lucamf

Luca Manassero Manassero itibaren Kottapalli, Andhra Pradesh 533285, Hindistan itibaren Kottapalli, Andhra Pradesh 533285, Hindistan

Okuyucu Luca Manassero Manassero itibaren Kottapalli, Andhra Pradesh 533285, Hindistan

Luca Manassero Manassero itibaren Kottapalli, Andhra Pradesh 533285, Hindistan

lucamf

Bu kitabı alıp, örneğin bir bilim romanı veya dramatik bir roman gibi okumayı beklemek tamamen yanlış bir yaklaşım olacaktır. "Bay Y'nin Sonu", sadece kuantum fiziği, din ve / veya bilinç keşfi ile çok ciddi bağlantıları nedeniyle değil, Garip'in bir keşfi. Bunlar romanın meselesi ve oynadığı sahne daha az olur. Nihayetinde, bir kadının hayatının keşfi ve onunla ilgili yetersizlik duyguları. Her şey onun farkında olmadığı soruların cevaplarını, daha fazlasını istemekten kaynaklanıyor; kendi yaşamının sınırlarının ötesinde. Nihayetinde, aynı şeyi yerinde yapıp yapmayacağımız sorusuyla yüzleşir. Herkes için değil. Nihayetinde, kullanılan jargon rahatsız edici olabilir ve bitiş ve ilgili hikayeler, erken arsa fragmanlarının vaatleriyle karşılaştırıldığında biraz zayıf görünebilir. Ancak bazı azim ve kutunun dışında düşünmek için bilinçli bir çaba, çok zengin ve düşündürücü bir roman verecektir. Ve bir bonus olarak, teorik fizik hakkında yol boyunca bir şeyler öğreneceksiniz. Sonuçta, bir pazarlık.

lucamf

Çok ilham verici bir kitap. Hikayeler çok boyutludur ve çok çeşitli okuyucular için erişilebilirdir. Temaların sağlam bir vaazdan ziyade doğal olarak ortaya çıkmasına izin verildiğini takdir ediyorum. Ebeveynler ve yaşlı okuyucular, yazıda aşılanan ince ironi ve mizahın tadını çıkaracaklar ve çocuklar karakterlerin çeşitli, gerçekçi örneklemesinden memnun kalacaklar. Genellikle bir öykü metninin dışındaki şeyler hakkında yorum yapmıyorum, ama özveri gerçekten dokunuyor ve gözlerime gözyaşı getiriyor. Kitabın arkasındaki hikaye, hikayelerin kendileri kadar ilham verici. Gelirlerin harika bir hayır kurumuna gittiğini bilmek harika bir duygu, ancak bu kitabın ilettiği başka bir müthiş mesaj. Beş yıldız, toplam ebeveynler, çocuklar ve sağlam yazı ve harika bir hikayeyi takdir eden herkes için okumalıdır.

lucamf

The content is fascinating - a translation of the rules for the correct conduct for a warrior living in Japan in the late-seventeenth century. But the style of the translation was very America, and a bit too modern for the subject matter.

lucamf

Writing The Breakout Novel Workbook by Donald Maass I actually found this book before I got its companion, "Writing the Breakout Novel." When I began to read, it said that it was meant as a companion to the other book, so off I went to the bookstore. The first book contains the theory of how to write a fantastic tale. This book is where you take the ideas and apply them to your own story. Writing Worksheets Designed around a series of worksheets, when you take the time to go through them (there are 34), it will help you think about your story in new ways, which will open up your story. There are three sections of worksheets. Character Development How to take an average character and turn him into a true hero. How to make your character more interesting, with inner conflicts and larger than life qualities. How to take the story and show how it affects the character on a personal level. How to create good secondary characters and an opponent and how to put it all together. Plot Development How to complicate your story with multiple plot layers. How to weave in subplots. How to create an inner journey and how to heighten tension in a story (there is never enough conflict). General Story Techniques An examination of the first lines of your story and how to make them great. How to create inner change in your characters. An examination of different points of view, the setting and how to make your characters stand out as unique individuals. An examination of theme and how to use symbols in your story. Summary If you have "The Anatomy Of Story" (the best book on writing techniques), this workbook might seem redundant. However, "Writing the Breakout Novel," along with this workbook will give you another way to look at your story. Some of the things contained in these two books are nowhere else and I consider them essential reading for anyone serious about developing a career as a writer. Mark O'Bannon www.BetterStorytelling.Net/Blog