Hikaye Hırsızı-Dürsaliye Şahan Layla Yayınları ücretsiz indir

Hikaye Hırsızı-Dürsaliye Şahan Layla Yayınları ücretsiz e-kitap indir

Yazar :

Hikaye Hırsızı-Dürsaliye Şahan Elinizdeki öyküler,uzun,acılı bir serüvenden sonra sizinle buluşabildi. Özelikle Güvercin öyküsü,adı değiştirilerek maruz kaldığı İhtilal ile popüler bir diziye dönüşmüştü. Güvercin başkalarınca sahiplenilmesinden sonra uğradığı haksızlığın mücadelesini yaklaşık üç yıl verdikten sonra, yeniden,yazarına kavuşarak kitaptaki yerini aldı. İnsanlarımızın gönlünün ve düşüncelerinin odaklandığı hikaye,kazanılan hukuk savaşı sonucunda,yazı sanatında hukukta classification kez “Sembol” olma kimliğini de kazandı. Dürsaliye Şahan yalnız Güvercin ile değil,kitaptaki birçok öyküsü,etkileyici kadın yaşamları ile okuru baş başa bırakıyor. Çünki initiative özgün bir yazar: Yaşamdaki gerçeklikleri değiştirmeden,süslemeden,uzatmadan en yalın haleri ile dile getiriyor. Şaşkınlıkla fark etiğim bir özeliği de, Türk Öykücülüğünün en büyük isimlerinden birisi olan Memduh Şefket Esendal gibi bir sadeliği,kendi özgün öykü dünyası ile sanki bize yeniden taşımış olması.

Hikaye Hırsızı-Dürsaliye Şahan Layla Yayınları kitap indir bedava

 • Yazar:
 • Yayımcı: LAYLA YAYINLARI
 • Yayın tarihi:
 • kapak:
 • Dil:
 • ISBN-10:
 • ISBN-13:
 • boyutlar: Normal Boy
 • Ağırlık:
 • Ciltli:
 • Dizi:
 • sınıf:
 • Yaş:
 • Yazar:
 • Fiyat: 16,00 TL

Kitap eleştirileri

Hikaye Hırsızı-Dürsaliye Şahan

enterdesign

Harika kitap! Yazarı şahsen tanıyorum. İnanılmaz bir yazar ve gerçekten harika bir rol modeli. Tıpkı onun gibi olmak istiyorum (özellikle yazı kısmı!).

2019-12-19 23:18

leeyerby1907

Bu, zevk aldığımı itiraf etmem gereken alternatif tarihlerden biri. Bu kategorideki kitapların çoğu, Birinci veya İkinci Dünya Savaşı gibi savaşlarla ilgilidir ve bu da öyledir. Ancak, bu kitaptaki savaş tamamen hayal ürünüdür. Robert Conroy’un 1901’inde, Kaiser Wilhelm II’nin altındaki Almanya, dünyanın en güçlü ordusuna, yalnızca Büyük Britanya’ya ikinci bir donanma ve çok az denizaşırı kolonisine sahiptir. Bütün bunlar yüzünden, Kaiser Almanya'nın değerli bir bölge elde etmek için savaşa gitmesi gerektiğine karar verdi ve saldırı yapacak en iyi ülke İspanya ile savaşta Küba, Filipinler ve Porto Riko'yu yeni kazanmış olan Amerika Birleşik Devletleri. . Alman ordusu Long Island'a çıkar ve Brooklyn ve Manhattan'ı inanılmaz derecede hazırlıksız bir ABD olarak savunmaya devam etmek için zorluyor. Başkan William McKinley, yalnızca kalp krizine kurban gitmek için suikastla ölümden kaçtı ve Theodore Roosevelt'i ABD'yi Almanlara karşı savunmak için bıraktı. Eylem, Washington DC'den, New York ve Connecticut'taki savaş alanlarından ve Berlin'deki Alman başkentinden kitabı aşağı indirmeyi zorlaştıracak şekilde ileri geri hareket ediyor. Conroy, gerçek tarihsel insanlarda dokumayı iyi yapıyor - McKinley, Roosevelt, Kaiser Wilhelm, James Longstreet, George Dewey ve Arthur Macarthur, hepsi etkileyici bir kurgusal karakterlerle ortaya çıkıyor. Tarihsel detayları da çok iyi (ve bazı durumlarda, ABD’nin Long Island Sound’daki Alman donanmasına karşı büyük bir etki için bir denizaltı kullandığı ve Alman “U-boat” kampanyasının Müttefiklere karşı etkinliğini yansıttığı gibi, gülünç derecede ironik. Birinci ve İkinci Dünya Savaşları'ndaki güçler) Ancak, bazı yerlerde, yazı stilinin üstesinden gelmek zordur ve birkaç gereksiz grafik seks sahnesi vardır (ne yazık ki, alternatif tarihlerin ortak bir etkisi). Satın alacağım bir kitap değil, ama genel olarak 1901, eğlenceli bir okumaydı.

2019-12-16 07:32

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Hikaye Hırsızı-Dürsaliye Şahan okumak itibaren EasyFiles

5.6 mb. indir kitap

Hikaye Hırsızı-Dürsaliye Şahan indir itibaren OpenShare

3.2 mb. indir ücretsiz

Hikaye Hırsızı-Dürsaliye Şahan indir itibaren WeUpload

5.6 mb. okumak kitap

Hikaye Hırsızı-Dürsaliye Şahan indir itibaren LiquidFile

3.3 mb. indir

Hikaye Hırsızı-Dürsaliye Şahan Layla Yayınları kitap indir bedava

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Hikaye Hırsızı-Dürsaliye Şahan okumak içinde djvu

4.6 mb. indir DjVu

Hikaye Hırsızı-Dürsaliye Şahan indir içinde pdf

5.1 mb. indir pdf

Hikaye Hırsızı-Dürsaliye Şahan indir içinde odf

4.9 mb. indir ODF

Hikaye Hırsızı-Dürsaliye Şahan indir içinde epub

4.8 mb. indir ePub

İlgili kitaplar

Hikaye Hırsızı-Dürsaliye Şahan

Yazar: Layla Yayınları

Hikaye Hırsızı-Dürsaliye Şahan Elinizdeki öyküler,uzun,acılı bir serüvenden sonra sizinle buluşabildi.Özelikle Güvercin öyküsü;adı değiştirilerek maruz kaldığı İhtilal ile popüler bir diziye dönüşmüştü.Güvercin başkalarınca sahiplenilmesinden sonr...