sieefi

Fernanda Vasconcelos Vasconcelos itibaren Karangkering, Kebomas, Gresik Regency, East Java, Endonezya itibaren Karangkering, Kebomas, Gresik Regency, East Java, Endonezya

Okuyucu Fernanda Vasconcelos Vasconcelos itibaren Karangkering, Kebomas, Gresik Regency, East Java, Endonezya

Fernanda Vasconcelos Vasconcelos itibaren Karangkering, Kebomas, Gresik Regency, East Java, Endonezya

sieefi

Güzel bir giriş, ancak bir kitap okuyabileceğinizi ve mesleki eğitimi atlayabileceğinizi düşünmeyin.

sieefi

Bu kitabın bitmesi birkaç ayımı aldı; kalın ve garip olduğu için değil - içgörülerle doymuş olduğu için. Bu kitap klasik yoga sutralarını içermez (bunun için başka kitaplar da vardır ve bunu belirtmek hızlıdır). Bunlar, ABD'deki yoga topluluğunda bir yaşlı olan Nischala Joy Devi'nin yorumladığı sutralardır. Sutraları kalpten ve yoga yolundaki deneyimlerini bize bir harita sağlamak için filtreler. Karmaşık Sanskritçe terim ve kavramlarını alır ve bunları sindirilebilir bir formatta eritir. Bu, rafta tutmak ve yolunuza devam ederken başvurmak için bir kaynaktır.

sieefi

Vur ve özledim, ama bazı gerçekten iyi makaleler - Özellikle Lincoln'la ilgili olanı sevdim.

sieefi

Bir başka büyük Jodi Picoult ama Vanishing Acts ve My Sister Keeper gibi başkalarını tavsiye ederim. Her ne kadar ABD'deki Hintlilerle ilgili olarak genler, doğa vs yetiştirme ve ırkçılık hakkında çok ilginç bir tartışma.

sieefi

Bu, bilim kurgu fantezisi bükülmüş kısa öyküler koleksiyonudur. Bazıları çok ilginçken, özellikle bir tanesi (Golemler ve isimler hakkında) çok uzun ve sıkıcı bir süre boyunca sürüklendi. Hızlı bir okuma olduğu ve bazı ilginç düşünceleri kışkırttığı için okumaya değer.

sieefi

Harika bir hikaye ve şaşırtıcı sanat! Yazarın kitapların ve karakterlerin arkasındaki motivasyonları hakkında yazdıklarını çok seviyorum (kitap başlamadan önce). Bu bir korku değil, hepsi kan ve bağırsaklar için. İnsanların yoğun durumlarla nasıl başa çıktıklarını ve bunlardan nasıl değiştiklerini araştıran karakter odaklı bir hikaye. Bir sonrakini bekleyemem.

sieefi

Sedaris has chosen a smorgasboard of beautifully told stories. Since reading this, I have yet to enter a bank without thinking of the story of the man who is shot in the head during a heist, reliving his life while the bullet progresses milimeters at a time.

sieefi

A very good work of historical fiction set in Boston in 1767. I loved the main characters - Jamie, Weston and Sander. Nice love story as well.

sieefi

A student recommended this book to me since I love cats. Looking forward to a whole new author!