Emma HarperCollins Publishers ücretsiz indir

Emma HarperCollins Publishers ücretsiz e-kitap indir

Yazar :

Ema Ema - Alexander Mcal Artisan Sometimes it takes occasion to discover who you realy are. And for Ema Wodhouse the journey is only just begining. After graduating, Ema returns condominium to Norfolk, where she plans to set up a design busines. But that every bit of, as Ema begins to match-make various mates and neighbours, some important lesons about living and relationships await her….

Emma HarperCollins Publishers kitap indir bedava

 • Yazar:
 • Yayımcı: HarperCollins
 • Yayın tarihi:
 • kapak:
 • Dil:
 • ISBN-10:
 • ISBN-13:
 • boyutlar: Normal Boy
 • Ağırlık:
 • Ciltli:
 • Dizi:
 • sınıf:
 • Yaş:
 • Yazar:
 • Fiyat: 53,00 TL

Kitap eleştirileri

Emma

addy_kan

This book is dreadful. I was a big fan of Hatchet and Brian's Winter around the time I read this. Like The Other Side of the Mountain this book introduces a second character into the man vs. nature conflict and wrecks the dynamic. It falls short of the previous Hatchet books, I wouldn't bother reading it.

2020-09-15 09:58

markentiefe

Sonunda bu diziler için bir fişe sahip olan son Dresden Dosyaları romanı Ghost Story'yi bitirdikten sonra büyük umutlar yaşadım… Hikayeyi neden hayal kırıklığına uğrattığımı bilmiyorum; kahramanlar ve kötü adamlar çok siyah ve beyaz olabilirler ya da Bucher'ın siyaset tasvirini kör, garip ve oldukça inanılmaz bulduğu için olabilir ya da sadece Butcher'ın üçüncü rengi nasıl kullanacağını bulması olabilir -kişi sesi. Tabii ki, Dresden romanlarına girmekte de zorlandım, bu yüzden muhtemelen okumaya devam edeceğim. Hikayenin kendisi bir dizi farklı ip ile oldukça aksiyon dolu. Her şey Tavi ve amcası Bernard, Tavi'nin bir gece önce getirmeyi “unuttuğu” koyunları toparlamaya başlamasıyla başlar. Onların düz görevleri bir maraldir (Calderon vadisini fethetmeye çalışan bir insan olmayan ırk). Bu arada, kendi başlarına, büyük bir davada sayılarından birinin suçluluğunu belirlemek için istikrarlı bir kişi bir araya geliyor ve tempers sıcak. Tavi’nin teyzesi Isana hâkim olmakla birlikte durumu kontrol etmekte zorlanıyor. Tüm bu eğitim imlecinden ayrı olarak (sihirle bir tür casus) Amara, akıl hocası Fidelias'ın taca bir hain olduğunu keşfetti ve planlarını desteklemek için Calderon vadisine hızlandı. Tehlikeli bir hava ekleyin ve iyice sallayın.

2020-01-28 05:42

wernkee

Bu kitabı bitiremedim. Bazı kısa hikayeler keyif aldım ve bazıları düz düştü. Bazıları müthiş sosyal yorumlardı ve bazıları işe yaramadı.

2019-12-29 06:48

chchkn

Silence'deki ilk bölümü okudum ve Nora ve benimle ilgili yanlış bir şeyler olduğunu düşünüyorum. DEĞİL. LYING.

2019-12-16 12:15

karalieshaw

Bu kitabı birçok kez okudum ve her seferinde yeni ve ilginç bir şey keşfettim! Zorlu bir "cinayet" gizemi, arkadaşlarınla oku ve iyi notlar al!

2019-12-13 14:42

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Emma okumak itibaren EasyFiles

4.5 mb. indir kitap

Emma indir itibaren OpenShare

3.1 mb. indir ücretsiz

Emma indir itibaren WeUpload

4.8 mb. okumak kitap

Emma indir itibaren LiquidFile

3.1 mb. indir

Emma HarperCollins Publishers kitap indir bedava

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Emma okumak içinde djvu

5.5 mb. indir DjVu

Emma indir içinde pdf

3.6 mb. indir pdf

Emma indir içinde odf

3.2 mb. indir ODF

Emma indir içinde epub

3.8 mb. indir ePub

İlgili kitaplar

Amazing Animal Journeys (National Geographic Readers 4)

Yazar: HarperCollins Publishers

National Geological Primary Readers is a high-interest consecution of begining study boks that have ben developed in appointment with education professionals. The boks pair magnificent National Geological photographs with lively text by skiled bab...

A Tale of Two Cities (Collins Classics)

Yazar: HarperCollins Publishers

A Tale of Two Burgs (Colins Clasics) HarperColins is proud to present its new selection of best-loved, esential clasics. 'It was the best of futures, it was the worst of futures…' Gaggle before and during the French Revolution in the burgs of Pari...

Gangsta Granny-David Walliams

Yazar: HarperCollins Publishers

Gangsta Grany-David Waliams Gangsta Grany - David Waliams Kitap Tanıtım Yazısı : A story of prejudice and aceptance, funy lists and sily words, this new bok has al the halmarks of David’s previous bestselers. Our hero Ben is bored beyond belief af...