Beta Kids Balinalar (National Geographic Kids) Beta Kids ücretsiz indir

Beta Kids Balinalar (National Geographic Kids) Beta Kids ücretsiz e-kitap indir

Yazar :

Testing Kids Balinalar (Nationwide Geographic Kids) 18 yılından beri keşif, araştırma ve yardım çalışmaları konusunda alanının en tanınan ismi olan ve bilim dünyasına pek çok keşif kazandıran Nationwide Geographic’in, çocuklar için özel olarak yaratığı Nationwide Geographic Kids kitapları artık Türkiye’de. Bilimsel merakın küçük yaşlarda geliştirilmesinin öneminin bilincinde olan Nationwide Geographic, hayvanlar, ulaşım araçları, coğrafya, iklim, uzay, dünyamız ve genel kültür gibi pek çok konuda, çocukların ilgisini çeken ve onların bilimsel konulara olan katılımını artıran yayınlar sunmaktadır. Koleksiyon Yayınları’nın sunduğu Nationwide Geographic Kids Okuma Serisi, farklı seviyeleri ile değişik yaş gruplarına hitap eden bilimsel okuma kitapları sunmaktadır. Dört kitaptan oluşan üçüncü seviye kitapları kapsamlı içeriği ve ileri seviye kelime bilgisi ile çocukların öğrenimlerini destekler ve okuma serisinin her kitabında olduğu gibi, sonunda çocukların katılımını sağlayan kompozisyon ve boşluk doldurma gibi değişik bölümler bulunur. Çocukların aktif katılımı ile konuya olan hakimiyetlerini artıran bu kitaplar sunum hazırlamak için de idealdir. Yazar : Layra MarshÇevirmen : Burçin YılmazISBN : 978605415709Sayfa Sayısı : 48Kağıt Bilgisi : KuşeBasım Yılı : 201Baskı No : 1Ebat : 15x23Cilt Tipi : Karton Kapak.

Beta Kids Balinalar (National Geographic Kids) Beta Kids kitap indir bedava

 • Yazar:
 • Yayımcı:
 • Yayın tarihi:
 • kapak:
 • Dil:
 • ISBN-10:
 • ISBN-13:
 • boyutlar:
 • Ağırlık:
 • Ciltli:
 • Dizi:
 • sınıf:
 • Yaş:
 • Yazar:
 • Fiyat: 7,75 TL

Kitap eleştirileri

Beta Kids Balinalar (National Geographic Kids)

sunking

Answers the question, what do I do with tofu? As with the others, really delicous salads, smoothies, and other vegan meals (though they do mention that you can always use the animal products instead of the vegetarian substitutes (eggs instead of replacer)). A few weird ingredients (or at least ones that I don't know where to find), which stops it from being perfect.

2022-09-04 04:24

37461395398cc

Bu kitaptan gerçekten keyif aldım. normalde okuduğumdan tamamen farklı bir şey ama kapak ve arka bulanıklık tarafından çekildi. Kim Edwards çok tanımlayıcı bir yazı stiline sahip ve duygu ve duyguları her zaman doğa açısından tarif ediyor. Norah ve David için üzgündüm çünkü sadece birbirlerini sevmelerini ve mutlu olmalarını istedim ama konuşamadılar. Birlikte oldukları 24 yılı aşkın süredir olması gerektiği için aralarında bazı samimi anlar görmek ve bu anların onları nasıl etkilediğini görmek güzel olurdu. Genel olarak büyük bir sonunda sonunda koyamadım okuyun.

2020-01-06 08:51

rdesignsbyronaldm

Bu harika bir kitap. Bir süre önce okudum ama izlenim hala devam ediyor ve tekrar okumak için geri dönmeyi düşünüyorum. Tüm zamanların ve 20. yüzyıl ikonunun dünyanın en büyük dansçılarından biri olan ilk dansçı Rudolf Nureyev'in kurgusal bir biyografisidir. Kitap biraz dağınık görünebilir, ancak bunun nedeni yazarın hayattaki her karakter evresi ve anı için ayırt edici bir anlatım sesi yaratmaya çalışmasıdır. Epik tonu özellikle sevdim, klasik bir dansçıya bir tür süper kahramanmış gibi davrantım. Dansçı okumak, tüm çelişkileri ve karanlık tarafları ile Rudy'ye aşık olmamak imkansızdır. Daha önce de söylediğim gibi, kitabı bir süre önce okudum ama aklımda hep canlı kalıyor.

2019-12-31 10:31

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Beta Kids Balinalar (National Geographic Kids) okumak itibaren EasyFiles

4.8 mb. indir kitap

Beta Kids Balinalar (National Geographic Kids) indir itibaren OpenShare

3.5 mb. indir ücretsiz

Beta Kids Balinalar (National Geographic Kids) indir itibaren WeUpload

3.6 mb. okumak kitap

Beta Kids Balinalar (National Geographic Kids) indir itibaren LiquidFile

5.7 mb. indir

Beta Kids Balinalar (National Geographic Kids) Beta Kids kitap indir bedava

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Beta Kids Balinalar (National Geographic Kids) okumak içinde djvu

5.8 mb. indir DjVu

Beta Kids Balinalar (National Geographic Kids) indir içinde pdf

3.2 mb. indir pdf

Beta Kids Balinalar (National Geographic Kids) indir içinde odf

5.7 mb. indir ODF

Beta Kids Balinalar (National Geographic Kids) indir içinde epub

3.1 mb. indir ePub

İlgili kitaplar

Kertenkeleler

Yazar: Beta Kids

...

National Geographic Kids: Futbol Hakkında Her Şey - Omar Gonzalez

Yazar: Beta Kids

National Geographic Kids: Futbol Hakında Her Şey - Omar Gonzalez National Geographic Kids: Futbol Hakında Her Şey Gol! Bir cover alın, arkadaşlarınızı toplayın ve işte Futbol Hakında Her Şey ile cover oynamaya hazırsınız. Toprak arazilerden parlak ...