athomasvisual

Andrew Thomas Thomas itibaren Myagdi District, Nepal itibaren Myagdi District, Nepal

Okuyucu Andrew Thomas Thomas itibaren Myagdi District, Nepal

Andrew Thomas Thomas itibaren Myagdi District, Nepal

athomasvisual

Bu yüzden, dünyadaki aşırı yoksulluğu sona erdirmek için tanımlanmış hedeflerin ve nispeten az miktarda kaynağın ne kadar gerekli olduğuna dair bu kitabı yeni bitirdim. Sachs ayrıca, yoksul insanların yaşamlarını yükseltmek için dünyanın önündeki göz korkutucu görevi göstermektedir. Sonunda, biraz yardımcı olmanız ve zamanınızı, enerjinizi ve paranızı doğru organizasyonlara yönlendirecek kadar sorumlu olmanız gerektiğini anlıyorsunuz. Birbirimize bakmak için dünyaya karşı bir sorumluluğumuz olduğunu ve sesimizin duyulduğundan emin olmamız gerektiğini biliyorsunuz. Günün sonunda hepimiz yardım etmeliyiz. Hiç tanışmadığınız bir kişiye nasıl yardım edeceğinize karar verin. Dünyayı değiştirmek için hangi dalgalanmaya başlayacaksınız?

athomasvisual

1970'lerden beri, The Breach olarak bilinen bir uzay-zaman anomalisi ileri teknoloji parçaları yayar. Şimdi, kullanıcının yetmiş yıl geleceğe yolculuk etmesini sağlayan bir cihaz sağladı ve Breach bilim adamlarının yok ettiği bir dünya olduğunu gördükleri şey. Paige Campbell ve ekibi Başkan'a bu bilgileri veriyor ve Beyaz Saray'dan ayrıldıktan sonra pusuya düşüyorlar. Paige, İhlal ekibinin eski bir üyesi olan Travis Chase ile iletişim kuran bir meslektaşıma mesaj göndermek için zamana sahip. Travis, Paige'i kurtarmak ve dünyaya ne olacağını bulmak için bir göreve başlar. Bu aslında Breach serisinin ikinci kitabı. İlkini okumadım, ancak bu, okuyucuların kaybolmasını önlemek için yeterli özete sahip. Hayalet Ülke, hızlı bir şekilde ilerleyen harika bir gerilim filmi. Kıyamet sonrası gelecek dünyasının tasvirleri çok iyi. Karakter gelişimi üzerinde çok güçlü değil, ancak hafif, heyecan verici bir okuma olarak amacına ulaşıyor. Geri dönüp dizideki ilk kitabı okumak isteyeceğim.

athomasvisual

Bu diziyi okumaktan gerçekten zevk aldım ve tüm karakterleri çok seviyorum. Ayrıca, anime izlemenin keyfini çıkarın.

athomasvisual

Bu eski bir kitap, bu yüzden cinsel istismar, ensest vb.İle ilgili güncel bilgilerin diğer kitaplarda daha güncel olduğundan eminim. Bununla birlikte, bu kitap yazıldığında toplumun nerede olduğunu görmek ve konunun etrafındaki rahatsızlık açısından gerçekten bir çok şeyin hala aynı olduğunu görmek ilginçti, bu da olayların göz ardı edilmesine ve göz ardı edilmesine neden oldu. Kesinlikle iyi bir göz açıcı.