Akıllı Anka Pencere Sağlık Eğitim Yayınları ücretsiz indir

Akıllı Anka Pencere Sağlık Eğitim Yayınları ücretsiz e-kitap indir

Yazar :

Akılı Anka Külerinden doğan Anka neyi gösterir bize? Sonun bitiş olmayıp bir sonraki aşamanın başlangıcı olduğunu, çalışarak yaşamımızı değiştirebileceğimizi, geleceğimizi emeğimizle kurabileceğimizi. Yabancı bir ülkede olmanın bir çok güçlüğü var ama yararı da yok değil. Kendimizdeki değerlerin farkına varmamızı, yabancı olmanın dost olmayı engelemediğini görmemizi. daha neler neler sağlar. "Akılı Anka" yaşamı, varolmayı, çalışmayı, üretmeyi. dostluğu, kardeşliği anlatan bir font. Ayrıca romanın sonuna eklenen "Oku, düşün, tartış, üret" bölümü düşünen, araştıran, tartışan, üreten zihinlerin oluşumunu desteklemek amacıyla hazırlanmıştır.

Akıllı Anka Pencere Sağlık Eğitim Yayınları kitap indir bedava

 • Yazar:
 • Yayımcı:
 • Yayın tarihi:
 • kapak:
 • Dil:
 • ISBN-10:
 • ISBN-13:
 • boyutlar: Normal Boy
 • Ağırlık:
 • Ciltli:
 • Dizi:
 • sınıf:
 • Yaş: 6 - 9 Yaş
 • Yazar:
 • Fiyat: 5,20 TL

Kitap eleştirileri

Akıllı Anka

rannas_perspective

I hate to say it, but I was frustrated with this second Body Finder story. Not because Kim Derting isn't a fine writer. Wow, she is. I love her style, and will definitely read the next book despite being out of sorts with this one. But Violet, the heroine, frustrated me so much in DooD that I found myself putting it down now and then and reading other things. Unfortunately, I felt Violet committed that heroine sin of acting TSTL a few times too often, being unwilling to let anyone know when she went out alone...at night...in deserted places... and when she was stalked, and when authorities contacted her...it just made no sense to me after all she went through in the previous book, despite the natural instinct of her character to keep her ability to herself. I felt she'd learned nothing and hadn't evolved credibly. That said...I still love Kim's story telling, there's something about her atmospheric style that grabs me and I enjoy, despite wanting to off Violet myself a time or two. I am looking forward to whatever happens next.

2020-08-06 04:44

sieefi

Bir başka büyük Jodi Picoult ama Vanishing Acts ve My Sister Keeper gibi başkalarını tavsiye ederim. Her ne kadar ABD'deki Hintlilerle ilgili olarak genler, doğa vs yetiştirme ve ırkçılık hakkında çok ilginç bir tartışma.

2020-01-08 15:10

mrcartoon

Ben kitap seviyorum. bir bilgi kitabı. kuşların vahşi doğada nasıl yaşadıkları hakkında

2020-01-06 18:03

luiscabrera

Bu dizideki her kitabı sevdim ve Ghost Town da farklı değil. Morganville kasabası ara veremez. Kasabadaki herkes, vampirler ve insanlar, bu hafızayı kaybediyor ve günü kurtarmak için Claire'e bağlı. Shane ve Claire arasındaki ilişkiyi seviyorum. Eve, Michael, Shane ve Claire'in aile dinamiği her zamanki gibi azizdir. Myrnin'in bu kitapta daha fazla yüz zamanı var. En sevdiği karakterlerden biri ve vampir tavşan terliklerini seviyorum. Bu hızlı ve eğlenceli bir okuma oldu. Arsa seni hemen içeri çeker. Genel olarak sevdim.

2019-12-30 21:03

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Akıllı Anka okumak itibaren EasyFiles

4.3 mb. indir kitap

Akıllı Anka indir itibaren OpenShare

3.2 mb. indir ücretsiz

Akıllı Anka indir itibaren WeUpload

5.2 mb. okumak kitap

Akıllı Anka indir itibaren LiquidFile

3.6 mb. indir

Akıllı Anka Pencere Sağlık Eğitim Yayınları kitap indir bedava

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Akıllı Anka okumak içinde djvu

4.1 mb. indir DjVu

Akıllı Anka indir içinde pdf

3.1 mb. indir pdf

Akıllı Anka indir içinde odf

4.1 mb. indir ODF

Akıllı Anka indir içinde epub

4.1 mb. indir ePub

İlgili kitaplar

Dolambaç

Yazar: Pencere Sağlık Eğitim Yayınları

...

Pür Dikkat Dinle! Pir Dikkat Oyna! - Aslıhan Alpa Morova

Yazar: Pencere Sağlık Eğitim Yayınları

Pür Dikat Dinle! Pir Dikat Oyna! - Aslıhan Alpa Morova “Pür dikat dinle pür dikat oyna” dil becerileri dizisinin beşinci ürünüdür ancak bu bir kitap değil, kitap görünümünde bir oyundur. İçinde ayrıntılarıyla anlatıldığı gibi kesilip hazırlandığınd...

Sosyal İlişki Becerileri

Yazar: Pencere Sağlık Eğitim Yayınları

...