karalieshaw

Karalie Shaw Shaw itibaren 7630-174 Soalheira, Portekiz itibaren 7630-174 Soalheira, Portekiz

Okuyucu Karalie Shaw Shaw itibaren 7630-174 Soalheira, Portekiz

Karalie Shaw Shaw itibaren 7630-174 Soalheira, Portekiz

karalieshaw

Bu kitabı birçok kez okudum ve her seferinde yeni ve ilginç bir şey keşfettim! Zorlu bir "cinayet" gizemi, arkadaşlarınla oku ve iyi notlar al!

karalieshaw

Bu adam, başka hiçbir grafik romancısı gibi olmayan bir öyküyü ördüğü sadece harika bir sanatçı değil. Bu kitabın diğer 2 eserine kıyasla ilginç geldiğini düşünmemiştim ama çok iyi ve hızlı bir kitaptı.

karalieshaw

Asıl şikayetim biten kitaplar. Bir bölümün yarısı kesilmiş ve kitap belirli bir kelime sayımına veya sayfa sayısına ulaşmış gibi geldi ve birisi "bu kadarı yeter, kitabı 2'ye koyun" dedi. Cliffhanger'a normalde aldırış etmiyorum ama bu çok ani hissettirdi ve eğer kitap 30-50 sayfa daha devam ederse, devam filmi hazırlamış ve okuyucunun öyküsüne bir miktar kapatma hissi vermiş olabilir. Ayrıca bazı karakterlerin çok geliştirildiğini hissettim. Veronique'nin karakterinin, kitabın başında aldığı dikkat miktarı göz önüne alındığında hikaye satırına daha merkezi olması gerekiyordu. Ancak daha sonra onun rolü çok ikincil ve çoğunlukla lezzet metni. (spoyleri göster).

karalieshaw

Bu Griff ve Roselind'in mükemmel şekilde eşleştiğini söyleyeceğim

karalieshaw

Bu kitabı okumak listemde bulundurduğum için çok mutluyum. Her ne kadar bu ortam tarihimizde çok değişken bir zamanda gerçekleşmiş olsa da Kathryn'in şiddet hakkında yazdığı şekilde sevindim. Başka türlü ve muhtemelen kitabı okumaya devam edemezdim.

karalieshaw

Tanrım i Sevdim, Gerçekten sevdim, "geri dönüş" tür romanlar hakkında şimdiye kadar okuduğum en iyi biridir. Yazar beni tarif yolu ile yakalandı ... gerçekten şaşırtıcıydı ... Bence bir "Okumalı" tür kitap :) Gerçekten zevk almak o!

karalieshaw

Yeni favori yazarlarımdan birinin kısa sayfa turner klasiği. Mirth Evi'ni okumadan önce Edith Wharton tarafından hiçbir şey okumamıştım ama şimdi bu kitapları indiremiyorum. Yazma stilini seviyorum - ilginç kelime ve kelime kombinasyonları ile iyi yapılandırılmış cümleler özlü. Ethan Frome, The House of Mirth'teki New York toplum sahnelerine zıt bir şekilde New England çiftliğinde zor bir varlığın sahneleri eklerken karakterler arasındaki güçlü ince ilişkilerle devam ediyor. Kitaptaki en sevdiğim cümlelerden biri: "Nefes almak için burunlarını dışarı iten hayvanlar gibi karda kaybolan kayrak çıkıntıları arasında bir yamaçta kıvranan açlıktan elma ağaçlarının bir bahçesine geldik." Ethan Frome ile şu büyük yazı ile tanıştırıldık: "O zaman bile Starkfield'deki en çarpıcı figürdü, ama o bir insanın harabesi değildi. Onu işaretleyen o kadar büyük yüksekliği değildi, çünkü" yerliler "serseri boylamları tarafından stockier yabancı ırktan kolayca seçildi: bir zincirin sarsıntısı gibi her adımı kontrol eden bir topallığa rağmen sahip olduğu dikkatsiz güçlü görünümdü, yüzünde kasvetli ve ulaşılmaz bir şey vardı, ve o kadar sertleşmiş ve kırlaşmıştı ki, onu yaşlı bir adam için aldım ve elli ikiden fazla olmadığını duyunca şaşırdım. " “Parçalanmasından bu yana öyle görünüyordu; ve bu yirmi dört yıl önce gelecek Şubat'ta geldi,” Harmon anımsatan duraklamalar arasında fırladı. Aynı muhbirden topladığım "parçalamak" - Ethan Frome'un alnındaki kırmızı yaraları çizmenin yanı sıra, sağ tarafını o kadar kısaltmış ve sağ tarafını çarpmıştı; postane penceresine adamcağız. "Bir şut mu? Alnında kırmızı bir bez? Çok fazla ön far - renk ve ışık kitaptaki açıklamalarda belirgin bir şekilde oynuyor:" Mutfağın koyu arka planına karşı uzun ve açısal durdu , bir yandan düz göğsüne kapitone bir tezgah çizerken, diğer yandan bir lamba tuttu. Işık, çenesi ile aynı hizada, büzüşmüş boğazını ve yorganı bağlayan elin çıkıntı yapan el bileğini karanlığın dışına çekti ve yüksek kemikli yüzünün kıvrımlarını ve sıkma pimleri halkalarının altındaki fantastik bir şekilde derinleştirdi. "Her sahne benim için bir tablo gibi karşımıza çıkıyor. Tüm bunlar benim türüm olan kitap boyunca özlem, acılık, pişmanlık ve büyük bir trajedi ile ortaya çıkıyor. Bitiş de mükemmel. Okumaya başladım. "Eğer ölseydi, Ethan yaşayabilirdi; ve şimdi oldukları gibi, çiftlikteki Fromes ile mezarlıktaki Fromes arasında çok fazla fark olduğunu görmüyorum; "Orada sessiz olduklarını ve kadınların dillerini tutmaları gerektiğini" söyledi.

karalieshaw

kim doğaüstü isi sevmez ki?

karalieshaw

Ortaçağ tarihine en iyi giriş bir süredir var olacak ve muhtemelen olacak.

karalieshaw

Bu kitaptan gerçekten keyif aldım çünkü polis daha az seks yapıyor ve Edward, Olaf ve Bernardo vardı.