Güliver’in Gezileri İskele Yayıncılık ücretsiz indir

Güliver’in Gezileri İskele Yayıncılık ücretsiz e-kitap indir

Yazar :

Güliver’swank Gezileri Babamın İngiltere'nin kuzeyinde, içinde küçük bir köşk olan bir miktar arazisi vardı. Sibling onun beş oğlundan üçüncüsüydüm. On dört yaşıma geldiğimde babam beni Cambridge (Kembriç)'intensive bir koleje yoladı. Burada üç yıl kaldım ve kendimi tamamen derslerime verdim. Başlangıçta babam pek az bir harçlık yolayabiliyordu. Bir süre sonra beni okutmaya durumu elvermedi. Sonunda Londra'da çok tanınmış bir cerah olan Bight Let ups'ın yanına çırak olarak girdim.

Güliver’in Gezileri İskele Yayıncılık kitap indir bedava

 • Yazar:
 • Yayımcı:
 • Yayın tarihi:
 • kapak:
 • Dil:
 • ISBN-10:
 • ISBN-13:
 • boyutlar: Normal Boy
 • Ağırlık:
 • Ciltli:
 • Dizi:
 • sınıf:
 • Yaş:
 • Yazar:
 • Fiyat: 4,00 TL

Kitap eleştirileri

Güliver’in Gezileri

danishwaranathaniel

Bu kısa romanın kadın anlatıcısı, kendi motivasyonlarını ya da sürekli olarak göz ardı edilme şeklini hakkında küçük bir kavrayışa gireceği umuduyla okumaya, çileden çıkarmaya devam ettiğim için kendi ihtiyaçlarını ihmal ediyordu. erkek karakterler tarafından küçülen - ama hayır, bu olmayacaktı. Gurur ve korku nedeniyle durumunu kabul etmeyi veya geçmişiyle yüzleşmeyi reddeden Profesör'ün kahramanı ibadetini ve ona pislik gibi davranan iğrenç küçük çocuğu, bir şekilde tüm değişim veya büyüme eksikliğini haklı çıkarmaya hizmet eder. karakterler. Sadece midenin gücü için.

2020-01-05 23:07

deafmule

Da Vinci Kodundan çok daha iyi!

2019-12-31 01:29

sunny_2014708c

"Lucy'yi Seviyorum" Kitabı iki bölüme ayrılmıştır: bölümün tarihine adanmış 12 bölüm ve Lucy Günlüğünü Sevdiğim adlı ayrıntılı bölüm rehberi. Bu kitabı okumaya başladığımda pek yeni bir şeyler beklemiyordum. diğer birçok kişi gibi Lucy Fans'ı seviyorum, DVD'de bir dizim var, bununla ilgili özel görüyordum, çevrimiçi tartışmalara katıldım ve çevrimiçi makaleler okudum, evlat, yanılmışım! "Lucy, Life ve Lucy ve Desi ve Lucy'nin ölümleriyle birlikte Yaşam'da oynadı önce bölüm yazılmıştı) sahne arkasında hiçbir gerçek fanatiğin olmak istemeyeceği bilgisiyle doluydu. En akılda kalıcı bölümler hakkında bilgiler.Parça bilgisini özellikle ilginç buldum.Partman kılavuzu, her bir Sevgi Lucy ve Lucy-Desi Komedi Saati'nin (yedinci, sekizinci ve dokuzuncu mevsim olarak adlandırılan) yapılan her birinin uzun açıklamalarını sunar. Lucy Günlüğü özelliği kullanışlı züppe bölüm bulucu. Herhangi bir şovun başlığını ve özetini bulmanızı sağlayan kelimeler ve anahtar ifadeler (örneğin: bas keman, Küba Pete, Forever Ember, PTA Şovu) içerir. Oldukça havalı.

2019-12-14 23:04

phreshtees2633

Plaj, çok az veya hiç itfa değeri yok. Ana karakter, canlı ve tahriş edicidir. Romanın sonunda kendisini hasta etmek isteyen kendimi buldum ve borçluların hapishanesinde kalmamasını hayal kırıklığına uğrattım! Çok eğlenceli değil. Çok sinir bozucu.

2019-12-13 05:50

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Güliver’in Gezileri okumak itibaren EasyFiles

5.9 mb. indir kitap

Güliver’in Gezileri indir itibaren OpenShare

5.5 mb. indir ücretsiz

Güliver’in Gezileri indir itibaren WeUpload

4.2 mb. okumak kitap

Güliver’in Gezileri indir itibaren LiquidFile

4.9 mb. indir

Güliver’in Gezileri İskele Yayıncılık kitap indir bedava

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Güliver’in Gezileri okumak içinde djvu

3.9 mb. indir DjVu

Güliver’in Gezileri indir içinde pdf

4.3 mb. indir pdf

Güliver’in Gezileri indir içinde odf

5.9 mb. indir ODF

Güliver’in Gezileri indir içinde epub

3.7 mb. indir ePub

İlgili kitaplar

80 Günde Devrialem - Jules Verne

Yazar: İskele Yayıncılık

80 Günde Devrialem - Jules Verne....

Türk Atasözlerinden Seçmeler-Ahmet Köklügiller

Yazar: İskele Yayıncılık

Türk Atasözlerinden Seçmeler-Ahmet Köklügiler Atasözleri, atalarımızdan kalan özlü sözlerdir. Ne zaman, kim tarafından söylendiği beli değildir. Bu sözlerin göze çarpan race özeliği kısa oluşudur. Çoğu bir iki cümle uzunluğundadır. Geniş bir düşün...

Monte Kristo Kontu - Alexandre Dumas

Yazar: İskele Yayıncılık

Monte Kristo Kontu - Alexandre Dumas “Andrea Cavalcanti, iki kişilik, iki tekerlekli hafif arabasına bineceği sırada omzuna bie elin dokunduğunu hiseti. Danglars yahut Monte Kristo, kendisine söylemeyi unutukları bir şeyi söyleyecekler. Zanı ile d...