kadar iyi çalıştı ki inanılmazdı. İnsanları belirli eylemler yapmaya iten şeyin ne olduğunu merak etmemi sağladı ve ayrıca bir kişinin "kötü" olabildiğince çabuk nasıl "iyi" olabileceğini gösterdi. Bu çalışmaya çok hayran kaldım. Harika bir okuma.

2019-12-22 18:33

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Müzik Teknolojisine Giriş okumak itibaren EasyFiles

4.8 mb. indir kitap

Müzik Teknolojisine Giriş indir itibaren OpenShare

5.4 mb. indir ücretsiz

Müzik Teknolojisine Giriş indir itibaren WeUpload

4.1 mb. okumak kitap

Müzik Teknolojisine Giriş indir itibaren LiquidFile

5.2 mb. indir

Müzik Teknolojisine Giriş Müzik Eğitimi Yayınları kitap indir bedava

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Müzik Teknolojisine Giriş okumak içinde djvu

5.6 mb. indir DjVu

Müzik Teknolojisine Giriş indir içinde pdf

3.3 mb. indir pdf

Müzik Teknolojisine Giriş indir içinde odf

5.1 mb. indir ODF

Müzik Teknolojisine Giriş indir içinde epub

3.4 mb. indir ePub

İlgili kitaplar

Piyano İçin Diziler Kadanslar Ve Arpejler-Süleyman Tarman

Yazar: Müzik Eğitimi Yayınları

Piyano İçin Diziler Kadanslar Ve Arpejler-Süleyman Tarman Piyano İçin Diziler Kadanslar ve Arpejler / Süleyman Tarman Flakes, Rhythmuses and Arpegios for Concert grand Bu kitap her düzeyde piyano çalan öğrenci ve öğretmenler için hazırlanmış bir te...

Keman için 32 Melodik Etüt

Yazar: Müzik Eğitimi Yayınları

Keman için 32 Melodik Etüt Bu etüt kitabı, çok fazla tanınmayan ama keman öğrencileri için etüt çalmayı/çalışmayı zevkli trim getireceği düşünülen etütlerden derlenerek hazırlanmıştır. Seçilen etütler genel olarak, Kayser, Injunction 24 Etüt, Op. 3...