3 Temmuz ve Fenerbahçe İdeolojisi - Uzay Gökerman Cinius Yayınları ücretsiz indir

3 Temmuz ve Fenerbahçe İdeolojisi - Uzay Gökerman Cinius Yayınları ücretsiz e-kitap indir

Yazar :

3 Temuz ve Fenerbahçe İdeolojisi - Uzay Gökerman Bazen içinde bir fırtına kopar, hayat sana acımasız davranmıştır. Canını yakmıştır. Bazen her şeyin bitiği bir yere geldiğini hisetmişsindir. Gözünden bir damla süzülür yanağından aşağı doğru, silemezsin, sonra bir damla daha gelir peşinden. Yalnızsındır! Bazen senin yalnızlığından çok daha güçlü yalnızlıklar yaşanıyordur ve kendi yalnızlığından çok onun içinde bıraktığı duyguyu yaşıyorsundur. O asla yalnız yürümeyecek bir yerde olmalıdır. Bir bayrak dalgalanır, sonra bir rüzgâr çıkar, onun gösterişini, heybetini yükseltir. Heybetinden sığdıramadığını hatırlasın yere göğe… O bayrak sana emanetir! Sen o bayrağı iftiharla taşımışsındır ve bilirsin ki her yeni kuşak iftiharla taşıyacaktır. Sonsuza kadar! İşte o an köklerinin çınar olduğunu hatırlarsın… Uzaklarda bir yerde göğün laciverdini tarayan sarı ışığıyla bir Fener görürsün. Bilirsin ki azgın dalgalar, fırtınalar arasında seni kıyıya güvenle götürecek, yol gösterecek bir dostur, Fener! Ve sen, o Fener’in altındaki Bahçe’de huzur bulursun. Cadede güçlü bir ses duyarsın. Yolardasındır! Özgürlüğün çok güçlü bir gerçektir ve sen, o gerçeği sadece kendine değil, başkalarına pleader göstermek istersin! Özgürlüğünü başkalarına öylesine güçlü, heybetli göstereceksindir ki bir daha sana elevated railway kaldırmaya kalktıklarında o görüntüyü hatırlayacaklardır. Bahçe’nin içinde yükselen Fener sana yol gösterir, gitmen gereken yeri işaret eder, lacivert göğe yansıtığı güçlü sarı ışığıyla… Bazen özgürlüğe doğru koşmak gerekir. Özgürlüğüne kalkan elere kalkan olmak için orada olmak gerekir. Fenerbahçe neredeyse orada olmak gerekir, her sabah özgürlüğe yeniden doğmak için… Aşka göçebedir Fenerbahçe.

3 Temmuz ve Fenerbahçe İdeolojisi - Uzay Gökerman Cinius Yayınları kitap indir bedava

 • Yazar:
 • Yayımcı: CİNİUS YAYINLARI
 • Yayın tarihi:
 • kapak:
 • Dil:
 • ISBN-10:
 • ISBN-13:
 • boyutlar: Normal Boy
 • Ağırlık:
 • Ciltli:
 • Dizi:
 • sınıf:
 • Yaş:
 • Yazar:
 • Fiyat: 18,00 TL

Kitap eleştirileri

3 Temmuz ve Fenerbahçe İdeolojisi - Uzay Gökerman

carrotpiefilms

Kötü değil - her zamanki süper kahraman hikayesinde ilginç bir açı. Sanat zaman zaman biraz dikkat dağıtıcıydı, neler olduğunu anlatmak zordu. Ancak, Dövmeli Adam'ın daha fazlasını görmek istiyorum.

2020-01-14 22:02

twsk

Bu kitabı çok beğendim, iyi okundu. İlk kitabı (Memory Keeper's Daughter) kadar ilginç ya da düşündürücü olduğunu düşünmüyorum ama aslında iç kapağın ve ilk birkaç sayfanın beni nasıl hissettirdiğine göre düşündüğümden daha çok keyif aldım. Bazen hikaye çizgilerinin başlamış olduğunu hissettim ve daha sonra hiçbir amaç olmadan sarıldım. Ama bu iyi. Genel olarak iyi bir kitap, ama büyük değil.

2020-01-01 07:03

athomasvisual

Bu yüzden, dünyadaki aşırı yoksulluğu sona erdirmek için tanımlanmış hedeflerin ve nispeten az miktarda kaynağın ne kadar gerekli olduğuna dair bu kitabı yeni bitirdim. Sachs ayrıca, yoksul insanların yaşamlarını yükseltmek için dünyanın önündeki göz korkutucu görevi göstermektedir. Sonunda, biraz yardımcı olmanız ve zamanınızı, enerjinizi ve paranızı doğru organizasyonlara yönlendirecek kadar sorumlu olmanız gerektiğini anlıyorsunuz. Birbirimize bakmak için dünyaya karşı bir sorumluluğumuz olduğunu ve sesimizin duyulduğundan emin olmamız gerektiğini biliyorsunuz. Günün sonunda hepimiz yardım etmeliyiz. Hiç tanışmadığınız bir kişiye nasıl yardım edeceğinize karar verin. Dünyayı değiştirmek için hangi dalgalanmaya başlayacaksınız?

2019-12-31 01:29

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

3 Temmuz ve Fenerbahçe İdeolojisi - Uzay Gökerman okumak itibaren EasyFiles

4.3 mb. indir kitap

3 Temmuz ve Fenerbahçe İdeolojisi - Uzay Gökerman indir itibaren OpenShare

4.9 mb. indir ücretsiz

3 Temmuz ve Fenerbahçe İdeolojisi - Uzay Gökerman indir itibaren WeUpload

3.4 mb. okumak kitap

3 Temmuz ve Fenerbahçe İdeolojisi - Uzay Gökerman indir itibaren LiquidFile

5.9 mb. indir

3 Temmuz ve Fenerbahçe İdeolojisi - Uzay Gökerman Cinius Yayınları kitap indir bedava

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

3 Temmuz ve Fenerbahçe İdeolojisi - Uzay Gökerman okumak içinde djvu

4.8 mb. indir DjVu

3 Temmuz ve Fenerbahçe İdeolojisi - Uzay Gökerman indir içinde pdf

4.9 mb. indir pdf

3 Temmuz ve Fenerbahçe İdeolojisi - Uzay Gökerman indir içinde odf

3.7 mb. indir ODF

3 Temmuz ve Fenerbahçe İdeolojisi - Uzay Gökerman indir içinde epub

4.4 mb. indir ePub

İlgili kitaplar

Gülme Krizi

Yazar: Cinius Yayınları

...

Yalnız Yahudi-Stefan Zweig - İrfan Ok

Yazar: Cinius Yayınları

...

Şifreler-Uğur Gerçek

Yazar: Cinius Yayınları

Şifreler-Uğur Gerçek “Sıkı durun! Yaşadığınızı sandığınız herşey bir yalan olabilir, ya da yalan sandığınız her şey gerçek. ” “Bir insan, hayataki en yakın dostunu ölüme götüren kazada asıl suçlunun kendisi olduğunu biliyorsa, üzüntüden aklını kaçı...