Faşizm ve Savaş Üzerine Sergi Yayınevi ücretsiz indir

Faşizm ve Savaş Üzerine Sergi Yayınevi ücretsiz e-kitap indir

Yazar :

Faşizm ve Savaş Üzerine Dimitrov Bulgaristan Komünist Partisinin lideridir. 182 - 1949 yıları arasında yaşamıştır. Alman Parlamentosunu ateşe vermekten 193'de Nizalerce yakalanmıştır. Alman Faşizmine karşı yaptığı kahramanca direnişi dünyanın desteğini almış ve serbest bırakılarak Sovyetler Birliğine gönderilmiştir. Sovyetler Birliğinde 3. Enternasyonal'e genel sekreter seçilmiştir. Komünist Enternasyonel'in 7. Kongresinde "Faşizme karşı Birleşik Cephe" üzerine yazdığı tezi kitap olarak basılmıştır.

Faşizm ve Savaş Üzerine Sergi Yayınevi kitap indir bedava

 • Yazar:
 • Yayımcı:
 • Yayın tarihi:
 • kapak:
 • Dil:
 • ISBN-10:
 • ISBN-13:
 • boyutlar: Normal Boy
 • Ağırlık:
 • Ciltli:
 • Dizi:
 • sınıf:
 • Yaş:
 • Yazar:
 • Fiyat: 8,00 TL

Kitap eleştirileri

Faşizm ve Savaş Üzerine

khoa_vo

Really interesting and inspiring story, but not gooey... the author is very honest about his own flaws and shortcomings and challenges in accomplishing what he did. The audio book is fantastic. It's read by the author.

2021-01-01 00:31

asier_p

Bu kitap ikinci kişide anlatılmıştır. Bazı unutulmaz alıntılar ve sahneler var, ancak arsanın ana noktalarını hatırlamıyorum.

2020-01-29 17:00

gabe53791e14

Bu çok hoş bir hikayeydi. Karakter gelişimine inanmakta zorlandım ama Alex Flinn'in yazdığı farklı bakış açısına sahip oldum.

2019-12-14 11:35

elouisedarcy

Meg Maguire tarafından İsteksiz Çıplak Ben çok çekici bir kitap tarafından baştan çıkarıldı. Parlama veya parlama ile baştan çıkarmadı. Hiç sinir bozucu kurt adam yoktu. Şekil değiştiren Orca balinaları yok. Uzayda patlama olmaz. Ekmek, peynir, kahve ve şarap vardı. Dikenli ve gerçek ve katmanlı, sevimli, en çekici ve zarif bir şekilde baştan çıkarıcı çekici karakterler. Fransız, seksi, aynı zamanda ilginç ve tuhaf ve lezzetli bir kahraman vardı. Sabırsız ve kısa temperli, güvensiz ve savunmasız bir kahramana sahipti. Sanatçı, modelinin taşlı dış yüzeyinde parçalanınca, sonunda sevilmek üzere kendini açtığı için, aşkları yavaşça gelişti. Yavaşça, baştan çıkarıcı, harika gerçek. Aslında, bu kitabı okuduğum gibi aşık oluyormuşum gibi hissettim. Bu daha önce hiç başıma gelmedi. Sadece bu karakterleri okumuyordum. En sevdikleri gibi, aşık oldum - endişeli, belirsiz, neşeli ve mutlu. Basit anları yakalayabilecek fazla yazar yok. Mary Balogh yapabilir. Basit bir jest, bir an, bir sahne alabilir ve onu inanılmaz derecede güçlü, duygusal ve hoş bir şeye dönüştürebilir. Bu yüzden kitapları çok romantik ve tatmin edici. Meg Maguire'ın da bu sihri var. Okuyucuyu edebi dünyasına taşıma, hikayesiyle bizi baştan çıkarma ve sevgi dolu bir bağlantının gücünü hissetme konusunda tekinsiz bir yeteneği var. Basit anlar alır ve onları inanılmaz romantik yoğunluğa boğar. Kahramanı Max, olağanüstü. Romantizmde gördüğüm en iyi kahramanlardan biri. O senin tipik karakterin değil. Biraz garip ama çok sevimli ve sevimli, ona umutsuzca aşık oldum. Kahramanı Fallon daha az çekici. O dikenli bir kirpi. Fakat Max'in onu açması için onu yönlendirmesi - her şekilde - çok harika, onların mutlu sonları için tezahürat yapıyorsun. Ve bu kitabın sonunda neyin geçeceği veya neyin geçmeyeceği konusunda endişeli. Arsa burada gerçekten önemli değil. Bu hikayeyi şarkı söyleyen karakterler ve onların çiçek açması aşkı. Hikaye, kitabın sonunda biraz saçma ve bence gereksiz. Max'in kahramanlık doğasının herhangi bir büyük jestle ortaya çıkması gerekmez. Fallon'u sevdiği şekilde, en küçük ayrıntıda açıklandı. Maguire'in yeteneğinden ve bu hikayenin tatlılığından çok şaşırdım. Sonu mükemmel. Güzelliği, dengesi ve mükemmelliği ile ağladım. Çağdaş romantizmden hoşlanmadığımı defalarca söylememe rağmen, bu yazarın beni karanlık tarafa sürüklüyor olabileceğini düşünüyorum. Kitapları bağımlılık yapar, baştan çıkarıcı ve güçlüdür. Sadece yeterince alamam! Bu kitaba aşık oldum. En İyi 10 Favori Listeme gidiyor. Ve Max kesinlikle Favori Kahraman Listeme gidiyor. Not: A + P.S. Bu kitap 5 Nisan'da çıkacak! Penelope, mutlu bir Fransız kahvesi içiyor

2019-12-12 05:44

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Faşizm ve Savaş Üzerine okumak itibaren EasyFiles

5.8 mb. indir kitap

Faşizm ve Savaş Üzerine indir itibaren OpenShare

4.7 mb. indir ücretsiz

Faşizm ve Savaş Üzerine indir itibaren WeUpload

3.6 mb. okumak kitap

Faşizm ve Savaş Üzerine indir itibaren LiquidFile

4.6 mb. indir

Faşizm ve Savaş Üzerine Sergi Yayınevi kitap indir bedava

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Faşizm ve Savaş Üzerine okumak içinde djvu

5.3 mb. indir DjVu

Faşizm ve Savaş Üzerine indir içinde pdf

5.5 mb. indir pdf

Faşizm ve Savaş Üzerine indir içinde odf

5.1 mb. indir ODF

Faşizm ve Savaş Üzerine indir içinde epub

4.7 mb. indir ePub

İlgili kitaplar

Kanatlarını Yitirmiş Uçan Atın Tutkusu

Yazar: Sergi Yayınevi

Kanatlarını Yitirmiş Uçan Atın Tutkusu Önceleri, oyuncu, yönetmen ve yazar niteliğiyle ve amatör olarak tiyatro ile uğraştı: 196'da Sarhoş Orman adlı oyunu sahlenerdi. 1969 yılından başlayarak, küçük öyküleri Dost Dergisi'nde yayınlanmaya başladı. ...

Geleneksel Türk Giyim Tarihi

Yazar: Sergi Yayınevi

...