37461395398cc

Yang Jing Jing itibaren Texas itibaren Texas

Okuyucu Yang Jing Jing itibaren Texas

Yang Jing Jing itibaren Texas

37461395398cc

Bunu Şerefiye'deki bir hevesle yeni öğrendim, çünkü bir özet yerine, Stephen King'den kitabın ürpertici olduğunu söyleyen bir alıntı var. Satın aldım çünkü güven verici olduğunu söylerse ürkütücü olacağımı sandım. Bu adil bir varsayımdı. Benim için tuhaf olan şey, bu kitapta, kadınlara odaklanmaktı. Ana karakter, öldürülen çocuklar, kitaptaki diğer ürpertici insanlar: Tüm kadınlar. Bunun cinayet kitaplarında eşsiz olduğunu düşünüyorum. Daha önce karşılaştığımdan emin değilim. Özellikle ilk roman için, pacing ve ton harikaydı. Her ikisi de erken kuruldu ve kitap boyunca tutarlıydı. İyi bir gizemli kitap gibi, sizi sonuçlara atlattı, sonra bu sonuçları sorguladı, sonra da sorunuzu sorguladı. Sonunda büküm zevk ve her şeyin nasıl ortaya çıktığını. Bu rahatlatıcı, "her şey yolunda" bitmedi, karanlık ve okunması zordu, ama kitabın geri kalanı da öyleydi, bu yüzden hoşuma gitti. Tabii ki tüyler ürpertici, karanlık bir yazı, ama iyi yazılmış ve hoşuma gitti.

37461395398cc

Bu kitabı 5. sınıfta okul kütüphanemden aldım. Bu benim ilk fantastik romanımdı, bu yüzden severek hatırlıyorum ve oldukça mutluyum: D Bu kitabı şiddetle tavsiye ediyorum.

37461395398cc

Cormac McCarthy çok kötü. Daha fazla kitabını okumalıyım. Özellikle şimdi Yaşlı Erkekler için Ülke Görmedim.

37461395398cc

Avrupa'da 1700'lerin sonu - 1800'lerin başı için harika genel referans. Bulması çok daha kolay olan askeri tarih değil, zamanın kültürü ve normları, bilimsel ilerlemeler ve sanatlar hakkında notlar. İngiltere'yi ve Fransa'yı kapsar ve iyi bir iş çıkarır; biraz Ferdinand Braudel'in eşyalarına benziyor, sadece çok daha dar bir zaman dilimine ve coğrafi alana yoğunlaştı, böylece çok daha derinlemesine gidebilir. Siyasi tartışmalar harika. Daha çok Britanya'daki bölümler için okuyorum, ama şimdiye kadar çok iyi.

37461395398cc

Hikaye Patricia MacDonald’ın kitaplarının genellikle yaptığı gibi beni hemen yakalamadı, ancak hayranı olarak ısrar ettim. Yaptığım için memnunum. Bir kez girdikten sonra, indirmek istemedim.

37461395398cc

AGHHH !!! Bu aptal biten son aptal bölüme kadar bu kitapta süper oldum ve şimdi ANGRY !!!

37461395398cc

Bu benim için zor bir kitaptı. 3 1/2 Yıldız yapabileceğini düşünüyorum. Olduğu gibi, hikayenin yaratıcı ve eğlenceli olduğunu düşündüm ve 12 yaşında olsaydım, muhtemelen 5 yıldız verirdim. Yani bir çocuk okuyucu için, bu yine de harika bir kitap olurdu. Benim 32 yaşındaki kendini karakter düzlüğü biraz hayal kırıklığına uğradım. Çok ilginç karakterler ve kitapta neyin eksik olduğunu anlamak uzun zaman aldı, ancak bence karakterlere biraz derinlik ve kraken ile biraz daha kapanma. Bu kadar korkunç bir şekilde sona erdiğinde kraken deneyiminin amacının ne olduğunu anlamak zordu. Her neyse, genç okuyucular için hala harika bir kitap. Yaratıcı ve esprili bir sesle anlattı.

37461395398cc

Bu kitaptan gerçekten keyif aldım. normalde okuduğumdan tamamen farklı bir şey ama kapak ve arka bulanıklık tarafından çekildi. Kim Edwards çok tanımlayıcı bir yazı stiline sahip ve duygu ve duyguları her zaman doğa açısından tarif ediyor. Norah ve David için üzgündüm çünkü sadece birbirlerini sevmelerini ve mutlu olmalarını istedim ama konuşamadılar. Birlikte oldukları 24 yılı aşkın süredir olması gerektiği için aralarında bazı samimi anlar görmek ve bu anların onları nasıl etkilediğini görmek güzel olurdu. Genel olarak büyük bir sonunda sonunda koyamadım okuyun.